Götünü Ben Siktim, Kızlığını Kendi Verdi

selam dostlar. Sex öykü sitesini bir arkadaşım öneri etti ve fazla hoşuma gitti. Ben de sizlere başımdan geçen bir olayımı izah etmek istiyorum. Ben 35 yaşında, 1. 78 uzunluğunda ve yakışıklı sayılacak biriyim. Maddi durumumdan da olsa gerek sürekli bir kadın arkadaşım olur. Evli ve iki toy sahibiyim. Karımla cinsel ilişkimiz kusursuz ötesi. Aslında bazen de bu yaptıklarımı düşündükçe kendi kendime fazla kızıyorum, fakat ne derler: erkekte maymun iştahı bulunmaktadır! Bu full da bana uyan bir deyim.
kendi işyerlerim var köln’de ve leverkusen’de. Geçen yıl 7’inci ay gibi ofis bölümüne bir kadın elemana daha ihtiyacımız olduğundan, ‘bayan eleman arıyoruz! ’ diye duyuru verdim. Çoğu alman olmak üzere, 7-8 adet de türk kadın müracaat yaptı. Aralarından canan adında bir kadını işe aldım. Canan henüz 19 yaşında, 1. 70 boylarında ve zannedersem 60-65 kilo civarında. Fakat kızda bir fizik var ki, sormayın. Uzun kara saçları ve iri siyah gözler. Aslında yanımda çalışan elemanlara hiç ve hiç el sürmem. Canan’ı da o niyetle aldım işe. Canan işinde pür dikkat çalışan ve söylenenden dahasını yapan bir eleman çıktı. Uzun olmayan sürede güvenimi kazandı, ve nerdeyse ben işe bile gelmeden her şeyi yönetir oldu. Fakat kızda ne havalanma, ne şimarma, nede kendini patron havalarında hissetme duygusu ve vizyonu vardı. Kendimle ve onunla gurur duymaya başladım.
sonbahara gerçek bana fuar maksadıyla bir davetiye geldi. Fuar maksadıyla frankfurt’a gidecektim. Cananı yanıma davet ettim ve “cumaya ben yokum, buralar sana emanet! ” dedim. Canan, “keşke ben de gidebilsem…” deyince, “tamam, sen de gel! ” dedim. Babasına yanımda telefon açtı ve lisans istedi. Babası da, “ibrahim beyle gideceksen mesele yok! ” dedi.
cuma günü birlikte yola çıktık. Bir iki saatlik yolumuz vardı. Yolda hususi şeyler konuştuk, büsbütün işyerleri ile ilgili olmayan. Mevzu evlenmeye gelince ben sordum canana, “neden evlenmedin? ” diye. O da, “önce işimi öğreneyim, kendi ayaklarımın üstünde durayım ve sonra bakarız kısmet olursa. Fakat malesef almanyadaki gençlerin aklı bir karış havada ve düşünceleri yalnızca bir gecelik münasebet. O yüzden basit basit kimseye güvenmiyorum! ” dedi. Ben, “anlıyorum! ” dedim. Sonra bana, “akşama arka köln’e dönecekmiyiz, aksi halde frankfurt’ta bir akşam kalacakmıyız? ” diye sordu. Ben de, “babanlar kızar sana, ben seni gece arka bırakırım. ” dedim. O ise, “keşke bir akşam kalıp da sabaha gitseydik, yuva konuk dolu ve bizde kalacaklar zannedersem. ” dedi. Ben de, “tamam, istersen kalırız! ” dedim.
neyse fuarda dolaşmaktan ayaklarımıza siyah sular indi ve fuardan menfaat çıkmaz bir otele vardık. Fakat malesef bırakın iki odayı, “bir tek oda bile yok! ” diye yanıt aldık. Oradaki eleman sağ olsun bize muavin oldu ve 25 km uzakta bir otelde anca konaklayabileceğimizi söyledi. Düştük tekrar yola. Canan bu mola baya sessizdi. Nedenini sorduğumda, utangaç olduğunu ve onun yüzünden otel otel gezdiğimizi söyledi. Ben gülüp geçtim, “canın sağ olsun, senin gibi biri maksadıyla dolaşmışız ne olur ki? ” dedim. Otele girdik fakat malesef burası da fuardan ötürü dolu, yalnızca bir oda kalmış, onda da çift şahsiyet tek döşek varmış. Ben canana baktım güldüm, “şansa bak! Neyse gezmeye devam! Diğer otellere bakarız! ” dedim. O sırada canan, “ibrahim bey şayet sizin maksadıyla mesele aksi halde burda kalalım, ya değilse bunu da bulamayabiliriz. Mühim değil ben koltukta yatarım! ” dedi. Ben de inanın istemeyerek kabul ettim. Nede olsa babasi bana emanet edip gönderdi. “tamam burda kalalım, fakat koltukta ben yatarım, itiraz istemiyorum! ” dedim.
odaya çıktığımızda, “canan sen gir bir duş kırmızı, ben de senden sonra duş alırım. ” dedim. Canan girdi duşa. Ben de o sırada odadaki mini bardan bir ufak whisky ile cola aldım. Canan çıktığında, “afiyet olsun ibrahim bey! ” dedi. Ona sordum, “sen de içermisin, whisky cola? ” dedim, istemeyince ben duşa girdim. Duştan çıktığımda canan çoktan yatmış ve uyuyordu. Ben de koltuğu kendime hazırladım ve uyumaya çalıştım, fakat nafile bel ağrısından uyuyamadım. Yarım saat sonra canan uyandı ve benim koltukta uyuyamadığımı görünce, “ibrahim bey buyurun siz buraya yatın, ben koltuğa geçeyim. ” diye öneri edince, erkekliğe bok sürmek istemedim ve “olmaz sen bayansın, senin koltukta yatman yakışık almaz! ” dedim. Canan da bunun üstüne, “o vakit döşek fazla büyük, siz de buraya gelin! ” diye öneri edince, benden evvel ağrıyan belim kabul etti.
koltukta üzerimde örtülü battaniyeyi açıp, yatağa gitmek maksadıyla kalktığımda beni atlet külot izleyen canan’ın yüzü kızarmaya başladı. Ben de, “canan kusura bakma fakat ben oldum mümkün atlet külot yatarım, aksi halde uyuyamam. ” dedim. Canan da gülerek yatakta üstüne örtülü battaniyeyi açtı ve “bakın ben de aynen öyle yatarım! ” dedi. Yeni baştan gülüşerek ben yatağa girdim. Birbirimize sırtımızı dönüp yattk. Fazla yorgun olduğumdan derhal uyumuşum. Bir mola uyandığımda, yarı sersem halimle bir baktım ki, cananın arkasına yapışmışım, bir ayağım bacağının üstünde ve elim de göğsünde ve yarrağım de kalkmıştı! Kendimden utandım ve derhal elimi ayağımı çektim kadının üzerinden. O zamanda canan’ın uyanık olduğunu farkedince, derhal özür diledim. Canan, “sorun değil ibrahim bey! ” diye sırıttı. Yeni baştan özür diledim ve uyku sersemliği ile, “alışkanlıktan olsa gerek…” diye bir şeyler söyledim. Canan gülerek, “hele uykunuzda söylediklerinizi ve yaptıklarınızı bir bilseniz…” deyince güzelce utandım. “söyle bakalım, ne söylemişim, ne yapmışım? ” diye ısrar ettim. “ibrahim bey bana anal seks sarıldınız, elinizi bacak tarama attınız ve ‘amını yerim senin hayatım, ne hoş kokuyorsun sen tekrar! ’ dediniz. ” deyince resmen şok oldum. Fakat onun o rahat anlatış şekli beni güzelce kudurttu.
kendisinden fazla fazla özür diledim. Canan da, “canınız sağ olsun ibrahim bey, size canım feda! ” diye bir tümce sarf etti ve tekrar döndü sırtını. O sözleri duyunca ben güzelce eridim. Parfümünün kokusu, teni ve uzun simsiyah saçları resmen çılgın etti beni. Sabırsızlandım arkasından tekrar sarıldım. Canan’dan tepki gelmeyince, şeytan (ve kalkık sikim) dürttü, kadının babasını falan unuttum. Elimi tekrar bacak arasına attım (bacak arası resmen ıslanmıştı) ve “canan, burayı böyle mi tuttum? ” diye sordum. “evet aynen öyle yaptınız! ” dedi. “ve ‘ben bunu yerim! ’ dedim, öylemi? ” diye sordum. O yalnızca, “hı hı! ” dedi, evet anlamında. Cananı sırtüstü döndürdüm ve külotunun üzerinden vajinasını koklamaya ve öpmeye başladım. Canan bacaklarını güzelce açtı. Mis gibi taze vajina kokuyordu. Külodunu yüklemeye çalıştığımda, rahat çıkarmam maksadıyla götünü kaldırınca ok yaydan çıktı. Külodunu çıkardım ve resmen delirmiş gibi vajinasını sakso çekmeye başladım. Canan ise geri arkaya ağzıma boşalıyordu. Bir damla zarar etmeden taze amcık suyunu içtim. Canan hazdan perişan bir halde sesler çıkartarak, “ibrahim bey fazla hoş yapıyorsunuz, bırakmayın devam edin! ” diye yalvarıyordu. Inanın bir saate yakın, hem o tertemiz kaymak gibi vajinasını ve kalçasını sakso çektim. Yukarı çıktığımda göz göze geldik, ve o kiraz gibi dudaklarını koparırcasına öptüm. Tanrım, hele o dimdik göğüsler, daha el değmemiş, güneş yüzü görmemiş…
yarrağım müthiş sertleşmişti. Sabırsızlandım, “canan, ben kafayı yiyecem, senin içine girmem lazım, ya değilse yarrağım çatlayacak! ” dedim. Canan da, “ibrahim bey, ben kızım, lütfen yapmayın ne olur! ” diye rica etti. “gel o vakit anal seks gireyim? ” dedim. Canan anal seks hem istiyor, hem istemiyor gibiydi, “ordan da yapmasanız ibrahim bey? ” dedi. Bunu tuttum karnının üzerine yüzükoyun döndürdüm ve mis gibi kalça deliğini sakso çekmeye başladım. “cananım bir tanem, kremin varmı? Canının yanmasını istemiyorum! ” diye sordum. Canan asla konuşmadan yalnızca çantasını gösterdi. Çantadan el kremini aldım, kalçasına ve yarrağıma sürdüm, sonra yasladım. Fakat götünün deliği adeta kalça değil iğne deliği mübarek. Sikimin başını sokana kadar kan ter içinde kaldım. Başını girer girmez canan acıyla bağırdı ve “ibrahim bey kurbanınız olayım çıkartın, fazla acıyor! ” diye yalvardı. “aşkım bir tanem, bak biraz böyle durayım, alışır götün! ” dedim. Biraz bedenimi arka çekip sikimin etrafını biraz daha kremledim. Benimki gerçi olsa olsa erotik cm anca var, fakat fazla sert, yani normaldi kadının bağırması.
nihayetinde kremin sayesinde yavaş yavaş girdim ve en nihayetinde köküne kadar soktum kalçasına. Fakat kızcağız ne bağırıyordu, yastığı ağzına almış, anlatamam. Bir iki dakika öyle durdum, mengene gibi sıkıyordu kalçası benim aleti. Biraz rahatlayınca, ileri arka yapmaya başladım. Canan da alıştı zannedersem, keder ile bağırması döndü hazdan kişnemeye resmen. Kalçasını bir 15 dakika falan siktikten sonra öyle bir patladım ki, kadının götünün içi dışı döl doldu…
kalkıp duşa girdik, kendi ellerimle cananı yıkadım. Mazlum mazlum gözümün içine bakıyor, asla konuşmuyordu. Yatağa arka geldiğimizde, göğsüme kafası koyup yattı ve “ibrahim bey beni fazla memnun ettiniz! ” dedi. Birkaç dakika sonra aşağılara indi, tekrardan kalkmış yarrağımı öpüyor sakso çekiyor, fakat ağzına almıyordu. “canan şayet sen de beni sevindirmek istiyorsan, yarrağımı ağzına en son alabildiğin yerine kadar kırmızı ve valumla! ” diye rica ettiğimde, ağzına aldı ve başladı vakumlamaya. Tanrım, bu ne emme! Yarrağımı 20 dakikaya yakın sakso çekip emdikten sonra üstüme çıktı. Hem dudaklarımı koparırcasına vakumluyor, hemde vajinasını yarağıma sürtüyor, bazen de azıcık başını içine alıyordu. Nedense ani durdu ve “ibrahim bey ben burdan da istiyorum! ” dedi. Duyduklarıma inanamadım ve “bak güzelim: birincisi sen bakiresin, tamam götten sikişelim, fakat kızlığını evleneceğin adama saklaman lazım, unutma, ben evli bir erkeğim. Ikincisi de, bundan sonra bana ibrahim diyebilirsin! ” dedim.
“ibrahim ne olursun, bakireliğimi sana vermek istiyorum! ” diye yalvarınca, şeytan bir kere daha dürttü ve, “tamam, buyur o vakit kendin ayarla, canın yanmasın! ” dedim. Üzerime yavas yavaş oturdu, yarrağımı yarısına kadar biraz keder içinde aldı ve öylece beklemeye başladı. Ben de en az onun kadar istiyor ve sabırsızlanıyordum, ani belinden tutup cananı aşağı çektiğimde, “ufff yandım anam! ” diyerek öne eğildi ve dudağıma yapıştı. Benim penis köküne kadar vajinasına girmiş, cananın kızlığı yırtılmıştı. Göğüslerini göğsüme yapıştırdı ve belini hafif hafif yukarı aşağı oynatmaya başladı. Adeta yarrağım kalçasına girmiş gibi, vajinası garip dar ve içinde soba varmış gibi yanıyordu. Sonra hafif doğruldu, ellerimizi birbirine kenetledik ve başladı oturup kalkmaya ve inleyerek zıplamaya. Inanın iki saate yakın pozisyon değişe değişe, cananın tazecik vajinasını becerdim. Bu sürede canan defalarca orgazm olup boşalmıştı. Ve full patlayacağım zamanda çıkartayım diye mütalaa eden ben, haz sarhoşluğu ile sabırsızlandım ve amının içine patladım. Benden derhal sonra canan da birdaha boşaldı ve üzerime yığılıp kaldı.
türkün aklı, ya kaçarken ya da sikişirken gelirmiş :-)) bizim aklımız başımıza sikiştikten sonra geldi ve ikimiz de panikledik, gebe kalır diye. Fazla şükür ki gebe falan kalmadı. Günümüzde ise korunuyor ve nerdeyse her gün, güzdüzleri cananı sikiyorum, geceleri da karımı. Benden ayrılmak istemiyor. Evli olmama da aşırı saygısı var. Ona da yuva tuttum ve istediğim vakit gidiyorum. Nereye kadar gider bilemem, fakat birbirimizden ayrılmak istemiyoruz. Haftaya onunla en azından imam nikahı yapmayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım…
hepinize iyi günler dilerim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir