hamile kaldı benden

Nasıl birşeyler yaşadıysam üste çık aşağıya in falan adeta ceketimi üzerine attım da benden gebe kaldı ensest hikaye takip edenleri karar versin buna bu benden mi aksi halde başkasındanmı siz bilirsiniz ondan aklıma bile gelmemişti benden gebe kalacağı.
dayım “üste çık” dediğinde, yengem serap “olmaz, görebilir” dedi. Ve o sırada geceliğini sıyırıp külotunu çıkardı. Külotunun yalnızca ak olduğunu görebildim. Müthiş derecede kudurmuştum. Daha sonra biraz daha yan tarafa kayıp bacaklarını açtı ve dayımın bacaklarının arasına girdiğini gördüm. Yaklaşık 3-4 dakika geçti geçmedi dayım “orospumsun benim” diyerek boşaldı. Birer sigara daha yaktılar ve daha sonra dayım duşa girdi. O sırada yengem bana dönüp “uyuyor musun? ” diye sordu. Sound çıkarmadım fakat gözlerimi açıp ona bakıyordum. Yengem şortumun karşısına bakıp “tuvalete git, rahatla aksi halde ağrıdan uyuyamazsın” dedi. Gerçektende ikisinin de uyuduğuna vakumlayın olduktan sonra tuvalette boşalıp öyle uyudum. Ertesi sabah dedemler gidecek diye erkenden kalktık. Her şey normaldi. Kahvaltıdan sonra vedalaştık. Dayım dedemlerle birlikte gitti, oradan da dükkana gidecekti. Evde yengem, dayımın 7 yaşındaki kadını ve ben kalmıştım. Dayımın kadını daha uyanmamıştı. Herkes çıkınca bende yeni baştan dayımların odasında yattığım yer yatağına uzandım.
fazla ateşli olduğu maksadıyla yalnızca şortum vardı. Üzerimde çıplaktı anlayacağınız. O halde uzandım. Uyumaya çalışıyordum ki yengem odaya girdi. Vantilatörün derecesini yükseltip türbanını çıkardı. Gelip yatağına uzandı. Daha sonra bana dönüp “ dün akşam nasıldı sence? ” dedi. Fazla şaşırmıştım. Aklımda bu konuyla alakalı hiçbir sorunun hazır bir cevabı yoktu. Yalnızca “çok uzun olmayan sürdü” diye cevapladım. “en geniş problemimiz de bu” diye cevapladı. “ sebep? ” diye sordum. “bana kalsa neler yapıcam fakat dayın istemiyor. Fazla tutucu bu mevzularda, aksi halde uçururdum onu” diye sırıttı. “kendine fazla güveniyorsun” dediğimde geceliğini beline kadar sıyırıp külotunun üzerinden vajinasını okşayarak “ daha hala gerdeğe giren toy kadın gibi ateşli ve darım. ” dedi. “en fazla neyi gerçekleştirmek isterdin? ” diye sordum. “ağzıma alıp doyasıya yalamayı ve ağzıma boşaltmayı, dayın bunu asla yaptırmadı bugüne kadar ” diye yanıt verdi. Bende “önemli olan ağzına alıp boşaltmak değil, onu herkes yapıyor, mühim olan ağzına dolan dölleri yutabilmen” dedim.
yanıma inip şortumu çıkardı, ve yarağımın kafasına bir öpücük kondurdu. Daha sonra bana dönerek “deneyelim” dedi ve deliler gibi oral seks yapmaya başladı. Bugüne kadar fazla kadına oral seks yaptırmıştım fakat asla birisi bu kadar istekli yalamamıştı. Deliler gibi sakso çekiyor ve eliyle de masturbasyon yaptırıyordu. Az sonra ağzına boşaldım ve bütün döllerimi yuttu. Birer sigara yaktık ve bitene kadar asla konuşmadık. Sigara biter bitmez bacak arasına daldırdım kafamı. Pamuklu, ak, önünde çiçek şeklinde ufak bir danteli olan külotunun üzerinden kadınlığını sakso çekmeye başladım. Yaklaşık 3-4 dakika böyle devam ettikten sonra külotunu diz kapaklarına kadar sıyırıp bacaklarını omzuma alıp amının tamamına series ve kalın lisan darbeleri atmaya başladım. Belini bir yılan gibi kullanıyor, kıvırıyordu. Ak, döl gibi akıntısı ağzıma gelmişti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir