Hastanede Yatarken Seks Hikayem

Toy ateşli kadın erkek aarkadaşına memelerinin fotoğrafını atıyor

öncelikle herkese selamlar. Ben ertaç balıkesir`de yaşıyorum. Erotik yaşındayım. Basketbol ve müzikle ilgileniyorum. Bu yüzden de biraz kocaman yapılı birisiyim. 1 85 uzunluk 80 kiloyum ve kumralım. Yakışıklı olduğumu düşünüyorum.
ilk paragrafta da belirttiğim gibi basketbol ile ilgileniyorum. Bundan yaklaşık 2 sene evvel bir basket maçında talihsiz bir darbe alarak bir sakatlık geçirdim. Dizimden ameliyat olmam lazım oluğu haberini alınca ilk başta başımdan aşağıya kaynar sular dökülsede olayların gelişiminden haberim olmadığı maksadıyla böyle bir psikilojiye bürünmüşüm. Oysa ki herşey mükemmel geçti.
gelelim asıl konumuza. Ameliyat maksadıyla ankara`ya gittim. Biraz gerçekçi olursak zengin bir aileyiz. Hususi bir hastahanede opersayonu geçirdim ve yaklaşık 1-2 gün orda yattım. Taburcu olacağım gün bir hemşire bana herşeyin gayet basit olduğunu pek ciddi bir operasyon olmadığını ve de tekrar bu taburculuk gününden 1-2 gün sonra pansumana gelerek bu hadiseyi büsbütün atlatacağımı söyledi. Bu arada ankara`ya tek gitmiştim ve bunun da rahatlığı ile her türlü haylazlığı yapabiliyordum.
hastahaneden taburcu olduktan 2 gün sonra o hemşire ablanın da dediği gibi pansuman maksadıyla tekrardan hastahenin yolunu tuttum. Pansuman odasındaydık. Altımda bir pantolon vardı ve pansumanım maksadıyla pantolonumu çıkarmam gerecekti. Ama ben gayet saf bir şekilde her ne kadar aklıma bir hınzırlık gelmesede zararlı düşünceler barındırmasamda tesadüftür işte en geniş fantezim bu pansuman odasında gerçekleşti.
beni taburcu eden hemşire abla ki bu arada adını umarım hala söylemedim ismi meriç, pansuman odasına geldi. Biraz havadan sudan sohbet ettikten sonra bana bundan sonra pansumanına başlayalım istersen pantolonunu menfaat işimiz bitsin sonra tekrar konuşuruz dedi. Bende peki dedim ve pansuman maksadıyla hazırlandım. Üzerimde bir t shirt altımda da yalnızca bir boxer vardı bu esnada. Meriç abla pansuman maksadıyla malzemeleri alırken eğilip kalktığında o beni her vakit delirten ak hemşire kıyafetinin altından ateşli iç çamaşırı ani yarrağımın sertleşmesine sebep oldu.
malzemeleri edinip bana pansumanı başlayacağı esnada boxerımın arasından talihsizce fırlayan yarrağım onuda şaşırtmıştı yüzü kıpkırımzı oldu. Bana hafif bir tebessüm ile istersen sen bir toparlan öyle başlayalım pansumanına dedi. Bende utanarak onun çamaşırını gördüğümü beni ereksiyon ettiğini ve bu nedenle bu olayın gerçekleştiğini söyledim.
yanıma oturdu ve benim yaşımda ( ki o vakit erotik yaşındaydım ) ergenlik çağına güncel girenlerin basit uyarıldıkları ve bu olayında gayet saf olduğunu söyleyerek hatta hatta bana bir kadın arkadaşımın olup olmadığını ve bir cinsel tecrübe yaşayıp yaşamadığıma kadar sormaya başladı.
bu mevzulardan konuşmaya başlamışken kendisinden pansuman odasının kapısını kapatmasını rica ettim ve beni kırmadan derhal ayağa kalktı gitti kapıyı kapadı ve kitledi. Hala bu anne kadar ikimizinde seks ile alakalı birbirimize muhalif ilişikiye yönelik bir atağı olmamıştı. Biz onunla konuşmaya devam ettikçe her ne kadar sözde toparlanmış olsamda tekrar kalınlaşmaya başladım ve bundan sonra yarrağım boxerın içinde hiçbir şekilde durmuyordu.
asla ummadığım bir zamanda elini boxerıma atarak büsbütün çıkardı ve bana senin derdinin ne olduğunu gayet iyi anladım evvel pansumanını yapıp sonra da sana daha da hoş bir kıyak yapacağım dedi. Bende tamam diyerek sabırsızlıkla onun işini bitirmesini bekledim. Pansumanını bitirdi malzemelerini yerleştirdi ve oda series series soyunmaya başlayarak dikkatli bir şekilde kucağıma oturdu. Bana series olmam lazım olduğunu bunu ilk defa yağtığını ve hiçbir hastahane personeline yakalanmak istemediğini belirterek üzerimde hoplamaya başladı.
kendisiyle yaklaşık 3 dk kadar süren bir anal seks tecrübesi yaşadık. Bu arada biraz meriç abladan da bahsedeyim. 1 70 uzunluğunda 55 kilo 25 yaşında sarı saçlı alımlı bir hemşire kadın şahsı. Beni orda bir hoş boşalttıktan sonra ikimizi de şahsı giydirdi ve gece onlara gelmemi öneri edip beni de dudağımdan öpüp odadan ayrıldı. Bu hadiseyi başımdan geçen günün akşamı kendisinin yuvasında gerçekten fazla fazla enteresan ve zevkli saatler yaşadık. Şahsı benim hemşire fetişistliğimi başlatan kişidir.
bu arada bu anlattığım hadise kesinlikle gerçektir ve gösterdiğiniz ilgiye göre bu olayın akşamı başımdan geçen ilişkileri de paylaşmaya devam edeceğim. Şimdiden hepinize fazla teşekkürler maillerinizi bekliyorum ve saygılar sunuyorum…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir