İşe geç geldim diye patronum sikti beni

Sizlere hoş bir meslek yerindeki seks hikayemle alakalı anımdan bahsedeyim. Ben 24 yaşında hususi bir şirkette sekreter olarak uğraşıyorum.
çekici bakımlı ve hoş bir bayn olduğum çevrem aracılığıyla devamlı söyleniyordu. Halada öyle. Bir gün işe geç kaldım diye genelde geç kalırımda o günü söylüyeyim. Işe geç kaldım diye patron yetişir gelmez odama gelsin demiş patron dediğimde patronun oğlu yakışıklı sempatik bir o kadarda çapkın her akşam bir club te kadınlarla
odasına gittiğimde gel çiğdem otur dedi. Oturdum bir zaman konuştuk bu şartlar altın da benimle çalışamıyacaklarını söylediler burda kızın en kuvvetli noktası olarak fiziğimi meydana koyunca dönen bu sohbetten yapıt kalmadı.
masasının kafasına geçtim ve eee işten mi çıkarıyosun yani beni diyerek bacak bacak üzerine atıp elini bacağıma koydum oda birdaha yapmıycağına laf verirsen bu konuyu kapatabiliriz diyor bir taraftanda gözlerini bacağımdan alamıyordu.
o an kalktım ve tamam o halde diyerek eteğimin fermuarını açıp yavaşça aşağı süzerek bıraktım. Altımda al bir külot vardı. Görünce kendisin den geçti derhal üstümdekilerini son hız bir hızla çıkararak kendiside soyundu ve kapıyı kitledi beni masaya oturtup vajinamı sakso çekmeye başladı dilini köküne kadar sokuyor dudağıyla etimi çektikçe bayılıcak oluyordum.
büsbütün sulanmış nerdeyse haz suyum akacak boşalacak duruma gelmiştik kazık gibi yarrağını sulanmış amcığıma sürterek güzelmi hoşuna gidiyormu sokayım mı? Dedi. Bende sorana kadar yap bundan sonra şunu dayanamıyorum dedim. Yavaş yavaş soktu kökünü itelediğinde kendimden geçmiştim bundan sonra böyle bir haz yoktu yani anlatamam. Saatlerce kalın bir şekilde beni becerdi ve en nihayetinde boşalacakken çkarıp memelerime gerçek attırdı. Fazla güzeldi.
her seferinde işe bilerek geç gidiyorumki beni odasına çağırsın ve o günü daha fazlasıyla daha bir delisiyle yaşayalım. Beni dinleyen herkese seksli saatler dilerim
sex hikayeleri:
patronum ve dostları ile küme sikiş öyküleri, patronum sikirken amcımı öttüyor diyen sekreter öyküleri

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir