Halamın Kızıyla Unutamadığım Anlar

25 ağustos 2015öncelikle öyküyü okuyacaklar maksadıyla şunu belirtmeliyim calliopeg. Info ki halamın kızıyla yaşadıklarımız belki bazıları maksadıyla fazla kolay birliktelikler gelebilir. Halamın kızıyla bir defa beraber olmak benim maksadıyla dünyalara ücret olduğu maksadıyla hissettiklerimi ayrıntılı olarak sizlerle paylaşmak istedim. Ilk tecrübem olması nedeniyle halen unutamadığım bu anımla alakalı verileri sizlere izah etmek istiyorum.
22 yaşında olmama karşın bugüne kadar hiçbir kızla birliktelik yaşamadım. Fazla kadın arkadaşım oldu ama hepsi bana kanka dedikleri maksadıyla kadınlarla asla cinsel yakınlaşmam maalesef olmadı. Bende herkes gibi ilk evliliğimiz taş gibi hatunlarla olmasını isterdim. Lakin böyle bir imkanım olmadığı maksadıyla halamın ereksiyon halindeki kadını sayesinde ulusal olmanın keyfini yaşadım.
halamın kadını şimdilerde kaşar olarak tabir ettiğimiz türden ve ilave olarak hiper etkin yapısı olan bir kızdı. 25 yaşında olması yani benden geniş olması daha çok ilgimi çekiyordu. Halam bize fazla çok gelmezdi. Fakat halamın kadını benimle takılmak maksadıyla haftada en az 3 gün gelirdi. Yetenekle onunla balkon sohbetlerimiz meşhurdur. Halamın kızıyla hep dost olduk. Fakat hiçbir vakit birbirimize hısım olduğumu hissettirmedik. Aramızdaki samimiyet o kadar seviyeliydi ki asla ona asla birine verip vermediğini soramadım.
son günler arkadaşlarımın facebook gibi birçok sosyal ağdan kadın dostlarıyla ekledikleri resimleri görerek aşırı imreniyor ve üzülüyordum. Meslek arkadaşımın becerdiği kadını ballandıra ballandıra anlatması bundan sonra bende şalteri arttıran son hadise oldu. 22 yaşına gelipte ulusal olmamak bana fazla koymaya başlamıştı. Bırakın ulusal olmayı sevgilim bile yoktu. Sebebi kadınlar hep bana kanka gözüyle baktıkları maksadıyla onlara yanaşamıyordum bile.
halamın kadını tekrar bir gün bize gelmişti. Üstünde ince bir bluz, altında al pantolon ve kalçalarını taş gibi sıkmış adeta beni kendimden geçirmek ya da ereksiyon edermişçesine giyinmişti. Halamın kızıyla beraber oturma odasında ailemde dahil olmak üzere televizyon seyrediyor ve haberler hakkında yorumlarda bulunuyorduk. Onlar haberleri izlerken ben halamın kızını inceden inceye süzüyordum. Sebep olmasın ki dedim. Onunla beraber olabileceğimi aklıma getirdim. Başlangıçta bu kadar kalabalık bir evde bunu nasıl yapacağımı bilemedim. Halamın kadını elektronik cihazlara aşırı alaka duyar. Ona odamda mevcut digital radyonun sound kayıt özelliğini göstermek istedim. Bu cihazla istediğiniz müziği kendiniz seslendirebiliyorsunuz.
halamın kızını odaya götürdüm ve içeri sound gitmesin rahatsız olur babamlar diyerek kapıyı anal seks kitledim. Cihazı yatağımın üstüne koyarak nasıl kullandığını gösterdim. Yatağı bozmayalım yerde oturalım diyerek cihaza gerçek bakarken domalmasını sağladım. Bundan sonra her şey şansıma kalmıştı. Hamle yaptığımda ya bağırarak ortalığı ayağa kaldıracak ya da benimle beraber olmaya razı olacaktı. Halamın çocuğunun domalmış vaziyetiyle kavradım ve sımsıkı sardım. Enteresan bir şekilde gülümseyerek ne yaptığımı sordu. Bu benim maksadıyla halamın kızında alınabilecek olumlu bir arka sinyaldi. En azından zararlı karşılamamış arkasında kalmama lisans vermişti. Başını bana çevirerek gözümün içine birkaç saniye baktı. Ne durumda olduğunu çözmüş olacak ki bana vereceğini ama bir şartı olduğunu söyledi.
karşılığında gösterdiğim bu cihazın onun olmasını istedi. Derhal kabul ettim ve domalır haldeyken poposunu açtıktan derhal sonra yarrağımı eline alarak kalçasına soktu. Toy olduğunu öğrendiği maksadıyla bu işi bu şekilde bitiremeyeceksin diyerek beni sandalyeye oturttu ve yeni baştan yarrağımı poposuna sokarak kucağımda zıplamaya başladı. 10 dakika nihayetinde anca boşalabilmiştim. Halamın kadını gelmeden evvel 31 çektiğim maksadıyla 10 dakika boyunca kucağımda sekmek zorunda kalmıştı. Nihayetinde digital müzik cihazını adalet etti fakat yarrağımdan korkmuş olacak ki sonrasında bir daha bize gelmedi. O gün bana yaşattıklarını unutamıyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir