İlk Grup Sex Maceram

ilk küme sex maceram
merhabalar
gurup sikiş hikayeleritakipcileri. Ben şair. . Size başımdan geçen bir hadiseyi anlatmayı istiyorum.   biliyorsunuzdur yaz aylarında djler akdeniz bölgesine giderler ve sabahlara kadarda müzik, dans ile eğlence içinde olurlar. Bende gitmiş ve arkadaşımın clubunde çalmaya başlamıştım. Kapıdan 2 adet 22 ile 23 yaşları arasında turist  sarı  ve kumral saçlı afet içeriye girdi. Ben ise o esnada müziğin tutkusu ile ne yaptığımı bilmiyordum. Şöyle bir dikkat ettim ki sarı saçlı olan bana bakmaktaydı. Asla bozuntuya vermeden o şekilde devam ettim. En nihayetinde ise dayanamayarak yanıma geldi, yüksek bir sound ile “seni istiyorum bu gece” dedi.
ben neye uğradığımı şaşırmıştım ve onları turist zannediyordum ki türk’müş ikiside. Içimden vay fahişe diyebildim. “parti bitince görüşelim” dedi ve ben ise “okey” diyip cevapladım. Parti biter bitmez yanlarına gittim. Benimle konuşan kadın adının “demet” olduğunu söyledi. Ben ise şair dedim. Konuşurken bana bu akşam seni asla bırakmayacağız dedi. Ve beni kendi konakladıkları otele götürdüler. .
kapıdan içeriye girer girmez ikisi ani yapıştılar bana. Daha  oracıkta soydular beni. Ben ise bu vaziyet karşısında güzelce kudurmuştum ve bu çıtırları yemeden hiç duramazdım. Derhal demet’in ağzına yarrağımı verdim, öbürü ise taşaklarımı vakumluyordu. Ve en nihayetinde bundan sonra dizi bendeydi. Ikisini üst üste koyup bacak omza yaptım. Kadınlar o kadar fazla zevklenmişlerdi ki neredeyse beni öldüreceklerdi. Sırayla bir alttakinin vajinasına, bir de üsttekinin vajinasına sokuyordum lakin bende asla derman kalmamıştı ve en sonunda  geniş bir haz ile boşaldım ağızlarına. O akşam farklı pozisyonlarda full tamına 7 kez sikiştim ve  bundan sonra yerimden kalkamıyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir