Kadın tacizci

Otobüste kendimi pek iyi hissetmem, her sabah işe giderken binmek bir erkek olarak sikildiğim hissini yaratıyor, sebebi ister istemez birilerinin bülbülü değiyor, bir şey de diyemezsin zira sen de öndeki öküze değdirirsin. Otobüs dediğime de bakmayın amale arabası fakat cidden otobüs, bizim fabrikada pek kız çalışmaz ne yapsın oncas sapın arasında derken fabrika 20 kadar kız amale aldı, bunu açıkladı pazartesi başlayacak amcıklar, bütün fabrika, 500 şahıs bir onları siperm havuzlarında yüzdürürüz gibi şakalaşmaya başladık.
bütün dostlar eğlen, güldürü pazartesiyi ettik bunlar servise bindik fakat her gün çiftleşir gibi gelirdik ya bayanların olduğu yerde geniş bir boşluk var, nerede ise bütün erkekler sardalye kutularındaki balıklar gibi istif olmuş, kızlar futbol oynasa yeridir, ben tekrar yerimdeyim fakat sikimdeki kız mı görmedim, beni mi sikecek ne korkacağım, aksine o korksun ben sikerim onu 🙂
neyse bir hafta, bir ay vaziyet bu ben alay geçiyorum bazen sardalyeler diye, sırıtıyorlar bir aya kızlar da bize alıştı, bundan sonra otobüs tekrardan sıkış pıkış gitmeye başladı, tekrar arkama biri boşalır gibi yasladı fakat ben otobüste tecavüz gibi bu muhabbetlere alışkın olduğumdan bakmadım bile fakat tenime batan şey git gide belirgin olunca direkt döndüm ve baktım ki bu selin, çalışanlarımızdan elindeki şemsiye ile adeta beni sikiyordu, belli etmeden etrafa arkamı tekrardan gülümseyip güldüm. Fabrika biraz uzak olduğu maksadıyla kırk dakika kadar kalçalarımda şemsiyeyi gezdirdi, indiğimizde derhal kayboldu kalitede çalıştığı maksadıyla pek gün içinde görmezdim fakat bahane ile bir iki sefer nitelik bölümüne de gitsem görmedim, neyse ertesi gün tekrar arkama geçer tekrar içimden dua ederken, bindi arabaya onlarca şahısın arasından sıkışa sıkışa geldi ve önüme durdu, dizi bendeydi umarım, yol boyunca boşaldım diyemem fakat ucuna kadar geldi geldi gitti döllerim fakat inmedi, o kadar da abaza değildim umarım.
nitelik bölümüne gitmek maksadıyla şefimden fırsat kollarken bir baktım ki kafa ucuma gelmiş gülümsüyor, bu hafta sonu ne yapıyorsun dedi, ben de güldüm sen ne yapıyorsan onu dedim, bizim yuva dolu dedi fakat kim takar yavası. Bir gecelik yuva tuttuk, hem de pahalıya fakat süper bir geceydi, elinde bu sefer şemsiyesi yoktu fakat lisanı ve parmakları vardı, götümün deliğini yaladı ve parmakladı, erkek olmama karşın incecik parmak fazla acıtmıştı fakat zevkte vermişti, çevirdim ben bunu vajina olmaz, vajina olmaz dedi ben de onun gibi kalçalara yöneldim, bir sakso çektim, tükürdüm yarrağı batırdım, ilkti umarım fazla canı yandı fakat kaçamadı, sıkı tutuyordum. Kaçamadı becerdim onu götten o gün hem de sabaha kadar 7 – 8 sefer sabah telefon geldi, sesini duyuyordum, bakireyim neredesin, valide fidanlardayım. Annesi ile konuşurken de yasladım bir iki sefer fakat kuvvet kalmadı yeter bundan sonra, oradan hoş bir kahvaltı yapıp ayrıldık. Bakalım pazartesi geldi, kadın otobüse binince ne tepki verecek ?

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir