İlk Başta Anlamadım

internette arkadaşımın önerdiği bir sohbet sitesine girdim. Orada uzun uğraşlar sonrasında bir adet hatun düşürdüm. Onunla konuşmaya başladık ve kameralı muhabbete geçtik. Fazla güzeldi ve ben onu kandırarak kameram yok dedim. Yakışıklı resimlerimi ona gönderdim ve beni fazla beğendi. Benimle derhal görüşmek istediğini söyledi.
ben ona adresimi verdim ve iki gün sonra beni aradı. Terminaldeyim beni kırmızı dedi. Bende ona tamam dedim ve yola çıktım. Babamın arabasını kaçırdım ve onu terminalden aldım. Arkadaşımın yuvasının alt katına gittik. Orada yalnızca şahsı yaşıyordu ve bir günlük bana verdi. Evin içine girdik ve öncelikle aş maksadıyla malzemeler almaya gittim. Sonra eve geldim ve beraber aş yedik. Etrafı toparladık ve sohbet etmeye başladık. Bana her baktığında sırıtıyordu. Nasıl bir kızdı anlamadım ve beni kolumdan tuttu ve döşek odasını bulmaya çalıştık. Nihayetinde bulduk ve içeri girdik. Yatağa fırlattı ve üzerime çıktı. Seni azdıracağım dedi ve üstümde oynamaya başladı. Altında gri taytı vardı ve yarrağıma sürterek zevke gelmeye çalıştı. Ardından taytını çıkardı.
benim pantolonumu da açtı ve yarrağımı sakso çekmeye başladı. Yarrağımı güzelce sertleştirdi ve nihayetinde üzerime oturdu. Memelerini açtı ve bana yalatmaya başladı. Üstümden kalktı ve yatağa domaldı. Kalça deliğine yavaşça sikimi soktum. Ileri arka gitmeye başladım. Yavaşça gidip gelmeye başladım. Pornolardan aldığım tecrübeyle onu götünden pompalamaya başladım. Ondan sonra beraber uyuduk. Bir ay benimle kaldı ve sonra gitti. Mola mola gelmeye başladı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir