Host babam ve kardesimle sexim

selam gay sex okuyuculari. Öncelikle aktifleri yarraklarından pasifleri de kalça deliklerinden öpüyorum. Bu öykü degisim ogrencisi olarak gittigim amerika’da başıma geldi. Ben sosyal ağda gezerken böyle bir yazılım olduğunu öğrendiğimde konuyu aileme açtım. Asıl derdim ingilizce öğrenmek degildi. Sebebi ingilizceyi anne lisan gibi konusabiliyorum. Zamaninda muhendislik icin arastirma yaparken ingilizcenin koşul olduğunu görünce çalışmalara başlayip 1. 5 yılda istedigim düzeye geldim. Ailemle konuşup bu yazılım icin başvuruyu yaptım. Mülakata çağırdılar. Onu geçince vize işlemleri hallettim. Şu anda tek mesele hangi eyalete düşeceğimdi. Bu açıklanırken içimden california gelsin diye dualar okuyordum. Ve istedigim il geldi. Fazla coşkulandım. Kent olarak los angeles’ı istiyordum. Fakat san francisco geldi. Neyse uçak biletini falan alıp uçağa bindim. Beni orada yanlarında kalacağım aile almaya geldi havaalanina.
aslında buraya geliş amacım hem değişiklik olması hemde burada zenci biriyle sex yapmaktı. Aslında bende erotik yaşından beri pasiflik vardı. Neyse mevzuya dönelim. Beni meydan aile 1 baba ve 1 tanede benim yaşlardan iki adet zenciydi. Adamın karısı trafik kazasında vefat etmiş. Bunu suyunca baya üzüldüm. Yolda konuşarak eve ulaştık yuva filmlerdeki gibi iki katlı ve bahçesi opan bir evdi. Bana odamı gösterdiler. Ben eşyalarımı yerleştirdim. Salona indim. Tanışma faslını geçtik. Bu aile başta orta doğudan geldiğimi öğrendiklerinde biraz tedirgin olmuşlar fakat türkiye’den geldiğimi duyunca baya rahatlamışlar. Cünkü az fazla türk insanı tanıyorlarmış. Bu arada mektep kayıtlarını hallettikten sonra john(host kardeşim)beni dostlarıyla tanıştırdı. Benim türk olduğumu fln söyleyince onlar bana habire türklerle alakalı sorular sormaya başladılar. Bende zamanla öğrenirsiniz dedim. Akşama gerçek eve döndük. Aş fln yedikten sonra johnla sohbet etmeye başladık. Sevdiğimiz mevzular hakkında konuşuyorduk. Mevzu sexe fln geldi. Bana kaç adet kızla yattın fln diye sorunca bende kızlardan pek hoşlanmıyorum dedim. O da nasil yani diye sordu. Işte erkekler daha fazla ilgimi çekiyor fln dedim. Bana nasıl erkekler diye sorunca geniş yarraklı erkekler yetenekle daha cok ilgimi çekiyor dedim. Bunu diyince pasif olduğumu anladı. Bende ona sordum daha asla sex yapmadığını fln söyledi. Istersen o hazzı sana yaşatırım dedim. Bu biraz sevindi fakat evvel penisini görmem lazım dedim. Bu ayağa kalktı pantolonu indirdi tahmini 17 cm civari orta halli bir penis çıktı.
elime alıp azıcık git gel yapip full uyandirdim. Bu meslek görürmü diye sordu. Bende görür dedim. O vakit hadi şu anda yapalım fazla heyecanladım dedi. Bende iyide frank(host babam) evde ya bizi yakalarsa dedim. O birazdan eskort kadına gidecek birşey olmaz dedi. Ben bunu duyunca onuda çağıralim küme yaparız dedim. John frankle görüşme gitti giderken sende soyun hazırlan fln dedi. Bende soyundum. Ikisini beklemeye başladım. 2 dk sonra geldiler. Frank beni görünce waoww dedi ani. Oda karşimda soyundu ondanda 22 cm civarı bir penis çıktı. Frank gelip benim deliği inceledi. Esasen bakımlı olduğum maksadıyla kıl yoktu vücudumda. Geldi birazcık yarragini deliğime vurdu. Bu sırada john onüme gelip penisini uzatti bana. Sakso çekmeye başladım bende. 2 dk sonra frank götüme lisan atmaya başladı. Bende john’a sakso çekiyordum.
sonra frank anal seks zorlamaya başladı ve kafası sokunca bir ohh çektim frank bana fazla series bir şekilde pompaya başladı 10 dk sonra içimde bir haz tufanı hissetim. Frank içime boşalmıştı. Götümden frank çıkinca john girmeye başladı. Bu sirada frank penisini temizletti. John’a oyurmasını söyleyip kucağına çıktım. Ve 5 dk sonra oda boşaldı. Sex bitince hrpimiz duşa girdik ve artik üçümüzde aynı yatakta yatmaya başladık. Bu hadise 1 yil daha devam ettik. Türkiye’ye dönünce malesef böyle bir sex yaşayamadım birdaha.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir