Kankamın Babasının Karizmasına Karşı Koyamadım

26 yaşındayım ve benden dört yaş minik fazla yakın bir dostum var. Annesiyle babası ayrı kadın babasıyla yaşıyor ben de konutlarına sık sık girip çıkıyorum. Babasını görür görmez fazla afalladım zira fazla toy bir adam…
26 yaşındayım ve benden dört yaş minik fazla yakın bir dostum var. Annesiyle babası ayrı kadın babasıyla yaşıyor ben de konutlarına sık sık girip çıkıyorum. Babasını görür görmez fazla afalladım zira fazla toy bir adam zati fazla minik yaşta baba olmuş. Henüz daha 42 yaşında olan bu adama kaygısız kalamadım ve adam düşlerime bile girer oldu ama bana muhalif rastgele bir alakasını asla göremeyince ben de onu baştan çıkarmaya karar verdim. Dostumda kalmaya gittiğimde yetenekle popomun derhal altında biten şortlar giyerek güzel bacaklarımı ve kalçamı adamın görmesini sağladım. Odadan çıkıyor mutfağa gidiyor ve adam salondaysa salona uğrayarak bir şey isteyip istemediğini soruyordum.
bana kaçamak bakışlar atıyor ama tekrardan de rastgele bir biçimde beni rahatsız etmemeye uğraşıyordu. Hakikatinde benim hedefim zati onu baştan çıkarmaktı, adam hem efendi hem yakışıklı hem de son derece varlıklı bir adam olunca ben de bundan sonra işi daha da abartmaya karar verdim zira baktım ki ben ismim atmadan bu meslek olmayacak. Tekrardan bir gün dostumda kalırken babası içerde televizyon izliyordu biz de dostumla odadaydık ama benim emelim natürel ki adamın yanına gitmekti. Dostuma çaktırmamak maksadıyla karnım fazla acıktı mutfağa gidip bir makarna yapacağım dedim, dostum, ben sunim dur dedi, hayır hayır sen otur geliyorum dedim ve giderek tekrardan babasının yanına uğradım.
bu sefer adamın yanına oturdum ve yaşam nasıl gidiyor diye sordum, o da güzel gittiğini ve her şeyin yolunda olduğunu söyleyince benim maksadıyla her şey yolunda değil kendimden daha geniş birini yakalandım dedim. Imkânsız sevgi yaşadın mı ben şu anda onun içindeyim deyince, nereden öğreniyorsun imkânsız olduğunu belki onun da sana duyguları bulunmaktadır dedi. Zati adam öylesine zekiydi ki derhal kavramıştı bana göre daha evvelden dahi kavramıştı ama ben harekete geçmeden bir ismim atmadı. Ben de tebessümdüm yanına gözlerin içine bakarak yanaşmaya başladım ve dudaklarını öperken o da beni belimden sardı ve öpüşmeye başladık. O zamanda koltuğa yatırıp üzerime çıkmasını o kadar fazla diledim ki ama sadece öpüşmekle kaldık zira dostum odadaydı.
yarın dostumla dışarı çıkacaktık ben de bir yolunu bularak konuta arka dönecektim bunu babadene de söyledim ve yarın beni öğlen bekle dedim. Ertesi gün dostumla dışarı çıktık ben de telefon geldiğini annemin beni beklediğini söyledim sen farklı dostlarla takıl dedim ve direk onların yuvasına gittim. Babası konutta beni bekliyordu ve adamı görür görmez sarihçesi ereksiyon olmaya başladım. Karar verdim derhal ona bugün verecektim öyle ciddi bir münasebet hedefim yoktu sadece onunla doyasıya sikişmek istiyordum zira full vücudum bu adamı arzuluyordu. Hafif kırlaşmış saçları. Fazla güzel bir gülüşü, kahverengi zeytin gibi gözleri vardı ve ben bundan sonra bu adama muhalif koyamıyordum.
öylesine karizmatik ve kendini geliştirmiş bir adamdı ki akranlarım da bulamadığım her şey onda aşırısıyla vardı. Belirlim daha ilk günden onunla uyumamı beklemiyordu zira konuşacağımızı sanıyormuş oysa ben konuta girer girmez adamın dudağına yapıştım ve onu koltuğa uzandırdım. Ben de üzerinde dudaklarını öpüyordum yavaş ol deyip sırıtıyordu ama ben fazla meraklı biçimde dudaklarını öperken haydi sik beni dedim. Giysilerini atayarak adamın üryan vücudunu gözlemeye başladım. Adaleli kolları son derece seksiydi ve umumi olarak vücudu harikaydı, ellerimi bedenini dolaştırırken değmedik hiçbir yerine vazgeçmedim. Daha sonradan eğildim ve elimi dolaştırdığım her yerde dilimi dolaştırmaya başladım.
her yerini soluğumla sıcacık dilimle nemlendirdim o da uzanmış bu anların neşesini çıkarıyordu. Sonra ben de soyundum ve koltukta uzanan adamın üstüne geldim ve üzerine oturdum. Onun üstünde zıplarlarken saçlarımı savuruyor arada eğilip dudaklarını öpüyordum o ise nefes soluğa halde sen nesin böyle nesin diye sayıklıyordu. Ben de güzelce onun bu güzel lafları ile gaza geliyor full becerilerimi sergiliyordum. Bana saldırılar yaparak becerirken kendinden geçmişti bundan sonra ve boşalacağını kavrayınca direk üzerinden kalktım sikini ağzıma alarak ağzımın içine boşalmasını sağladım. Sonra yan yana koltukta uzandık ve saatin fazla geç olduğunu fark ettim dostum azıcıktan gelecekti daha konuşamamıştık dahi derhal giyindim konuttan çıktım.
hatta apartman kapısında dostumu gördüm ve saklandım o konuta girerken ben de derhal oradan uzaklaştım. 1 saat kadar sonra telefonum çaldı ve arayan dostumun babasıydı nerede olduğumu sordu konuttayım dedim bu arada ben ailemle yaşıyorum. O halde alt iner misin dedi, derhal indim beni gelip aldı benim fazla içimde kaldı bir otele gidelim mi dedi natürel ki ben de dünden razıydım. Güzel bir otele gittik ve tekrardan birbirimizi öperek odadan içeri girdik. Daha adamla asla konuşmamıştım sadece sevişiyorduk. Bu sefer beni o yatağa yatırdı ve üzerimi atayarak memelerimi sakso çekmeye başladı. Bacaklarımın arasında memelerimi yaladıktan sonra alt gerçek indi göbeğimi de diliyle nemlendirdikten sonra bayanlığıma indi ve o sıcacık dudaklarını ve dilini vajinamda dolaştırmaya başladı.
kendimden geçmiş halde ona dilini sezerken gözlerini gözlerimden bir an olsun sürüklemeden beni yalarken arada yukarıya kalkıp dudaklarımı öptü. Bundan sonra kasıklarıma sızılar girmeye başlamıştı ve öldürücü darbeyi parmaklarıyla yaptı. Klitorisimi sündürürken iki parmağını içime soktu, işaret ve orta parmağı ile beni pompalamaya başladı. Ben de bu darbelerin neşesini çıkarırken inliyor ve konuttaki tez sevişmemizin aksine her anın keyfini çıkarıyordum. Birkaç dakika sabredebildim ve fazla şiddetli bir biçimde orgazm oldum. Döşek sırılsıklam olmuştu ve benim haz suyumla kaplandı her yer, derhal üzerime gerçek geldi bacaklarımı güzelce araladı ve o güzel biçimli sikini bana sokmaya başladı. Ben de onu içime almak maksadıyla bacaklarımı beline sardım sıcacık sikinin neşesini çıkarırken memelerimi ve dudaklarımı öpüyordu.
üzerimde git gel yaparken ve bu anların keyfini sevgi dolu bir biçimde çıkardık. Sonra yatakta arkama gerçek geçti ve ben de derhal yan tarafa döndüm kalçamı çıkararak ona gerçek bastırdım. Kalçamın bir yanağını tutarak yukarıya kaldırdı ve anal seks amıma kalın bir başlangıç yaptı. Beni bu pozisyonda sikerken ben de arada dönüp dudaklarını öpüyor ve gözlerin içine bakarak ohluyordum. Geliyorum dedi ben de gel erkeğim haydi akıt bana diye cevap verdim ve dudaklarına yapışarak içime boşalmasını sağladım. Fazla şiddetli bir biçimde boşalmıştı ve sikini içimden çıkarmadan o pozisyonda birkaç dakika kalarak sohbete başladık.
seks hikaye o günden sonra asla ufalamadık. Şu zamanda fazla ciddi bir münasebet yaşıyoruz ve evlenmeyi düşünüyoruz. Dostum ise kıskançlık krizine girdi ve bana darıldı. Umurumda dahi değil ben beğendiğim erkeği buldum ve mükemmel sevişmelere imza atıyor, onunla bugüne kadar yaşamadığım full hisleri yaşıyorum. Bugünlerde benden hep anal seks istiyor natürel ki onunla anal sekste yapacağım zira hayatımın erkeği o ve onu asla kırmak istemem. Ilk anal tecrübemi yaşadıktan sonra gelip buraya tekerrür sizlere anlatmayı düşünüyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir