İlk gece bakireliğimi başkasına bozdurttu

14 ocak 2016erkeğimle muhteşem geceden sonra balayımız maksadıyla ayarladığımız otelimize gittik otel de odamızın anahtarını aldık resepsiyon görevlisi valizlerimizi taşıması maksadıyla birisini davet etti odamızı gösterdi içeri girdik adam gözlerini benden alamıyordu bende arada bakıyordum adama erkeğim bunu fark etti normalde beni kıskanıp adama hayırdır demesi lazımken istersen adamla seks yapabilirsin demesi beni fazla sinirlendirdi
ali geceliğimin önündeki tüm düğmeleri açtı. Şahsı de bornozunu çıkarttı. Bacaklarımı iki yana açtı ve bacaklarımın arasına geçerek masturbasyon yapmaya başladı. Göbeğimin ve amımın üstüne tüm menilerini fışkırttı. Yakışıklı gencin geniş sikinin vajinama girerken çok acıtmadan rahatça kayması maksadıyla bunu yapmıştı. Ali çekilerek yatağın kenarına oturdu. Yakışıklı toy bacak tarama girdi koca sikini full vajinama sokmaya hazırlanıyordu ki ben ani durun dedim.
ikisi de benim vazgeçtiğimi zannettiler. Ben yakışıklı gence adını bilmeden beni sikmene lisans veremem dedim. Adının tolga olduğunu söyledi. Ikisi de rahatlamıştı. Tolga sikinin başını yerleştirerek yavaş yavaş itmeye başladı. Alinin menileri sayesinde tolga’nın yarrağı amımın içine rahatça kaymaya başladı.
vajinam tolganın sikini sıkıyordu. Tolga gerilerek bir zamanda sikinin tamamını vajinama soktu. Bu bana biraz keder vermişti. Tolga amımın içinde ileri arka gidip geldikçe bu keder zevke dönüşüyordu. Tolga ritmik hareketlerle sikini vajinama sokup çıkarıyordu. Ikimizde aynı zamanda boşaldık.
kocam “amının bekarekini tolga bozdu götünün bekaretini de ben bozacağım! ” dedi ve beni surat üstü yatırdı ve karnımın altına da bir yastık koyarak müsait pozisyona gelmemi sağladı. Bu arada tolga da yatağın kafa tarafına geçerek sikinden akan menileri emmem maksadıyla ağzıma soktu. Ali amımdan akan menilerle kalça deliğimi güzelce sıvadı ve birkaç kere parmaklarını sokup çıkararak genişletmeye çalıştı.
bacaklarımı güzelce gererek iki yana açtı ve sikini götüme sokmaya başladı. Yarrağı götüme fazla zor giriyordu. Ani gerilerek sikinin tamamını götüme soktu. Canım fazla yanmıştı fakat gidip gelmeye başlayınca bu keder yerini zevke bırakmaya başladı. Ali sikini sokup çıkartıkça ben tolganın sikini daha çok vakumluyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir