Hem Ağabeyine Hem Kardeşine Vermiş Oldum

Başıma gelen fazla ilginç bir öyküyü izah etmek istiyorum zira hala etkisinden kurtulamadım. 27 yaşında kendi ayakları üstünde duran kimsesiz kafasına yaşayan ve iyi bir işi olan bir bakireyim. Vasati hoşluğa sahibim diyebilirim. Dostun doğum gününe…
başıma gelen fazla ilginç bir öyküyü izah etmek istiyorum zira hala etkisinden kurtulamadım. 27 yaşında kendi ayakları üstünde duran kimsesiz kafasına yaşayan ve iyi bir işi olan bir bakireyim. Vasati hoşluğa sahibim diyebilirim. Dostun doğum gününe gittiğimde civarda bir gençla tanıştık ve o da benimle akrandı. Elit bir kesimden olduğu belirliydi ve toy derhal dikkatime sürüklemişti. Zati alkolün de tesiriyle biz bununla güzelce dürüst olduk ve dostun doğum gününü unutarak bildiğin sarmaş gez dans etmeye başladık. Evladının varlıklı olduğunu elbiselerinden durum hareketinden belirliydi ben de sarihçesi parayı seven bir bayanım ve zati buda bayağı bir etki yaparak gençla sarmaş gez dostun doğum gününden ayrılarak bana gittik.
benim evumda geceye kaldığımız yerden devam ettik, kaleye tokuşturduk, kalktık dans ettik ve sohbetin dibine vurduk. Gerçekten yanında fazla eğleniyordum onun da benim yanımda olmaktan memnun olduğu belirliydi. Daha sonradan gecenin ilerleyen saatlerinde yanıma geldi ve dudaklarımı öptü zati asla hayır diyecek halim yoktu evladı evuma kadar almıştım natürel ki ben de karşılık verdim ve beni derhal soydu. Vücudumu okşuyor ve bir yandan parmaklarıyla külotumun üstünden vajinamı elliyordu. Nazik okşuyordu bu mevzuda zafersiz diyemeyeceğim zira fazla sevinç alıyordum değişleri fazla hoştu ta ki yarrağını görene kadar.
tamam, fazla iri bir adam değildi ama yarrağı minicikti şok olmuştum umarım on santim falandır tekrardan de bozuntuya vermemek maksadıyla karşısına eğildim ve ağzıma aldım. Ona güzel bir sakso çektim ve en ereksiyona olmuş hali dahi ufaktı. Aşırıca hayal kırıklığına uğramıştım ve bundan sonra değişleri bana sevinç vermez olmuştu ama bundan sonra yapacak bir şey yoktu onu utandırmak olmazdı. Neticede buraya kadar evuma gelmişti natürel ki beni sikecekti. Bir yandan da bitse de gitsek moduna girmiştim zira dediğim gibi bu kadarı bana sevinç vermezdi. Derhal uzandım bacaklarımı ayırdım natürel ki ondan evvelinde bir prezervatif takmasını rica ettim ve derhal içime girdi.
üzerimde beni sikerken orgazm taklidi yaptım ve boşalmış gibi yaparak onu memnun ettim o da zati 3-4 dakika sonra boşaldı. Hayatımın erkeğini buldum sanmıştım zira gerçekten muhabbetimiz anlaşmıştı varlıklı çocuğuydu otomobili hoştu ama minik yarrak hiç kabul edemeyeceğim bir şey değildi. Ben de bir mazeretle ondan ertesi gün ayrıldım hakikatinde şöyle yaptım telefonlarını açmadım ve daha sonradan yoğun bir meslek hayatım olduğunu ve ne yazık ki görüşmek istemediğimi söyledim. O da azıcık üzerime düştü ama sonradan pes etti ve bir daha görüşmedik. Şu anda doğru hadiseyi anlatıyorum bu olaydan tüm iki hafta sonra diğer bir kankamın doğum günü vardı ve büsbütün farklı arkadaş gruplarımız var.
ben de kankamın doğum gününe gidince orda da bir gençla tanıştım. Geçen haftalarda tanıştığım minik sikli olandan fazla daha yakışıklı uzun boylu ve daha karizmatikti. Bunu görümce iyi ki onunla devam etmemişim diye düşündüm. Biz bununla sohbete başladık. O da 32 yaşında ve daha usu kafasında daha erişkin bir yapısı vardı tekrardan bunu da eva atayım ve bununla da en azından bir kere hoşlanışayım bakayım yarrağı minikse bir daha görüşmem diye düşündüm. Aynı biçimde onla da sohbete başladık ben evuma geçelim mi dedim ve bana geçtik. Alkol aldık müzik açtık dans ettik ve gerçekten sohbetin dibine vurduk asla bu kadar eğlenmemiştim kahkahalarımız birbirine karışmıştı ve ani öpüşmeye başladık.
emelim onun sikini görmekti zira dediğim gibi minik sik saplantım var ve geçen haftalarda da böyle bir şeyle karşılaşınca derhal pantolonu indirdim ve gördüğüm penise inanamadım. Zira bir hayli büyüktü ve umarım 20 santimden uzundu o kadar memnun olmuştum ki anlatamam. Derhal onu sıvazlamaya ve aşkla vakumlamaya başladım. Işte aradığım adamı nihayetinde bulmuştum hem yarrağı geniş, hem varlıklı hem yakışıklı ve karizmaydı. Ona mükemmel bir cinsel çalışma sergileyerek kendime bağlamalıydım önünde diz çöktüm ve o koca yarrağını ağzıma alarak mükemmel bir sakso çektim. Yetenekle sakso mevzusunda kendime güvenirim ve bu adamı da istediğim maksadıyla tüm anlamıyla hatasız bir biçimde ağzıma alarak boşalmasını sağladım, taşaklarını dahi vakumladı diyebilirim. Sonra yere uzandım bacaklarımı araladım ve tadıma bakması maksadıyla onu alt iteledim.
başını kendime bastırıyordum o da mükemmel bir çalışma çıkarıyordu zati o yarrağı gördükten sonra ıslanmamak muhtemel değildi. Beni parmaklıyor klitorisimi vakumluyor ve ayaklarımı yerden kesiyordu birkaç dakika daha yapınca orgazma eriştim. Şu anda gizeme gelmişti bu yarrağın tadına bakmayı en heyecanlı yerdeydim ve onu da tekerrür azgın olduğunu görünce tekerrür sıvazlamaya başladım. Yanına gittim yarrağına bir öpücük kondurdum ve derhal koltuğun oraya domaldım. Her vakit bu pozisyon daha fazla güzelime gitmiştir doggy pozisyonu en beğendiğim pozisyondur ve onunla böyle başlamak istedim. Koca sikini önce yavaş yavaş içime bastırdı ve başı girdikten sonra tekrardan fazla nazik bir biçimde devinim ederek tamamını soktu.
yavaş yavaş beni sikiyordu ama ben hard hoşlanırım ve ona hızlan dedim. Şu anda işte tüm anlamıyla sikinin keyfini alıyordum zira bu biçimde beni beceriyordu ben de elimi klitorisime götürdün ve kendimi okşamaya başladım umarım ikinci orgazmımı da birkaç dakika içerisinde yaşadım ve muhteşemdi bir hayli yoğun biçimde boşalmıştım. Sonra bu yakışıklıyı yere yatırdım ve koca sikini tek seferde içime alarak üstüne hoplamaya başladım. Öylesine hoşlanarak ve isteyerek yapıyordum ki kaç dakika geçti asla öğrenmiyorum ama boşalsın istemiyordum zati istediğim gibi bir hayli geç boşaldı ve onu tüm anlamıyla tadına baktım. Üstünde hoplarken dudaklarını öpüyor ve kulağına haydi erkeğim sik beni diyordum halinden mutlu olduğu suratından belirliydi ve aramızda muhteşem bir enerji vardı.
o akşam sabaha kadar iki posta daha attık ve gerçekten hepsi birbirinden hoştu işte aradığım erkeğe nihayetinde denk gelmiştim fazla mutluydum. Natürel ki bunda penisinin geniş olması geniş rol almıştı zira full özellikler ona bir araya gelmişti ve bu yeteneği de benim maksadıyla yıldızlı bir pekiydi. Zati fazla nazik ve kibar oluşu da hayatımın erkeğini bulduğumun göstergesiydi ve biz bununla üçüncü ayımızı doldurduk. Aralıksız her gün günde birkaç kere sikişıyor ve birbirimizi aralıksız arzuluyorduk. Sonra bir gün ne oldu öğreniyor musunuz kafede oturmuş aş yiyor, muhabbet ediyorduk ve azıcıktan bana giderek sikişecektik hatta bunu dahi konuşmuştuk.
sikiş öyküleri kardeşim buralardaymış yanımıza gelecek dedi, ben de aileden birini tanıyacak olmanın coşkusuna girdim ve derhal hanım hanımcık modumu üzerime takındım. Sonra bir baktım daha birkaç ay önce sikiştiğim ve yarrağı minik diye ayrıldığım toy masaya gerçek yanaşıyor onu görünce başımdan alt kaynar sular döküldü. Meğerse benimki onun ağabeyiymiş ve ben farkında olmadan ikisine de vermişim. O da beni görünce fazla afalladı ve ne diyeceğini öğrenemedi zati derhal bir mazeret uydurdu yanımızdan kalktı. Başımdan alt kaynar sular dökülmüştü ve kendimi fazla makûs hissettim manitame bunu söylemem gerekiyordu zira illaki dinleyecekti. Eva dönünce ona her şeyi anlattım bana fazla kızdı ve âşık olduğu kadının kardeşiyle uyumuş olmasını kabul edemeyeceğini söyledi ve ne yazık ki benden ayrıldı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir