Hasan Amcanın Bu Kadar Neşe Vereceği Usuma Gelmezdi

24 yaşında kimsesiz kafasına yaşayan bir kızım ve benim muhalif komşum o da kimsesiz kafasına yaşayan bir adam. Ona amca diye hitap ediyorum ve hatta şöyle anlatayım benden 25 yaş kadar geniş. 50 yaşlarının başında…
24 yaşında kimsesiz kafasına yaşayan bir kızım ve benim muhalif komşum o da kimsesiz kafasına yaşayan bir adam. Ona amca diye hitap ediyorum ve hatta şöyle anlatayım benden 25 yaş kadar geniş. 50 yaşlarının kafasında olan bu adam ak saçlı ve yaşından daha geniş göründüğü maksadıyla ben de taşınır taşınmaz ona amca demeye başladım. Ama daha sonradan adamın son derece cümbüşlü ve komik biri olduğunu fark ettim. Sık sık bana geliyor kapıdan bir isteğim olup olmadığını soruyordu, ben de bir gün aş yerken kapı çaldı ben de içeri çağrı ettim ve gel beraber yiyelim dedim. Içeri geldiğinde o kadar renkli bir karakteri vardı ki ben bu adama amca dediğim maksadıyla utandım, zira gitar çalıyor, tiyatroyla ilgileniyor ve müzik yapıyordu.
adam son derece entelektüel biriydi. Bu arada 1. 80 boylarında uzun saçlı saçlarını anal seks toplayan, ak derili, lekeli sakallı bir adamdı ve saçları bembeyaz. Beni bu mevzuda yanıltan natürel ki saçları oldu meğerse saçları daha 30larındayken beyazlamış ve irsiymiş. Her neyse ben bu adama amca demeye utanır duruma geldim ve asla isim vermeden konuşmaya başladım. Ona muhalif bir çekim seziyordum zati çekim sezmemek mümkün değildi. Gel vakit git vakit derken yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemeye başladı ve her gece eva giderek onunla sohbet etmek istiyor duruma geldim. Ben aralıksız onu çağırıyordum o da beni çağırıyordu ve yalnızlığımızı paylaşır olduk ama cinsel bir şeyler seziyor muydum hayır, sadece muhabbet güzelime gidiyordu.
zati dediğim gibi yaşı benden bir hayli geniş. Daha sonradan bir gün tekrardan benim evumda şarap içiyorduk ve ikinci şaraba geçince benim kafam güzel olmaya başladı. Çakırkeyif olunca ani adamla bacaklarımız birbirine değerken buldum, bir baktım muhabbet esnasında ikimizin bacakları birbirine dokunuyor ve adamın gözleri parlıyor, ben de asla sürüklemedim zira güzelime gitmeye başlamıştı. Sonra güzelce ereksiyon olmaya başlayınca adama gerçek güzelce yakınlaştım ve bedenime onu bastırmaya başladım. önce omuzlarımı değdirdim daha sonra başımı omzuna koydum ve başımı kaldırarak dudaklarını öpmeye başladım. Evet, ben bu biçimde ismim atmıştım ama o da son derece istekli biçimde beni öpüyordu.
derhal elini belime götürdü ve beni okşarken ben de onun boynunu öpmeye başladım. Suratını iki elimin arasına alarak dudaklarını öperken derhal adamı soymaya başladım. Daha bir ay evveline kadar adama amca derken şu anda onunla sikişecek olmanın verdiği heyecan içimde vardı. Adamı ceddip anadan üryan duruma getirince vücuduna şöyle bir baktım, bugüne kadar beraber olduğum adamlardan fazla daha iyi vücudu vardı, zati sporda yapıyordu ve saçları ak olmasına rağmen vücudu son derece toy duruyordu. Sonra adam beni soydu olabildiğince nazik bir biçimde davranıyor ve canımı yakmamaya itina gösteriyordu. Büsbütün karşısında çıplak kalınca ellerini full bedenimde dolaştırmaya başladı önce kollarımdan başladı belime indi, belimden bacaklarımın kenarlarından beni okşarken iki bacağımı güzelce ayırdı ve önüme gelerek beni sakso çekmeye başladı.
sıcacık soluğunu önümde sezmek harikaydı ve resmen ayaklarım yerden kesildi diyebilirim. Beni yalarken fazla kibar davranıyordu ve hafifçe dilini deliğime sokup yukarıyalar çıkarak komple bütün amımda dolaştırdıktan sonra parmaklarını yavaş yavaş içime sokuyordu. O zamanda neredeyse boşalacaktım kendimi yakaladım ve ne yazık ki daha çok sabırsızlandım ve orgazm oldum. Sebep ne yazık ki diyorum zira ben belki orgazm olunca devam edemiyorum ve lütfen azıcık mola verelim dedim, o da anlayışla karşıladı. Derhal yanıma uzandı ve beni öpmeye devam etti. 5 dakika kadar öpüştükten sonra ben tekerrür ereksiyon olmaya başladım ve adamın sikini ellerimin arasına alarak bir ileri bir arka yaptım.
güzelce azgın haline getirince yerde uyuyan adamın üstüne tek bir seferde oturdum. önce büsbütün içime aldıktan sonra yavaş biçimde bir öne bir arkaya gittim, daha sonra da yukarıya alt giderek içimde tüm olarak sezmeye başladım. 10 dakika kadar bu biçimde birlikte olduk. Arada beni şahsına gerçek sürüklüyor ve dudaklarımı öpüyordu. Başkaca saçlarımdan hoşlanıyor, boynumu vakumluyordu ve kendimi prensesler gibi seziyordum. Daha sonradan ayağa kalkıp beni duvara gerçek yasladı ve arkama geçerek tekrardan yavaş biçimde sikmeye başladı ama bundan sonra tekrardan boşalacağım maksadıyla kan başıma hücum etmişti ve lütfen hızlan dedim, adeta bunu dememi bekliyormuş gibi hızlı biçimde şakşak sesleri eşliğinde beni becermeye başladı. Mucizevi sevinç alıyordum derhal elimi ön tarafıma götürdüm klitorisimi okşarken tekerrür orgazm oldum.
benden birkaç saniye sonra da o boşaldı ve neredeyse aynı zamanda boşalarak bunu yaşadık. Sonra hiçbir şey ham gibi alkollerimizi içmeye devam ettik, azıcık daha muhabbet ettik. Adeta aramızda bu gidişat asla yaşanmamış gibi davranıyorduk. Karşıya yuvasına geçmeye hazırlanırken lütfen bugün ben de kal dedim ve yatağıma onu alarak derhal derin bir uykuya daldım. Zira öylesine huzur vermişti ki bana yanında fazla mutluydum. Sabah uyandığımda yanımda uyuyordu ben de tekerrür kudurmuştum ve adamın üstündeki yorganı atarak dudaklarını öpmeye başladım. Elimi derhal yarrağına götürdüm ve okşamaya başladım. Gözlerini açınca tebessümdü ve beni öperken de üzerime çıktı. Zati derhal azgın olmuştu, ben de üzerimdekileri soydum ve kendimi ona bastırarak erkekliğin içime aldım.
misyoner pozisyonunda yatağımda beni sikiyordu, dudaklarımı öpüyor, saçlarımı kokluyor, dudaklarımı boynumu vakumluyordu. Öylesine yumuşak bir biçimde bütün bunları yapıyordu ki havalara uçtum diyebilirim. Birkaç dakika bu pozisyonda beni becerdikten sonra derhal arkamı ona döndüm, belimi çukurlaştırdım, kalçalarımı çıkardım ve doggy pozisyonunda beni sikmesini istedim. O da arkama geçti ve tekrardan bana bu biçimde başlangıç yaptı, ben de elimi ön tarafa gerçek götürdüm ve kendime okşadım. Arkamda beni sikerken tekrardan orgazm oldum aynı biçimde o da birkaç saniye sonra boşaldı.
işe gitmem lazım oluğu maksadıyla derhal kalkıp duşa girdim ve hazırlanıp evtan çıktım gün içinde o kadar fazla özledim ki arada sırada aradım. Evta beni beklediğini söyledi ben de eva geldim ve dudaklarını öptüm, bugün anal seks istiyorum dedim. Istediğin bu olsun dedi, derhal banyoya gittik ve banyoda yıkandıktan sonra ıslak halde beni döşek odasına götürdü, eline bir krem aldı ve tekrardan öpüşmeye başladık. Bir zaman öpüştükten sonra tekrardan beni de uyku pozisyonuna getirdi bu sefer ayaktaydım ve ellerimi yatağa koydum, o da arkama geçti. önce benim götüme daha sonra da kendi yarrağına krem sürdükten sonra elleriyle yarrağını tutarak kalça dediğimin hizasına getirip sokmaya başladı.
sex öyküleri anal ateşli fazla seven bir kız olarak bir zaman canım acıdıktan sonra bundan sonra darbelerin neşesini çıkarmaya başladım. Ve amca dediğim adamın sikini götümde sezmek müthişti. Götümü dahi fazla yumuşak bir biçimde becerdikten sonra ben de darbelerin neşesini çıkarırken tekrardan orgazm oldum, o da götümün içine boşaldı ve mükemmel bir seks daha yaşamış olduk. Şu anda haftada iki veya üç kere önden ve anal seks ona veriyorum ve diğer bir erkeğe asla lüzum dinlemiyorum. Geçen hafta bana evlenme teklif etti şu anda bunun karar aşamasındayım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir