Hasta tedavisi böyle olur

Selam ben emel, bir rehabilitasyon merkezinde uğraşıyorum istanbul’da. Çalıştığım tesis içerisinde kimi hastalar ve maalesef bazıları henüz fazla toy emre de bunlardan birisi, içine kapanık birisi daha 19 yaşında ve bacakları tutmuyor. Olağan üstü yakışıklı bir toy, kötürüm fakat kaslı bir bedeni var, esmer, surat numaraları mükemmel bazen meslek dostları ile dedikodu yaparken emre hakkında konuşuruz. Fazla yakışıklı götürüm olmasa ve içine kapanık olmasa düşürmediği karı kalmazdı diye. Ben de her defasında iç çekerim fakat yapacak bir şey yok… emre yalnızca hafta sonları yetişir tesise ve mesai saatleri içinde dostları ile sohbet eder, annesi getirir ve burada olduğu vakit memnun olduğunu şahsı gibiler ile eğlendiğinden bahseder. Tesisimiz yataklı bir tesis olduğundan o’nlara sebep daha uzun vakit ve yataklı bırakmıyorsunuz dediğimde aslında evet fakat bizi yanlış öğrenir dedi, ben o’na bir tatile çıkın emre’yi de götürün o vakit eğlenmesi maksadıyla evden çıkmıyor diyorsunuz dediğimde emre’ye sorduk istemedi dedi. Ve ısrar ettim, o vakit siz çıkın emre burada vakit geçirsin diye ve kıza mantıklı geldi, emre’yi atıp firar etmek gibi gelmeyecekti bu ve gerçekten dinlenmeye gereksinimleri vardı. Emre istemediği maksadıyla yıllardır tatil yapmamışlardı.
aradan bir hafta geçti, emre tesise 1 hafta kalıcı olarak gelmişti. Gün içinde fazla mutluydu fakat adeta doğal her insandan kaçar gibiydi, şahsı gibi özürlülerle fazla gülerek eğlenerek vakit geçirdiğinizde bizler yaklaştığımızda ani içine kapanıyordu. Bu belki bakıcı olarak gördüğü içindi bizi fakat ben ısrarlı bir şekilde o’nunla vakit geçirmek maksadıyla sıklıkla yanına giderdim ve en sonra bana alıştı 4. Günün akşamı.
akşamları ben de tesiste kaldığım maksadıyla ziyarete giderdim, bir gün gittiğimde ki full ertesi gün çıkacağı gündü tesisten. Zile basmak üzereydi. Zil bizde eğilemeyenler maksadıyla temizlik zamanıdır, tuvalete giderler bazen bir aksilik menfaat ve erkek bakıcılar erkeklere, kadın bakıcılar kızlara bakar fakat ben o an talih yapıtı içerideydim. Noldu dediğimde benden utandı ve sustu fakat ben anlamıştım, zile de daha basmamıştı. Muavin olayım dedim. Emre’nin sorununu full olarak bilmesem de bacaklarını görecektim bu her şeye değerdi.
emre hela maksadıyla değil, yara merheminin sürülmesi lazım olduğunu gülerek söyledi. Yatar hastalarda devamlı oturdukları maksadıyla yere dayalı bölgelerine sürülen bir merhem ile o bölgelerin hasar alması engellenir.
ben süreyim dedim, emre utanarak hayır dedi fakat esasen yatakta uzanmıştı. Ben direk elimi fermuarına attığımda sustu. Daha evvel asla bir şey yaşamamıştı, biliyordum. Bu her halinden belliydi.
emre’yi soydum yalnızca külotu kaldı yatakta, sünger boblu bir külottu fakat emre fazla utanıyor bana bakmadan direk tavana bakıyordu. O’nu döndürüp, poposuna sürmem gerekirken kremi direk sikini açtım ve yarrağına sürdüm. O an emre’nin gözleri bir kısılıp – bir açılıyor aldığı hazzı yüzünde yanlışlıkla anlatım ediyordu.
direkt olarak üzerimdeki eteği indirdim, emre içime alacağımı düşünmüyordu umarım. Bir an gözleri parladı ve gözüme baktı, altım büsbütün çıplaktı. Emre’nin sikinin üzerine oturdum, kremli olduğu maksadıyla asla acımadı. Yarrağı olması gerekenden de büyüktü ve kalındı… fazla güzeldi.
yavaşça devinim ettim, yükseldim ve indim. Emre 15 sn gibi bir sürede boşalmıştı fakat sikinin üstünden kalkmadım, yarrağı de inmedi. Sonra benim davet cihazım geldi, süratle çıktım odandan fazla utandım bir an.
ertesi gün giderken emre’yi görmedim, ailesi sabah saatlerinde tatil dönüşü götürdüler, bucak bucak firar etmek zorunda da kalmadım fakat 2 gün sonra bir daha emre gelse yüzüne nasıl bakarım diye düşünürken, emre hafta sonu olmamasına karşın ailesine biraz daha tesisimizde vakit geçirmek istediğini söylemiş ve gelmişti, hem de üç günlük.
karşılaşmamaya çalıştım fakat içimden bir duygu devamlı olarak git ve ağzına almadın, ağzına kırmızı diyordu. Kremli diye istememiştim fakat şimdi maksadıyla gidiyordu, emre’ye sakso çekmek maksadıyla ilk akşam davet cihazım çaldı hademelerden şeref bana seslenmiş, gittim yanına. Şeref bana emre seni sordu, umarım senle sohbet edecek emel, emel abla nerede dedi diye belirti.
içim kıpır kıpırdı, tekrardan emre ile beraber olacaktım ki ya bana kızarsa diye düşünüyordum. Odaya girdim emre tekrar yatakta sırt üstü yatmış konumda ve üzerinde çarşaf var. En kötüyü düşünerek nasılsın emre’ciğim gibi tepki vermeden adeta eskiden, bir şey olmamışken ki gibi davranarak soru sordum.
emre süratli bir el hareketi ile çarşafı kaldırdı, sikini dışarı çıkartmıştı, haricinde dimdik duruyordu ve bana emel abla fazla kötüyüm dedi….
sex hikayeleri:
ensest yarrağı gebe kalma öyküleri

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir