Halk otobüsünde sikiş

Sizlere kamu otobüsünde tanıştığım kızla fazla enteresan bir yerde başımdan geçen seks hikayesinden bahsetmek istiyorum. Eminim sizde okurken benimle aynı fikirde olucaksiniz. Şimdiden okuyan bütün okurlarıma teşekkür ederim. .
saygılar herkese ben kamu otobüsünde ayarladığım taytlı manitayı parkın içinde mevcut kulübede becerdim. Mükemmel kalçası vardı ve otobüse biner binmez o manita dikkatimi çekti. Derhal onun yanına gerçek yürüdüm ve yakınında durdum. Bir fazla durak geçtikten sonra otobüs kalabalık olmaya başladı ve ben ona gerçek yaklaştım.
inenler falan oldu derken güzelce yakınlaştım. Otobüs kasisten geçti ve onun üstüne çıkacak gibi oldum. Bana yavaş beyfendi dedi. Ben bilerek yapmadım diyerek geçiştirdim. Ilki bilerek olmadı fakat derhal yarrağım dimdik oldu. Sonrasında otobüs sallandıkça ben ona dayıyordum. Güzelce dibine tuşlayarak taytından içeri girecektim. Öyle kudurdum ki kalabalık umurumda değildi ve orada açıp sikesim geldi. Fakat kendimi zor tuttum ve kolundan tutarak ilk durakta indik. Esasen mahalleye gelmiştik ve onu parka soktum. Fazla güzelsin falan diyerek onu kulübenin içine soktum. Derhal memelerini açtım ve biraz sakso çektim.
sonra sikimi çıkararak ağzına verdim. Biraz yaladı ve derhal boşaldım. Otobüsün hazzını orada attım ve duvara yaslayarak taytını indirdim. Anal seks amcığına tuşlayarak pompalamaya başladım. Belinden tutuyordum ve o tatlı sesiyle inlemesi bana daha fazla haz verdi. Onun hattını aldım ve mola mola çağırıp istediğim şekilde sikiyorum.
sex hikayeleri:
otobüste seks öyküleri

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir