Grup seks dolu koca hafta bizimle

22 ekim 2015arkadaşım evlerinin boş olduğunu bir hafta burada vakit geçirebileceğimizi calliopeg. Info söyledi havuz da var bana uyar dedim benim gibi baş dengi dört arkadaşla koca hafta kimsesiz başımıza bir evde kalacaktık bu bizim elimize geçen fazla iyi fırsattı bunu değerlendirmek gerekti zamanın çoğunu havuzda geçiriyorduk
fakat bizim kafada kıyaktı. Onların eğlendiğini görünce selinle bizde üstümüzü çıkardık. Simge ile damla çoşmuştu. Simge havuzun kenarına tutunarak damlaya arkasını dönmüş poposunu sallıyordu. Damlada onun arkasına dayanmıştı. Ikisi gerçekten sevişiyorlarmış gibi bağırıyorlardı.
yoldan geçen biri yaklaşık erotik yaşlarında yanılıyo olabilirim sebebi baş kıyaktı bizim bağrışlarımızı duyup gelmişti. Bizim. Gibi dört kadını görünce kendini cennette hissetmiştir heralde. Damla onu havuza davet etti. Oda şortum yok dedi. Damla ise suyun içinde bikinisinin altını çıkardı. Ve ona fırlattı. Bundan sonra benimde yok hadi dedi.
adamta yavaşça soyunmaya başladı. Altındaki slipi çıkarınca mest olduk. Koskoca bir aleti vardı. Havuza girdi. Damlayla öpüşmeye başladılar. Bilmeyenlere söyliym damlanıngöğüsleri 100lük. Onlara öyle bir yumulduki. Ikis, ide sanki göklerdeydi. Sonra arkasını dönü. Ve yavaşça girmeye başladı.
damlanın çığlıklar hertarafı inletiyordu. Bu sıradabende soyunmaya hatta bakireliğimi uyarmaya başlamıştım. Biz dört kadın onları izlerken çıldırıyorduk. Birbirimizi öpüp okşamaya başlamıştık. Dizi bize geldiğinde simge muhalif çıktı. Biri yer biri bakar misali böyle olmuyor dedi. Arkadaşlarımı çağırabilirim dedi.
bizde kabul ettik kimsesiz dedik çok istemiyorduk. Az sonra bundan daha kocaman 3 adet daha geldi. Havuzun kafasına gelen tereddütsüz soyunup atlıyordu. Bana denk düşen uzun boylu çok atletik olmasada yönetim eder bir vücuda sahip olan biriydi. Biraz öpüşüp okşandıktan sonra işi biraz daha neşeli duruma getirmek maksadıyla bir oyun tasarladık. Tüm kadınlar havuz kenarlarına tutunarak arkalarımızı döndük.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir