İlk Yediğim Yarak Babamınkinden Çok Daha İriydi

merhabalar, ben istek. Sex öykü sitesinin müdavimi bir kadın olarak, ben de ilk sevgilim, ereksiyon halindeki bir hayvan olan fatihle başımdan geçen ilişkimi izah etmek istedim. Lise yıllarından beri fazla karizmatik bulduğum bir arkadaşımdı fatih. Yetenekle bedeneğitimi derslerinde eşofman giydiğinde hep gözüm onun üzerindeydi, koşarken gözlerim hep sallanan kocaman penisindeydi. Ismim gibi biliyordum, tüm kadınlar da benim gibi düşünüyor, herkes, “fatihe bak! ” diyordu.
o sıralar okulda sınıflar arası halı alan turnuvası başlamıştı. Ilk gün fen sınıfı takımının maçı vardı ve benim mutlaka maça kaçmam gerekti. Öğlen paydosunda teyzemin kızıyla buluşup okulu astım ve maçı gözlemeye kaçtım. Gittim ki ne göreyim, esasen bütün derslik kaçmış maçı gözlemeye. Fazla hoş oynuyordu gerçekten geniş aşkım. Devre arasında göz göze geldik, bana, “hoşgeldin! ” dedi. Terli bedeni acaip etkiliyordu beni, orada dudaklarına yapışasım geliyordu. Fakat kendi kendime ‘gelin güvey olma istek! ’ diyordum, baksana herkesin gözü onun üstünde. O sırada gözüm soyunma odasına takıldı. O da oradaydı, üzerini çıkarmış terini siliyordu. Keşke ben silseydim terini, yükleyip şortunu ağzıma alsaydım o kocaman sikini diye düşlüyordum. Beni gördüğünü hissettim bir an gülümsedi bana. Fazla utanmıştım, ereksiyon halindeki fahişeler gibi hissettim kendimi o an. Izledik maçı teyzemin kızıyla. Iyi ki kaçmışız maçı gözlemek maksadıyla derken, fatih duşunu almış çıkmıştı bile. Yanımıza geldi. Mektep çıkışına daha fazla vardı ve birşeyler yapıp başbaşa kalmam gerekti. Fazla anlayışlıdır teyzemin kadını, “ben eve döneceğim, sen de bundan sonra açıl, evladı kaptıracaksın! ” dedi. Takmıştım kafaya, bıkmıştım onu düşünüp akşamları kendimi tatmin etmekten.
merkezde biraz yürüdük. Kent içinde oturuyordu biliyordum. Fazla karnının acıktığını, validesinin evde bir fırın dolusu börek yaptığını söyledi. Gitmeyecektim, fakat ısrar edince kabul ettim. Utandım aslında evde biri bulunmaktadır diye. Fakat nerden bilebilirdim, o da beni becermeyi başına takmış, eve atmaya çalışıyormuş. Evde kimse olmadığını öğrendiğimde rahatlamıştım. En azından öpüşürüm diye hayal ediyordum. Fakat bana dese ki, ‘gel benim ol! ’, kucağına atlayacak kadar da kudurmuştum.
eve çıktık. Üzerini değiştireceğini söyledi. “peki. ” dedim. Bu arada ben de börek hazırlayacaktım ve ona aşkımı anlatacaktım sözde. Salondaki aynadan, fatihin girdiği kapı hafif aralıktı, gözüm takıldı ani. Baktım yarrağını çıkarmış ovuşturuyordu. Aman tanrım! O nasıl bir şeydi öyle? Babamınkini görmüştüm bir keresinde duştan çıktığında. Fatihin yarrağı o kadar kalındı ki, babamınki yanında küçücük kalıyordu. Bir an aynadan göz göze geldik. Acaba beni görmüşmüydü diye düşünecek zaman kalmamıştı bile, gelip anal seks belime dolandı ve boynumu öpmeye başladı. Kendimi tutmak istiyordum, “yapma! ” dedim. Fakat sımsıkı sarmıştı kocaman kollarıyla beni. Sırtımı öpmeye başlamıştı. Inanamıyordum, düşünü kurduğum erkek benim bacakaramı sıvazlıyordu. Derhal dönüp sarıldım, o kocaman dudaklarına yapıştım ve sikini avuçladım. Portakal kadar taşşakları vardı. Yarrağı o kadar kalındı ki, avuçlayamıyordum. Ağzıma aldım ve mantar gibi olan başını ısırıp yalıyordum. Böğürüyordu ayılar gibi. Acaip kıllı göğsü vardı. Omuzları bile kıllıydı. Bu ne kadar alımlı bir vücuttu böyle! (bizim aile sarı saçlı ağırlıklıdır).
salona beni kucaklayıp götürdü. Asla birşey düşünemiyordum bundan sonra. Ne olacaksa olsun bundan sonra diyordum içimden. Kendimi kaybetmiştim hazdan. Beni soydu. Kendi de bir çırpıda soyundu. Eteğimi, külotlu çorabımı ve gömleğimi çıkarması 5 saniye bile sürmedi. Ve vajinama yumuldu. Bedenim tiril tiril titriyordu. Ağzımdan tek bir tümce çıktı: “seni fazla arzuluyorum aşkım! ” dedim. O da, “ben de seni deliler gibi istiyorum, her akşam seni düşünüp masturbasyon yapıyorum! ” dedi. Bundan sonra yarrağı içime girmek üzereydi. “kızlığım! ” demeye kalmadan, gözlerimde şimşekler çaktı! Tanım edilemez bir acıyla bağırdım! Sert yarrağı içimdeydi. Bir hamlede sokamamış, üstüste zorlamıştı ve nihayetinde içime girmişti. “anneciğim! Anneciğim! ” diye bağırıyordum, fakat dinlediği yoktu, böğüre böğüre içimde gidip geliyordu. 3-5 dakika sonra acayip bir şekilde hızlandı. Boşalıyordu anlamıştım, amcığımdan dölleri dolup taşmıştı. Acıdan yerimden kalkamıyordum. Biraz bekledi, sonra gidip sikini yıkadı geldi ve ağzıma verdi. Sikini, taşşaklarını yalatıyordu busefer. Ağzıma boşaldı. Bundan sonra bayılacak gibiydim acıdan. Lakin 1 saatte ayağa kalkabildim ve giyinip yola çıkabildim. O gün ilk defa sikilirken fazla keder çektim, fakat sonraları alıştım o bilek gibi şeye.
bir sene boyunca beni evire çevire, çimende, tarlada, evde, inşaatta, her yerde, deliler gibi vajinamı götümü becerdi. Aradan yıllar geçti, onun siktiği gibi daha kimse sikemedi beni. Şu anda hoca olduk ikimiz de. Evlenmiş, duydum, ikiz gençları olmuş. Bugüne kadar onun yarrağı gibi sert yarrak asla görmedim. Kadınlar siz siz olun, en büyüğünü bulduğunuzda bırakmayın. Kalçam kaşındığında bundan sonra kimse kaşıntımı geçiremiyor, salatalık bile yarar etmez oldu. Aaaahh koca sikli fatih ahhh, nasıl beni böyle ufak penislere muhtaç ettin…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir