Kadınım azdırıp bırakınca arkadaşının bakireliğini aldım

Muhteşem anlarımın geçtiği aklınızdan çıkmayacak günlerimi anlatıcam ozelsexhikayeleri. Com sizlere aslında cinsel hayatımız süper kızım biraz bu işten öğrendiği maksadıyla zevkin doruklarına çıkartıyor beni tabi fantezi düşkünü olduğundan ilk gün ki coşkusu yaşama isteği yüzünden beni azdırıp evde bırakınca tabi sora azgınlığımı alsın diye dostunu yolluyor o kadar beni düşünür tabi kadında dul kadınımdan daha fena siktim
bir akşam eşimle beraber dışarıda yemekteydik. Fakat eşim o akşam fazla farklıydı. Adeta bedeni elbisesinin dokunuşundan bile ereksiyon oluyordu. “geç kalmayalım, eve gitmek istiyorum! ” dedi. Saat 23 gibi kalktık. Daha yolda sarkmaya başlamıştı. Eve zor girdik, antrede öpüşmeye başladık, yatakta devam ettik. Mükemmel olmuştu her zamanki gibi. Göğsümde yatarken konuşmaya başladık. Ilk geceyi, gerdek gecemizi unutamadığını söyledi. Karım benimle evlenmeden evvel asla erkek dostu ham, eline erkek eli değmemişti. Cinsel bilgisi yalnızca dostlarının anlattığı kadarmış, düğün günü yaklaştıkça içindeki horror büyüyormuş. Düğün gecesinin coşkusu ve horror hepsi birbirine karışmış, ben asla hissetmemiştim. Fakat benim anlayışımla eşimin ilk akşam korkularını yenmiş ve düşündüğünün aksine sexten haz almış, nasıl girecek, nasıl patlayacak korkusunu atmıştı üzerinden.
eşim gerçektende o akşam fazla heyecanlıydı. Düğün gecesi balayı otelimizdeki süitte ben adeta o akşam gerdek gecesi değil de hususi bir buluşmaymış gibi davranmıştım. Eşimi becermek isteğimi belli etmemiştim. Konuştuk gülüştük, sonra yatağa girdik sarıldık, sabaha kadar öyle devam etti. Ertesi gün öğleden sonra bozmuştum eşimin kızlığını. O da kendi isteğiyle olmuştu ve bir nevi ben onu değilde, kendi yırtmıştı kendini. Ben sırt üstü yatmıştım, o da üzerime oturup vajinasını yarrağıma sürtüyordu. Daha sonra sikimin kafası vajinasına yerleştirdi ve fazla zevklendiği bir zamanda kendini bıraktı. Yarrağım evvel kızlığına dayandı. Bir hamle daha yaparak tamamını içine aldı. Sikimin kenarından ince bir kan sızıntısı oldu. Ve sonrasında ilk orgazmını yaşadı.
yıllar sonra bunun maksadıyla yeni baştan teşekkür etti bana, fakat benden o geceyi bir defa daha yaşatmamı istiyordu. Ben de, “nasıl olacak? ” dedim. “ben planlarım, sen kendini bana bırak! ” dedi. Tekrardan sevişmeye başladık, ikimiz de daha heyecanlı orgazm olduk. Ertesi gün eşim bir otelin balayı suitini tutmuş hafta sonu maksadıyla. Anlatmaya başladı: “çarşambadan itibaren bana dokunmayacaksın. Cumartesi günü ikimiz ayrı ayrı otele gideceğiz. Birbirimizi asla tanımıyormuş gibi davranacağız. Ben odaya yerleşeceğim. Seninle havuzda karşılaşacağız, orada tanışacağız. Daha sonra neler olacağını sen halledeceksin. Beni ilk defa tanıştığın biriymiş gibi tavlayıp sevişmeye ikna edeceksin! ” dedi. “tamam! ” dedim, fakat çarşambadan cumartesiye dokunmamak hoşuma gitmemişti. Ne yapalım katlanacaktık. Salı gecesi mükemmel bir seks yaşadık ve perhize başladık. Gerçekten cuma gününe kadar lüzumlu olmadıkça konuşmadı benimle ve ayrı yattık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir