İnternette Tanıştığım Adama Arkadan Çaktırdım

Dostlar selam, öncelikle size biraz kendimden bahsetmek istiyorum ismim hamza 26 yaşında 1. 80 uzunluğunda ve 83 kilo ağırlında bir fakülte öğrencisiyim. Talebe olduğumuz maksadıyla tek sosyal faaliyetimiz halı alan maçları oluyor, film tiyatro gibi aktivitelere gitmek istesem de elime geçen bütün parayı yaptıracağım efsane dövmeye ayırıyorum. Haliyle boş zamanların çoğu sosyal ağ kafasında geçiyor, vakit vakit ödev arıyor, vakit vakit sıra sinemalar izliyor, vakit vakit da dövme ve piercing forumlarında takılıyorum.
tekrar bir gün dövmelerle alakalı bir forumda takılırken nickinden kız mı erkek mi olduğu belli olmayan biri aracılığıyla sorulmuş bir soru gördüm, “can yakıyor mu”, “çok uzun sürüyor mu” gibisinden bir şeydi. Ben de bildiğim kadarıyla soruyu cevaplayıp çıktım. Sonraki bir anda forumun mesaj kutusunda bir mesaj olduğunu fark ettim. Baktım aynı şahıs teşekkür edip yer tavsiyesi istemiş, doğal ben o anne kadar hala erkek sanıyorum. 5-6 adet mesajdan sonra sitenin fazla kastığını skype üzerinden konuşmaya devam edebileceğimizi söyledim, kabul edip ekleştik. Profil resmini görünce şaşırdım, kaşında piercing vardı, piercing takan birinin dövme konusuna bu kadar yabancı olmasına şaşırdım.
konuşmaya başladık adının zehra olduğunu söyledi hususi bir firmada sekreter olarak çalışıyormuş. 1. 70 boylarında uzun sayılabilecek bir kız ve 65-70 kilo arasında. 32 yaşında olmasına karşın saçları kızıl ve kıvırcıktı. Bir zaman konuştuktan sonra kamera açmamı istedi, dövmemi heves etmiş. Karşılıklı açarsak olur dedim fakat işyerinde kamera olmadığını gece eve gidince açacağına laf verdi. O gün bitmek bilmedi, kaderin bir cilvesiyle tanıştığım bu bayanı görmek maksadıyla dayanamıyordum, gece 9 gibi odamda otururken çevrimiçi olduğunu gördüm, asla merhaba sabah yazmadan kamera isteği gönderdi, derhal kabul ettim. Karşıma ilk çıkan, mor askılı badisinden sanki taşan göğüsleri oldu. Fazla kocaman ve güzellerdi, esmer teniyle kusursuz bir ahenk içindeydi. Panik halinde kamerayı kaldırarak özür diledi, şımarık bir tavırla asla mühim değil dedim. Daha evvel birkaç seks birlikteliğim olsa da asla sanal sex yapmamıştım ve içimde bunu bastıramıyordum. Memesinin üstüne bir kedi dövmesi yaptırmasını öneri ederek mevzuya girdim, nereye hangi fotoğraf derken elini badisinin içine sokarak memesini avuçladı, başka eliyle memesinin üstünde gezdirip konuşurken memesinin ucu tutunduğu kenardan fırlayarak meydana çıktı. Simsiyah ve fazla büyük bir haresi vardı, içine sokmaya uğraşırken bırak kalsın dedim. O da böyle bir tanesi olmaz diyerek diğerini de dışarı çıkardı, kamera yukarıyı çektiği maksadıyla derhal elimi yarrağıma atarak sıvazlamaya başladım. Biraz sonra surat ifadelerimden çözmüş olacak ki “ne yapıyorsun sen” diye sordu. Utanarak mastürbasyon yaptığımı söyledim, sevgi olsun darıldım sana diyerek memelerini kapattı, hızla kalkarak kameradan uzağa gitti. Bir çuval inciri berbat ettiğimi düşünerek kendime küfürler ederken kamerayı yatağına gerçek döndürdü. Üstüne al dantelli bir iç çamaşırı giymişti ve altında tekrar al bir tanga vardı. Kameraya yaklaşarak; söyleseydin birlikte başlardık diyerek yatağa uzanıp vajinasını okşamaya başladı, ben de kendi kameramı yarrağıma yükleyip onu ereksiyon etmeye başladım, yanında olsam onu yalayacağımı bağırtarak sikeceğimi söyleyerek azdırıyordum. Üstünde hiçbir şey kalmamış, orta parmağını süratle vajinasına sokup çıkarıyordu, uzun olmayan bir zaman sonra adeta aynı yataktaymış gibi ikimizde zevkin doruklarına çıkarak boşaldık.
rüyamda görsem inanmayacağım bir sex hikayesinin doğru kahramını olmuştum. Gelen beğenilere göre bu bayanla başımdan geçen başka seks öykülerini sizlerle paylaşacağım, okuduğunuz maksadıyla teşekkürler.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir