İnternetden tanıştım beni aralarına aldılar

Ben cebimde nakit olmadığı maksadıyla kıza gidemiyordum fakat sosyal ağ meydanın düşürürüm diye biraz sanal aleme takılmaya başladım o dizi küme seks felan düşürmek maksadıyla öyle sitelere takıldım resimlerimi felan paylaştım deneyimli felan yazdım birazda şişirdim bulmam biraz zor oldu fakat birisiyle iletişime gecme fırsatım oldu pot kırmamak maksadıyla ısrarcı yaklaşmadım onun aramasını bekledim
adam tanımadınız herhalde ben telefonda konustuğunuz beyim dedi. Derhal kendimi toparladım ve ayağa kalktım buyrun dedim otorduk ve muhabbet ettik. Sanki olacakları bana sanki anlatıyordu adam bu arada eşinin türbanlı yuva hanımı, 30 yaşında biraz şişman fakat fantezi delisi bir kadın olduğunu söyledi. Ben sanki kudurmuştum şişman ve türbanlı hanımlar hep ilgimi çekmişti. Kensinin kamuda çalıştığı ve ilk defa üçlü sex yaşayacaklarını ve tedirgin olduklarını söyledi. Ben onu ikna edebilmek maksadıyla elimden geleni yaptım. Bu arada telefonda konustuğunuz beyin cebi çaldı görüşme bittikten sonra arayanın eşi olduğu durumun nasıl gittiği sordu telefonda konustuğunuz bey gayet olumlu gittiğini ve misafirimizi eve getireceğini söyledi. Ben şaşırmış o dercede memnun olmuştum. Hesabı ödeyip bir taxi çevirdik ve bir apartmanın önünde durduk 4 kata çıktık ve dairenin ziline telefonda konustuğum bey bastı. Kapıyı mükemmel bir kız açtı full aradığım özelliklerdeydi. Içeri buyur edip salona aldı bizi. Daha sonra telefonda konustuğum bey tv açtı kadın çay servisi yaptı başı ve giyimi kapalıydı. Çayları tazelemek maksadıyla karısı mutfağa gittiğinde nasıl beğendinmi eşimi dedi. Benim nutkum tutulmuştu sanki.
mükemmel dedim gerçekten tabi elbisenin üstünden diye bir söz çıktı ağzımdan utanmıştım şahsen sebebi daha 10 dk olmuştu eşiyle tanışalı. Adam hoşuna gitmiş ve elbisenin altınıda görürsün korkma dedi ve bekle beni dedi. Bir zaman sonra döşek odasından beni çağırdıklarını duydum. Kalktım yerimden ve odanın kapısını açtım sanki kanım donmuştı deminki o kapalı örtülü kız kırmzı renk sütyen ve tanga kilotla kusursuz bir makyajla yatakta oturuyordu. Bey hadi bakalım hünerlerini görelim dedi ben kızın yanına sex hikayeleri oturdum. Biraz çekingen olduğu her halinden belliydi. Ben çekingenliğini atmak maksadıyla omuzları sakso çekiyor kulağına güzel sözler fısıldıyordum elimi vajinasına kaydırdım tangasından bızırını okşama başladım az sonra vajinası sulanmuştı yatağa sırt üstü yatırıp tangasını ve sütyenini çıkardım geçekten biraz şişman fakat süt gibi ak vucudu vardı karısının. Boynunu, kulak memelerini ve göbeğini sakso çekmeye başladım. Daha aşağılara inerek kasıkları yalıyordum. Süratli bir şekilde titremeye başlamıştı kız. Daha aşağılara inerek vajinasını açıp bızırı vakumluyor biraz uzun olan burnumu vajinasına sokuyordum. Sonra kalça deliğini vakumlamaya başladım, kız kendinden geçmişti.
ayağa kalktım ve soyundum ve yarrağımı ağzına gerçek götürüp ağzına verdim biraz acemiydi fakat yinede iyi yalıyordu bir zaman sonra bacaklarını omuzuma alıp yarrağımı hızla vajinasına daldırdım kız çıldırmıştı sanki. Demin mahcup olan kız şu anda sik beni kocacağım vajinamı dağat ohhhhhh diyordu hızlanmıştım ikimizde sarsıla sarsıla boşaldık. Kocası 31 çekerek bizi seyrederek boşalmıştı. Bayanı azdırıyordum bundan sonra kıvama gelmiştim doğruldum kocasıyla göz göze geldik kafası salladı anlamıştı karını götünden sikecektim. Yarrağımı kalça deliğine dayadığımda kız çözmüş kendini öne atmıştı. Fakat benim dayanacak gücüm kalmamıştı. Kocası yanına gelip karısına korkma bebeğim canın acımıyacak diye teselli ediyordu. Ben belinden tutup hızla sikimi kalçasına ittirdim. Kız bağırmamk maksadıyla yastığı ısırıyordu. Güzelce kalça yanakları açıp kocasıda penisimin nasıl karısını kalçasını sikmesini görmesini sağladım. Bir elimle memelerini okşuyor başka elimlede parmağımı vajinasına sokup çıkarıyordum. Sarsıla sarsıla ikimizde boşaldık kocası açılmış kalçası bir kezde ben sikeyim dedi bir kezde o karısının götünden becerdi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir