Kapıcının Karısını İlk Ben Götten Siktim

merhaba. Sex öykü sitesindeki öykülere bayılıyorum. Hergün mutlaka bazılarını okur ve 31 çekerim. Herkesin başından geçen saklı bir sevgi serüveni mutlaka bulunmaktadır. Işte ben de katkıda bulunayım diye başımdan geçen birçok sex serüvenlerimden en sonuncusunu size itiraf etmek istedim. Bu anlattığım büsbütün güncel bir olaydır. Bizim binada önceki kapıcıyı çıkardıktan sonra, bu yaz tatilinde güncel bir kapıcı taşındı. Karı koca toy idiler. Kapıcının karısı zeynep, 26 yaşında ve bir evladı var. Kocası da 29 yaşlarında hem fabrikada çalışıyor, hemde karısıyla birlikte bizim apartman temizliği ve bakımına karşılık kapıcı dairesinde oturmak üzere anlaştık.
neyse yazın başlarında taşındılar. Meslek dönüşünde ayaküstü bir, “hoşgeldin. ” dedim. Kapıcının karısı zeynep full bir afet. Fazla ateşli karşıladı ve derhal gözlerim o hoş portakal gibi memelerine takıldı. Fazla hoş duruyordu, sanki ‘gel beni ye’ diyordu. Neyse her meslek dönüşünde kapı aleni ise derhal merhaba verip geçiyordum. Derken birkaç gün içinde bayağı içten olduk. Kocası bir hafta gündüz, bir hafta da akşam işe gidiyordu. Birgün, “kocan akşam işe gidince kimsesiz kalmaktan korkmuyormusun? ” diye sordum. Kapıcının karısı da, “korksam ne çözüm, mecburum buna…” diyordu. Ben de, “eğer korkacak gibi olursan bizim zili çal, sana muavin oluruz…” falan gibi laflarla ağzını arıyordum.
birgün meslek dönüşünde kapıcının karısı merdivenleri siliyordu. Bir tayt giymiş, asla benden bilgiyi yok, fakat ben onu anal seks kalçasını izliyordum. Kalça numaraları büsbütün dışarı çıkmış, her şeyiyle ortadaydı. Sonra geldiğimi görünce biraz lafladık, kendisine biraz iltifatlar ettim, “yaa senin gibi hoş ve alımlı bir kızın temizlikçi olması reva’mıdır? ” dedim. O da, “kader işte, ne yapalım, senin gibi varlıklı bir kocamız olmadı…” diye yanıt verdi. Neyse biraz muhabbetten sonra ben eve çıktım. Ağustosun nihayetinde eşimi ve iki çocuğumu memlekete, okullar açılıncaya kadar, tatile gönderdim. Maksadım kimsesiz kalıp kapıcının karısını tavlamaktı. Karımın gittiği gece zeynep’in kocasının işe gittiğini görünce aklıma bir düşünce geldi. Bu akşam birşeyler yapabilirim düşüncesiyle, evdeki buzdolabında bozulacak meyve, sebze, peynir gibi ne varsa aldım ve aşağıya kapıcı dairesine indim.
kapıyı çaldım zeynep çıktı. Elimdekileri görünce şaşırdı, “hayrola bize mi taşınıyorsun? ” diye şaka etti. Ben de, “evde kimse yok. 20 gün yalnızım. Evlatlar izine gitti. Bunlarda bozulmasın diye size getireyim bari…” dedim. Mutlu oldu, elimdekilerini aldı ve beni içeriye buyur etti. Fırsat bu fırsat içeri girdim. Kahve yaptı, birlikte içtikten sonra muhabbete koyulduk. Sonra, “müsade edersen kalkayım…” dedim. Kapıcının karısı da, “kocam işe gitti, sizde de kimse yok, otur biraz muhabbet ederiz, eve sonra çıkarsın…” dedi. Bunu memnuniyetle kabul ettim. Ve koyu bir sohbete daldık. Kapıcının karısı karşıma geçti oturdu, başladık havadan sudan konuşmaya. Derken mevzu döndü dolaştı ve sex’e geldi. Üzerinde ince bir bady, altında da ince bir etek var. Eteği biraz yana açılmış ve ben külodunu görüyordum. Yarrağım kazık gibi olmuş, fakat kapıcının karısıyla henüz birbirimize full yaklaşamamıştık.
bir mola kapıcının karısına kocasıyla arasındaki sex ilişkisini sordum. “kocam beni fazla sever, fakat aşk yetmiyor, biraz da sevgi lazım. Beni doyuramıyor, erkekliği biraz ufak. Fazla çok memnun olamıyorum. ” deyince ben anlamıştım ki bu meslek olacaktı. Ateş bacayı sarmıştı, sorun anlaşılmıştı. Sonra kalktım yanına oturdum. Mükemmel dudakları ve müthiş sexi bir görüşü vardı. Çocuğunu yatırmıştı. Ani elim eline gitti. Elini tuttum ve “seni memnun etmek istiyorum, şayet lisans verirsen tabii…” demeye kalmadan, ani dudaklarımız birleşti. Zeynep öylesine dudağımı somuruyordu ki, sanki nefesim kesilir gibi oluyordum. Elimi külotunun arasından vajinasına atınca, amının fırın gibi yandığını ve haz sularının aktığını hissettim. Dudak, meme… derken, ikimiz de farkına varmadan birbirimizin elbiselerini çıkararak çırıl çıplak soyunmuştuk.
ani bacaklarını araladım ve vajinasını delice sakso çekmeye başladım. Iniltisi kapıcı dairesini sarmıştı. Kimsecikler duymasın diye de pencereleri kapadım. Zeynep yarrağımı görünce ani afalladı, “aaa bu ne hamit! Beni öldürürsün valla…” diye latife yaptı. Sonra yarrağımı ağzına verdim. Nasıl somuruyor bir görseniz. Bir müddet benim 22 santim olan yarrağımı iştahla yaladı. Sonra, vajinasına elimle biraz ayar çekerek, yarrağımı nişan aldım o muhteşem deliğe. Yavaşça kafası soktum. Yarrağım vajinasında biraz ilerleyince fazla zorlandı. Vajinası adeta daha bakireymiş gibi duruyordu. Kocasının yarrağı yalnızca 10-12 cm. Imiş. Neyse biraz zorlandıktan sonra sikimin hepsini vajinasına geçirdim. Yavaş yavaş git-gel den sonra alıştı ve hazdan uçuyorduk. Zeynebi pozisyon değiştirerek 15-20 dakika siktikten sonra boşalmak üzereydim, “geliyorum…” dedim. “içime boşalabilirsin, iki aylık hamileyim…” dedi. Buna daha fazla sevindim. Çoktandır vajina içine boşalmamıştım, karım korunmadığı maksadıyla asla içine akıtamıyordum. Bu bana geniş bir zevk verdi. Ani tüm döllerimi zeynebin içine bir musluk gibi boşalttım ve üzerine yığıldım kaldım.
zeynep bu esnada defalarca defa boşalmıştı ve mahvomuştu. Çok da zorlamak istememiştim. Biraz dinlendikten sonra, “devam edelim mi? ” diye sordum. Baktım fazla memnun bir şekilde başını salladı, bu kez domalttım ve kalça deliğini sakso çekmeye başladım. Geçen gün merdiven silerken kalçasını görmüştüm ve çıldırmıştım. Işte o kalça bütüm görkemiyle karşımdaydı. Ben kalçasını yaladıkça o çıldırıyordu. Kalçasını iyice kıvama getirdikten sonra, yarrağımı ağzına verdim, bir hoş yaladı ve yeni baştan domaldı. “yavaş sok, günah diye kocam beni asla anal seks sikmedi. ” dedi. Ben de yavasça kalça deliğine sikimin kafası soktum. Fazla zorlanınca, “istersen yapmayalım? ” dedim. O’da, “hayır dayanırım. Sok erkeğim. Sikmeyenin karısını sikerler! ” deyince ani kökledim. Biraz ağladı fakat ben bir zaman yavaş yavaş git-gel yaptıktan sonra haz inlemelerine dönüştü bu ağlayış. Full yarım saat ve farklı pozisyonlarda, kapıcının karısının o muhteşem kalçasını becerdim ve içine bir volkan gibi boşaldım. Ne bende, ne de onda durum kalmamıştı. Birbirimize sarılarak bir müddet seviştikten sonra ben eve çıktım. “daha önünüzde fazla gün ve akşamlar var, bu fırsatları değerlendirelim! ” diyerek ayrıldık.
o günden sonra eşim gelinceye kadar, yaklaşık 20 gün, kapıcının karısıyla her akşam, kocası gündüz işe gittiğinde de gündüzleri heba etmeden defalarca birlikte olduk. Ikimizde fazla memnunduk, mutluluktan uçuyorduk. Gebe olması ikimizinde fazla işine yaradı, doğum yapıncaya kadar defalarca kimsenin ruhu duymadan birlikte olduk. Hele o kalça deliği sikilmekten fazla mükemmel olmuştu, her seferinde en az iki üç posta içine boşalırdım. Kapıcının karısını götten her siktiğimde, “meğer götten sikilmek ne güzelmiş. O ahmak kocam bana bunu asla tattırmadı…” diyerek mutluluğunu anlatım ediyordu. Kapıcının karısıyla sikiş serüvenimiz böyle başladı ve devam ediyor. Kocası işte iken ben sabah çıkışta bir posta atıp öyle performansa gidiyordum. Şu anda doğum yaptı, biraz iyileşmesini bekliyorum. Tekrar sikişmelerimiz devam edecek. Bu aralar en fazla ta kalçasını becermeyi özledim. Fakat kırkının çıkmasına az kaldı, sonra kapıcının karısıyla sikişlere devam…
kapıcı karısı deyip geçmeyin, onlar keşfedilmediş mücevheratlardır.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir