Hamile Karısını Siktim Arkadaşımın (Sikemeyenin Karısını Sikerler Hesabı)

Merhaba sex öykü okurları ben boludan murat 26 yaşındayım. Arkadaşımla gece yemegine cıktık bir yerlere arkadasımın eşi gebe idi ve ilk gençları olacak. Adam fazla pinpirikli olduğu maksadıyla kadının hamileliğinden 1 ay sonrasından itibaren kadına elini bilem sürmemiş.
kültürlü ve bilgili insanlar olmalarına karşın yaklaşık 2 aydır sex yapmamışlar. Fazla içten olduğumuz maksadıyla bu çeşit şeyleri konuşabiliyoruz. Bir akşam fazla geç saatte sıcaktan bunalıp biraz dısarı çıkayım bir hava alayım dedim. Yukarı çıktığımda en üst bölümde bir inlemeler duydum. Baktımki senem kendi kendini tatmin ediyor, yanına gittim derhal toparlandı utandı ne yapayım lakin böyle rahatlıyorum dedi.
bende ona istersen seni rahatlatmamı istermisin dedim. Ne sakıncası olurki dedi bende asla dedim. Bunu bir dostluk hizmeti olarak görebilirsin herşey aramızda olur biter. Bacaklarını açıp ayak parmaklarından başlayıp yukarı gerçek her santimetreyi yalıyarak bacak arasına kadar geldim biraz duraksadım, devam etsene dedi. Bende amcığına yumuldum, hem dilimle hem parmağımla fazla derine inmeden epeyce bir çalıştım. Iniltileri çoğalmaya başladığı maksadıyla yastığı yüzüne örtüp dişlemeye başladı ve titreyerek boşaldı müthiş rahatlamıştı. Yanına gerçek uzandım bana teşekkür etti. Bu arada bemim alette kazma sapı gibi olduğu maksadıyla bende onun yanında 31 çekmeye başladım. Ağzına almak maksadıyla hamle yaptı pürüz oldum sebebi midesi bulanacaktı. Narin elleri ile bana 31 çekmeye başladı ve bir zaman sonra bende boşaldım.
biraz daha yanyana yattık sonra ikimizde ertesi akşam maksadıyla sözleşip kamaralarımıza çekildik. Bu hadise devir boyunca devam etti ikimizde halimizden memnunduk, benim maksadıyla değişiklik onun maksadıyla gereksinim gidermeydi. Son akşam bu sefer gerçekten benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Bende hiçbir sakıncası olmamasına karşın, sakıncalı olabilir yalnızca anal seks yapabiliriz dedim, sebebi o geniş kalçasını gerçekten becermek istiyordum. Biraz endişe ettiysede kabul etti. Hem amcığını hemde kalça deliğini sakso çekerek kıvama getirdim, yan döndürüp arkasından malafatımı sokmaya başladım, ilk defa anal seks yaptığı maksadıyla biraz zorlanıyordu. Biraz malafatıma güneşyağı sürdüm yastıkla ağzını kapatıp anal seks kuvvetlice bastırdım, yağında kayganlığı ile girmeyi başardım oda küçük bir feryat attı derhal yastığı ısırmasını söyledim. Biraz gidip geldim bundan sonra güzelce rahatlamıştı daha basit girip çıkabiliyordum bir zaman gidip geldikten sonra arkasından çıkarıp amcığına soktum tedirgin oldu heves etme dedim ve içine boşaldım. Sonrada heves etme 6. Ay sonuna kadar asla bir sakıncası yok. Hala kocası sikemiyordu fakat ben catır catır sikiyordum senemi. Defalarca her fırsatta becermeyi başarmıstım hemn önden hem anal seks. .
bu şekilde ciddi münasebet mütalaa eden evli ciftler hanımlar ve hamileler bekliyorum. [email protected] Com bekliyorum dürüst olanlar. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir