Kalkan aletimi görünce canı çok çekti eline aldı

Toy yaşıma karşın kendisine bitiyorum yaşına karşın bakımlı ozelsexhikayeleri. Com ve herkezin ilgisini çekiyor kendisinin düşlerini kurmaktan ellerim nasır tuttu onlara ne vakit gitsem pis sepetinden çamaşırlarını bulup koklayıp boşalıyorum fazla ateşli iç çamaşırlarıda var onlarda kaldığım gece uyuma hattı yaparak odama geldiğinde malafatımı şortun arasından çıkartım kalkmıştı ilgisini çekti dayanamadı
yanıma oturdu. Yavaşça elini şortun üzerinden yarağıma götürdü ve orada gezdirmeye başladı. Ne olduğunu anlayamamıştım. Teyzem bir yandanda bodysinin üstünde meme uçlarına dokunuyordu. Belli ki fazla azmıştı. Yavaşça şortumu yüklemeye çalıştı. Bende fırsat bu fırsat deyip uyandım. Teyzem ani irkildi. Ve toparlanmaya çalıştı. Ben ise çekindiğimden olsa gerek fazla kısık sesle devam etse ne hoş olur dedim. Teyzeminde bunu arzuladığı fazla belliydi. O sessiz kelimelerimi duydu. Derhal yarağıma sarıldı. Evet bana 31 çektiriyodu o hoş elleriyle. Sonra şortumu ve boxerımı çıkattım. Yataktan yere inmiştik.
ben başını tutup yarağıma gerçek götürdüm. Benimkisini agzına aldı. Fazla hoş git gel yapıyordu. Ben ise boşalmamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Sakso çekme faslını bitirdikten sonra teyzem ayağa kalktı. Dudaklarımız birbirine yapıştı. Çılgın gibi öpüyorduk birbirimizi. Ben teyzemin bodysini çıkarttım. O muhteşem göğüsler bundan sonra karşımdaydı. Arkasına geçip sütyenin üstünde var gücümle sıkıyordum göğüslerini. Eteğinin üzerindende kalçalarını sıkmaya başladım. Sonra sütyenini çıkartıp yatağa yavaşça yatırdım teyzemi. Göğüslerinin uçlarına öyle bir yapıştım ki çılgınlar gibi vakumluyordum. Teyzem hazdan inlemeye başlamıştı. Eteğini indirdim.
bacaklarını havaya diktim. Fazla hoş g-string külot giymişti. Onu yana çektim ve mükemmel vajinasını sakso çekmeye başladım. Hazdan ikimizde çıldırmak üzereydik. Bundan sonra yeter ne yapacaksan yap dedi. Teyzem çantasında prezarvatif çıkarttı. Kendi elleriyle yarağıma taktı. Prezarvatifi çantasından çıkarttığında acaba benden diğer kime veriyor diye bir soru geçti aklımdan fakat şimdilik yalnızca benimdi. Bacaklarını omuzlarıma yeni baştan aldım. Yarağımı vajinasına soktum. Teyzem inliyordu hazdan. 30-35 sefer gidip geldikten sonra zevkin yarıda kalmaması yani boşalmamam maksadıyla çıkarttım yarağımı vajinasından. Teyzem götünden de istiyordu. Prezarvatifle zor olduğu maksadıyla çıkarttım. Yaragımı teyzeme kremletip domalmasını istedim. Yaragımı kalça deliğine soktuğum vakit geniş bir feryat attı teyzem. Bu beni dahada ereksiyon etmişti. 10 defa falan gidip geldim ve kalçasına boşadım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir