Hayallerimin Kızı

Size fazla arzuladığım bir öyküyü yazacağım. Mektep güncel kapanmıştı bizim bir komşumuzun fazla hoş sarı saçlı, memeleri kusursuz iri, erotik yaşında yani manken gibi bir kadını vardı. Onunla yatmayı o göğüslerini yalamayı fazla istiyordum. Her gün onu yanımda gibi hissederek 31 çekiyordum ve karının vajinasına sokmuşum gibi boşalıyordum. Her akşam rüyama giriyor ve onunla sevişiyor benim aleti onun ağzına veriyordum. Onun ailesi annesinden ve babasından oluşuyordu ve ikisi de uğraşıyordu.
saat öğle 3 tü. Hava fazla ateşli abazalığım numara safhadaydı. Saat üç buçuk olmuştu canım sıkılıyordu balkona çıktım oda balkondaydı canının fazla sıkıldığını söyledi bende bize gel dedim bizde kimse yoktu tamam dedi az sonra geliyorum dedi aramızda asla bir şey yoktu fakat olması maksadıyla neler vermezdim. Onu düşünürken sikimim kalktığını hissettim ve canım garip bir şekilde asılmak istedi o gelmeden çekeyim dedim oturdum 31 çekmeye başladım süratli süratli çekiyordum sebebi o gelecekti derhal boşaldım sağı solu sildim ve onu bekledim biraz sonra o geldi yarrağım hala taş gibiydi yarrağım adeta çadır kurmuştu elimle saklıyordum görmemesi maksadıyla. Fakat fark etti yarrağıma bakıp duruyordu adeta oda istiyordu. Fakat kafama koydum ona sevişme teklifi edecektim kahve yaptım içtik ona bir şey söyleyeceğimi söyledim seni dinliyorum dedi ve aksi tepki vereceğinden fazla korkuyordum fakat bir türlü açılamıyordum bana ne söyleyeceksin diye sorup duruyordu fazla utandım ve nihayetinde seninle sevişmek istiyorum dedim ilk fazla kalın tepki verdi kendi yuvasına gidiyordu koştum kolundan tuttum o gitmek istedi biraz itiştik sonra yere düştük full yarağımın üzerine düştü taş gibiydi fark etti ona niyetimin ciddi olduğunu söylemek maksadıyla konuşmasını istiyordum kabul etti niyetimi anlattım.
aradan bir hafta geçti bu arada benimle asla konuşmadı ve ertesi gün hayallerim doğru oldu sana fazla güveniyorum diye geldi meğer oda beni seviyormuş kapıyı kapattım ellerimle soydum onu yarrağım taş gibiydi eline aldı oynadı boşalacaktım 31 çekmesini istedim ve boşaldım. Her tarafa attırdım müthiş bir bedeni vardı her yerini sakso çektim amının asla böyle sulanmadığını söyledi bana. Yarağımı ağzına verdim ikinci defa boşaldım bundan sonra fazla zevklendiği inlemelerinden belliydi hayatımın en hoş dakikalarını yaşıyordum vajinasına sokmamı istedi ben istemedim sebebi bakireydi fakat içimde gidiyordu kalçasına yöneldim fakat istemedi vajinasından istiyordu bundan sonra dayanacak gücüm kalmadı üçüncü defa boşalacaktım vajinasına soktum müthiş bağırmaya başladı ve kusursuz çığlıklar eşliğinde ikimizde boşaldık saatler nasıl geçti anlayamadım saat 5 olmuş kapı açıldı çırılçıplaktık ikimizde anadan doğma babam bastı bizi kadın ağlamaya başladı babam:çabuk git yuvasına dedi. Babam yanıma geldi dövecek umdum fakat bir şey demedi ve okulun açılacağı vakit taşındık bir daha asla bir kadına muhalif böyle alaka duymadım kızla bir daha görüşemedik hayatımın en hoş günüydü o gün

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir