Halamın Seksi Üniversiteli Kızını Her Gece Sikiyorum

Merhaba dostlar, bugün sizlere halamın ateşli kızını nasıl siktiğimi anlatacağım keyifle okumanızı öneri ederim. Adım cemal 26 yaşındayım babamın şirketi olduğu maksadıyla durumumuz fazla fazla iyi asla bir eksiğim yok sahip olmak istediğim her şeye derhal sahip olabiliyorum babamın sayesinde, altımda son model spor arabam ve sürekli değişik sevgililerim oluyor. Fakat halamın bir kadını var yıllardır aklımdan asla çıkmıyor onun ile seks yapabilmek içi posizyonuna6 geçtik bende onun o mis kokulu vajinasını sakso çekmeye başladım. N her şeyi verebilirim. Istanbul’da fakülte okuyor son sınıfta ismi gamze ondan o kadar hoşlanıyorum fakat o bunu bilmiyor mola mola istanbul’a gidiyorum onu görmek maksadıyla fakat kuzen olarak gidiyorum kendimiz antalya’da yaşıyor aramızda 8 saatlik yol var fakat ben ayda 1 kere kati onu görmeye giderim bu yüzden beni fazla seviyor devamlı gereksinimi olan şeyleri ona alırım onunla gezerim ve eylenirim fakat o bana kuzen muamelesi yapıyor benim ona muhalif neler duygu ettiğimi bilmiyordu.
onun ile her konuda latife yapıyordum fakat seks konusunda benim ile arası zararlı olmasın diye asla bir şekilde latife dahi yapmıyordum ki sürekli görüşebileyim en nihayetinde ona sebep bu kadar iyi davrandığımı anlayacaktı diye düşünüyordum. Akşam saat 3 gibi telefonum çaldı arayan gamzeydi efendim diyerek telefonu açtım orada bir parti olacağını ve sevgilisi olmadı maksadıyla kimsesiz gitmek istemediği falan söyledi bende senin maksadıyla ne yapabilirim gamze dediğimde. Benim ile beraber adeta biz sevgiliymişiz gibi yetişir misin dedi bende sebep olması dedim yalandan bile olsa bir günlük sevgili olacağımı duymak beni fazla memnun etmişti parti ne vakit dedim yarın öğlen dedi keşke dün haber verseydin gamze şu anda bu saatte 8 saatlik yol gelinir mi dedim benim maksadıyla gerçekleştirmez mısın falan dedi bende yaparım tabi ki derhal hazırlanıp yola çıkıyorum sabah 10 gibi orada olurum dedim en göz alıcı ekip elbisemi birde en hoş spor kıyafetimi aldım yanıma ne partisi olduğunu bilmediğim maksadıyla yanımda bulunsun dedim.
yola çıktım yarı uykulu her petrolde durup yüzümü yıkıyordum sebebi fazla uykum vardı fakat gitmek istiyordum. Neyse sabah 10 gibi orada oldum beni görünce fazla sevindi eve geçtik bana fazla hoş bir kahvaltı hazırlamış kahvaltıyı yaptıktan sonra duşa girdim hazırlandım. Sonra bende duşa girip hazırlanayım sonra çıkarız olur mu dedi bende tamam ben bekliyorum dedim kendime bir kahve yaptım uykumun açılması maksadıyla ve onu beklemeye başladım bir saat sonra falan geldi fakat onu gördüğümde gözlerime inanamadım. Gamze sen ne yaptın ya dedim ne oldu ya dedi sırıttı sen bir prenses olmuşsun keşke doğru sevgilim olsan diye espri yaptım belki bir gün olurum fakat şu anda çıkalım geç kalacağız aksi halde dedi parti aleni alanda bir yerdeydi son model spor arabam ile gittiğim maksadıyla oradaki bütün kadınlar ben ve gamzeye bakıyorlardı. Onların baktığını fark eden gamze elimi tuttu yürürken bende latife olsun diye gamze fazla hoş kadınlar var ben birini ayarlarım baksana bana nasıl bakıyorlar falan dedim sus seni gebertirim bak diye beni öptü sırf kadınlar bana bakıyor diye.
şaşırıştım beni öptüğü maksadıyla kendime gelemedim bir kaç dakika ne oldu dedi bende az evvel beni dudağımdan öptün farkında mısın dedim. Evet istemiyor muydun aksi halde benim yanıma sebep bu kadar sık geldiğini anlamayacak kadar salak değilim aşkım diyerek yeni baştan öptü beni nasıl yani şu anda sen gerçekten mi dedin aşkım diye dedim evet tabi ki salak bende senden hoşlanıyorum, aksi halde burada baksana ne kadar erkek var sence bir adet sevgili bulamaz mıydım kendime dedi. Kendimden geçmiştim parti bitti birlikte eve gittik kapıdan girdiğimizde dudaklarıma yapıştı ve deliler gibi sevişmeye başladık ben hala kendime gelememiştim. Neyse yatağa geçtik ve soyunduk yarağımı ağzına alıp deliler gibi sakso yapmaya başladı kendimden geçiyordum, 69 pozisyonuna geçerek bende onun o mis kokulu vajinasını sakso çekmeye başladım kendinden geçmişti hadi aşkım yarağını sok vajinama hepsini çimde duygu etmek istiyorum dedi bende tamam aşkım diyerek yavaşça sokmaya başladım kalın sik aşkım kalın seviyorum dedi deliler gibi pompalamaya başladım nihayetinde içine boşaldım ve duşa girdik birlikte duştan sonra birer kahve yaptık bundan sonra istanbul’da kalacaktım onun okulunun biteceği tarihe kadar her akşam deliler gibi becerdim onu bundan sonra karım gibi oldu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir