İş yerinde Patronumla sikiştik

çalıştığım hususi şirkette büsbütün yalan rüzgarı dönüyor. Önceki sekreter ile sex ilişkisi olan evli patronum bu kez bana sarmaya başladı. Benim maksadıyla sorun olmayan cinselliği serbes yaşamayı seven bir kızım. Sebebi yeter ki etkilesin beni sex gerçekleştirmek asla önemli değil. Sizlerde belki yadırgayacaksınız beni fakat ben böyle biriyim. Ismim his ve 26 yaşında toy bakımlı hafif balık etli sarı saçlı kalçalarına kadar saçları olan ve güzelliği ile gurur duyan biriyim. Patronum devamlı beni odasına çağırıyordu. Bugüne kadar arzuladığı kadınları elde eden adam kalın kayaya vurmuştu bana göre. Sebebi benimle olmak basit olmayacaktı. Odasına girdiğimde bilerek göğüslerimin görünmesi maksadıyla penyeyi alta gerçek çekiyor şayet etek giydiysem de işe girmeden evvel yukarı kadar kaldırıyordum.
fazla traji gülünç bir vaziyet yaşadım. Satın alma departmanından hakan bana aşık oldu. Derler ya davul bile dengi dengine çalar. Olası olmayan olmayacak bir hayaldi onunkisi. Neyse ilk patronuma nasıl verdim anlatayım size. Uğraşırken sakız çiğnemeyi fazla severim. Tekrar yanına giderken ağzımda ki sakızı unutmuş ve yanına yanaşmıştım. O gün üzerimde mini bir etek altında ise ince kara tül çoraplarım vardı. Raporlara bakarken bir zamanda daldım ve sakız çiğnemeyi sesli yapmıştım galiba. Bana bakıyormuş esasen memelerim ve etkileyici duruşum karşısında erkek duramaz o kadar iddaalı bir kaşarım. Bana sakızı çıkarmamı söyledi. Sebep dedim. Başını salladı sinirli hareketler ile.
bana bak sen ne diyorsun karşında maaşı ile çalışanın var dedim. Menfaat o sakızı dedi tekrar. Derhal gidip odasının kapısını kitledim. Adam korktu ne yapıyorsun sen dedi. Gel buraya dedim ağzımdaki sakızı onun ağzına verdim. Şok oldu. Bu neydi şu anda dedi. Bende sen bilmiyorsan ben ne yapayım patroncuğum dedim. Beni derhal masasına oturttu. Eteğimin altına ulaşmaya çalıştı. Bacaklarımı öpüyor her yerime dokunmak istiyordu. Bende haz almaya başladım. Esasen bana haz aldıracak erkeği bulutların üstüne çıkarırım öyle biriyim. Bacaklarımı omuzlarına attım. Oturur pozisyonda iken o bende masada bacaklarımı da açınca vajinama ulaştı. Külotumu parçalayacak gibi oldu. Hafif götümü kaldırdım ve külotumu çıkarıp boynuna astım. Beni bir yaladı anlatamam. Ben kaşarım evet fakat içi dışı bir kaşarım. Fazla arkadaşım var sex yapan fakat namuslu görünürler. Neysen o olacaksın kardeşim fakat değil mi? Patronum vajinamı sakso çekmek tan doymuyordu. Ne bitirmedin mi bal mı akıyor dedim. Bal akıyor vajinasından karışma yalayacağım dedi.
orgazm oluyordum bende. Ben orgazm olurken illa ki bir yere yaslanmak zorunda oluyorum. Derhal masaya uzandım. Yaladıkça sakso çekiyor adam. Sikini çıkardı ve vajinama yasladı. Dur daha ben bir şey yapmadım dedim. Ağzıma almaya başladım parfüm kokulu pahalı külotundan çıkardığı sikini. Yaladıkça etkilenmeye devam etti oda. Nihayetinde dayanamadı ve ağzıma neredeyse boşalacaktı. Ben kafamı çektim ve yere akıttı döllerini. Tekrar yapacaktık. O istemiyordu bundan sonra. Dedim ya zor bir kızım. Ya asla yapmayacak ti böyle bir şeyi yada gerçekleştirirse beni de sikerek rahatlatmadan göndermezdim adamı. Tekrar ağzıma aldım ucunu temizleyerek. Kalktı ya normalde kalkmaz benim ki diyordu. Cinsel azgın problemi varmış. Ben onu çözeriz sen rahat ol hayatım dedim. Kaldırınca beni pompalamaya bir başladı adam siktikçe hayret ediyor. Nasıl yapıyorum diye. Karısı salak gibi bir kız. Yazık adama şahsına güveni kalmamıştı.
nasıl sen sekreterlerini sikiyordun dedim. Derhal bir kere boşalıyorum daha da kalkmıyor bundan sonra dedi. Ilk kez ikinci defa kaldırmıştı malafatını. Eee basit mı ineni kaldırım ben. Fakat sakın yanlış anlamayın. Fahişe filan değilim. Nakit ile asla sikişmiyorum. Hoşlandığım erkeklere veriyorum yalnızca. Serbes sex anlayışım var. Beni o gün masasına ayakta her pozisyonda becerdi patronum. Bundan sonra fantezi yapıyoruz. Bana çıktığı gezilerden gelirken fantezi kıyafetler ve sex çamaşırları getiriyor. Kırmamak maksadıyla giyiyorum ve benim de hoşuma gitmiyor değil. Öyküm böyle işte. Herkese hoşçakalın.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir