İnternet üzerinden ilk kez tanışıp birini siktim

29 mayıs 2015her gün sitelere girer bakınırdım fakat bir gün tekrar biriyle sohbet etmeye başladım ilk evvel tavır koydu fakat yolds. Com okurları heves etmeyin onla neler yaşadıysam ve şakayla başlayan sohbet anları nasıl döşek odalarında bittiyse anlatacağım sizlere iyice.
o vakit gel kırmızı beni demez mi. Ilk etapta latife yapıyor diye düşündüm ve üstlenmedim. Biraz daha sohbet ettik ee gelmiyormusun diye sordu. Bırak dalga geçmeyi dedim. Ya ne dalgası gel kırmızı işte demez mi. Ben fatih de o ise beşiktaş da oturuyordu. Öykü telefon hattını aldım. 15 dakika sonra beşiktaşdaydım. Arayıp söylediği yerde arabayla beklediğimi söyledim. Tuğba da derhal çıkıyorum deyip kapatık. 3 4 dakika sonra ayrılıp geldi. Msn de konuşurken webcamda görmüştüm. Fakat webcamda gördüğümden fazla daha hoş çıktı.
tuğba fakat fazla dar giyindiğinden akşam olmasına karşın vücudun tüm numaraları beli oluyordu. O zamanda önüm kabardı. Yalnızca tokalaştık. Kimsesiz başımdan geçen maksadıyla evime gerçek yola çıktık. Aklımda yalnızca bu hoş afetti bir an evvel becermek geçiyordu. Yolda muhabbete başladık. Yemin içti ilk kez sanaldan biriyle buluşuyor ve ilk kez bir erkeğin yuvasında kalacağını söyledi. Sen garip bir adamsın. Sende bişey var insanı şahsına çekiyorsun nedense sana güvendim dedi. Yavuz selim de akşam aleni öykü bakkaldan bir şeylerde aldık.
eve geldiğimizde rahat bir şeyler giymek istediğini söyledi. Dolabımı gösterdim git kendin seç dedim. Aç olmamamıza karşın ben yinede makarna gerçekleştirmek maksadıyla hazırlık yapmaya başladım. Aklım tuğba daydı. Inşallah şort giyer diye bekledim gelince şort yerine eşofman giydiğini ve başörtüsünü de taktığını görünce inşallah can sıkıntısından gelmemiştir diye fısıldadım kendi kendime. Makarna yapmaya yardım isteyip istemediğimi sordu ben yaparım sen keyfine bak deyince. . Iyi bende çay yapayım deyip çay makinasına su koydu ve gidip tv gözlemeye başladı. Odadan mutfağa konuşuyorduk. Arada bir odaya giderdim. Fakat her gittiğimde odaya yan yan giriyordum önümdeki kabarıklığı görmesin diye. Gerçi ışıklar full değil yarım açıktı.
içerde loş ışık olmasına öykü karşın saklamaya çalışıyordum. Fakat nafile görmüştü ve gözlerini alamıyordu önümden. Makarna sevisi yaptım. Tadına bakıp ya sen ne maharetlisin ya hayatımda bu kadar lezetli makarna yemedim dedi. Dvd ye sinema koydum sen izle ben duş alacağım deyip duşa girdim. . Duştan çıkınca atlet ve şortla odaya gittim. Bir zamanlar boks yaptığımdan kaslarımı hayranlıkla izliyordu. Yatalı mı dedim? Olur diye cevapladı. Döşek odasına gittik. Sen yatakta yat ben kanepede yatarım dedim. Akşam lambası açıktı yalnızca. O loş ışıkta eşarbını çıkarıp yorganın altına girdi. Bende kanepeye uzandım.
diğer yorganın yok mu diye sordu? Sen beni boş ver rahatına bak dedim. Olmaz ya üşürsün benim yüzümden. Gel sen bir köşede ben bir köşede yatalım deyince ii öyle olsun deyip yatağa girdim. Surat yüzeyiz ve öykü aramızda en çok 10 cm var. Daha evvel biriyle beraber oldun mu diye sordu. Evet dedim. Böyle kaldık bir zaman. Sonra tuğba bacağını toplayınca sıra yarrağıma çarptı pardon deyip derhal uzatı yeni baştan ayaklarını. Yarrağıma dokunması tuğbayı çılgın etmiş olmalı ki bir sağa bir sola dönüp durdu. Hayırdır neyin var dedim. Yok bişey deyince istersen sana masaj yapayım rahatlarsın dedim. Bilmem ki ya alışık değilim dedi. Çekinme kendini bana bırak deyip masaja başladım. Oh be beklediğim an gelmişti. Tuğbanın teni ateş gibi yanıyordu. 5 dakika sonra tuğbanın üst eşofmanını çıkardım. Asla itiraz etmedi. Askılı atletini de çıkardım. Alt eşfman ve sütyenle kalmıştı. Tuğbanın göbeğini karnını öpmeye sakso çekmeye başladım. Boynunu kulak memesini öpülmedik yalamadık yer bırakmadım.
tuğba asla tepki vermiyordu. Gözlerini kapatmış kıvranıyor bacaklarını sürtüyordu. Uyarılmış bir kadına her istediğini yapabilirsin hiç tepki vermez. Sutyenini de çıkardım ve başladım göğüs uçların öykü kenarın da dilimi dolaştırmaya. Göğüs uçlar dimdik olmuş ve sertleşmişti. . Bir onu bir diğerini sakso çekiyor öpüyordum. Eşofmanın üzerinden elimle vajinasını okşadım. Islaktı esasen sulanmaması imkansızdı. Eşofmanı çıkardım. Bacaklarını kaldırıp ayak topuğundan başlayarak vajinasına kadar bacaklarını özen ile sakso çektim. . Sonra aynısını başka bacağına yaptım. Bu arada vajinası nefis kokuyordu. Kilodu hafif yana iterek vajinasına lisan darbesini vurmaya başladım. Tuğba acayip acayip sesler çıkarmaya başladı. Dilimi içine sokup çıkarıyordum. Tuğba saçlarımı tutmuş hayvani bir şekilde çekiyordu. Canımı acıtıyordu öykü fakat kimin umurunda başımı vajinasına bastıyordu.
soluk alış verişleri hızlanmış boğazında düğümlenmiş sesler çıkarıyordu kuvvetli bir kızdı ve saçlarımı deriden ayıracak bir şekilde çeke çeke kasılmaya başladı. Rahatlamıştı derinden bir ooooooh çekti. Aama hala saçlarımı bırakmamıştı. Tek fark yalnızca çekmiyordu. Bir zaman asla konuşmadan durduk öyle. Ben daha rahatlamamıştım. Kazık gibi duruyordu yarağım. Tuğba bana masaj gerçekleştirmek istermisin diye sordum. Ben senin gibi masaj gerçekleştirmesini bilmem dedi. Olsun bildiğin kadarıyla yaparsın dedim. Başladı elini göğüslerimde dolaştırmaya. Yarağımı okşamasını istiyorum fakat full oraya geldiğinde yalnızca parmak uçlarını öykü değdirip yukarılara çıkıyor. Tuğbayı üstüme çekip kilodunu çıkardım. 69 pozisyona girdik. Vajinasını sakso çekmeye başladım. Tuğba tekrar canladı. Yarağımı eşofmanın üzrinden okşamaya başladı. Vajinası sulanmaya başlayınca vajinasını bırakıp kalça deliğini sakso çekmeye başladım.
tuğba da elini şortumun altına sokup yarağımı okşuyordu. Tuğbanın kalça deliği güzelce yumuşamaya başladı. Evvel orta parmağımı vajinasına sürterek ıslatıp yavaş yavaş kalça deliğine soktum. Vajinasını yalayor kalçasını parmaklıyordum. Nihayet tuğba da yarağımı çıkarmış ağzına almıştı. Profesyonel değildi fakat kendince yalıyordu. Tuğba yeni baştan kasılmaya başladı. Bende gelmek üzreydim. Yarağım hala tuğbanın ağzındaydı ve bende boşalmaya başladım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir