Hocam O Ne Kalça

Ben 19 yaşında yakışıklı bir gencim bu hadise 1 yıl evvel olmuştu o vakit lafı uzatmak istemiyorum ve öykü ye başlıyorum o vakit lise 3 deydim bi muhasebe hocası miz war dı adı y d… di fazla hoş di o hoce her derse girişimizde benim yarrağım kalkıyordu bi gün öğretmen derse girmişti bende geç kalmıştım kapıdan içeriye girerken benim ufaklık hocanın kalçasına sürttü öğretmen baktı baktı bişey demedi ve o an içimden biri bu hocayla ilişkiye girebilirsin diyodu. Aradan 3 gün geçti tekrar muhasebe öğretmen hep beni kesiyodu bende alla alla ne meslek acaba öğretmen bana uyuz mu oldu diye düşünüyodum. O gün öğretmen beni yanına davet etti bak e… dedi ben senle mühim bişey konuşcam müsaitsen mektep çıkışında benimle ewime gelirmisin dedi niye hocam bişey mi yaptım dedim yoq e… dedi sen gel konuşuruz dedi tamam hocam dedim sınıfıma çıktım kafama takıldı bi türlü aklımdan atamıyodum zaman gelmişti okuldan çıktım öğretmenler odasına çıktım hocam gidelim isterseniz dedim montunu aldı we çıktıq arabaya bindik ewine gittik.
ewe girdiq e… sen beqle ben derhal geliyorum dedi tamam hocam dedim. Odasına gitti üzerine transparan bi giysi giymişti benim ufaklık direk gibi oldu ne yapcağımı bilmiyodum. D… öğretmen bişey içermisin dedi cola istedim getirdi. Hocam isterseniz mevzuya gelelim ew de kiler heves etmesin beni dedim tamam dedi.
bak e… ben senden fazla hoşlanıyorum ve senle bişey yapacağız fakat aramızda kalacaq dedi ben şok oldum asla konuşmuyordum sanki donmuştum yarrağım ise patlicak gibiydi. D… yawaşca yarrağımı okşamaya başlamıştı hocam birisi duyar felan dedim asla bişey olmaz dedi. Yarrağım öle bi kalkmıştı ki pantolon yüzünden başını acıyordu d… elini pantolondan içeri soktu. Sonra düğmeleri açmaya başladı ne yapcağımı bilmiyodum d… yawaşcana azına almaya başlad benim ufaklığı ben de nihayetinde sabırsızlandım azına boşaldım tüm döl lerimi yuttu dizi sende dedi. Üstündeqi transparan eteğini çıkardım ve o bıcırığını sakso çekmeye başladım. Uzun olmayan bi zaman sonra inleme sesleri geldi ben artıq dayanamicam d… cığım dedim benim ufaklıq sanki demir kesilmişti d… yı domalttım içine soktum ilk başta girmedi kalça deliği fazla dardı ilk başta zorlandım sonra zorda olsa içine sokmayı başardım bi mola ben yattım o üstüme oturdu sonra vajinasını parmaklamaya başladım o kadar ateşli bi vajinası wardı ki aynı fırın gibiydi.
ikimizde fazla yorulmuştuq d… yeter bundan sonra fazla yoruldum sigara içebilirmiyim dedim tabi dedi ikimiz de birer adet sigara yaktık sigaramızı içtik biraz öpüştüq fazla narin dudakları wardı sonra benim gitmem lazım sonra görüşürüz dedim tamam fakat bi daha beklerim dedi. Bende hayır diyememdim tamama sonra görüşürüz dedim ewe gittim.
eeeee bukadar yeter herhalde daha dahası diğer bir vakit

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir