Götümü Simitçiye Siktirdim

merhabalar, ismim orhan. Bedenim aslında bir kadın bedeni gibidir. Yuvarlak götüm, biraz büyükce memelerim var. Tenim engelsiz. Haftada bir gün tenimi nemlendirici kremlerle besliyor ve gliserinle kadife gibi yumuşacık bir duruma getiriyorum. Kız iç çamaşırlarına muhalif bir sempatim var, onları fazla seviyorum.
günlerden pazardı. Evde yalnızdım. O en sevdiğim kara dantelli sütyenimi ve dantelli tanga külodumu giydim. Pembe renkli babydol’ümü de giydim. Jartiyerimi taktım. Evim full cadde üzerinde olduğundan gelen geçen rahat görünüyor. Caddeden geçen simitciler apartmanın pencerelerine bakarak simit satıyorlardı. Daha iki gün önce götüme bir salatalık sokmuştum ve bu bana fazla geniş bir haz vermişti. Bir simitci ayarlamak aklıma geldi, onu çağırıp götümü siktirmek istiyordum.
nitekim bağırarak bir simitci geçiyordu. Derhal perdeyi aralayıp kalçamı cama yasladım. O mola simitci gördü ve tezgahını yere bıraktı. Ona yukarı gelmesi maksadıyla işaret ettim. Iki üç simit alıp apartmana gerçek yöneldi. Fazla heyecanlanmıştım. Ilk kez yabancı bir erkeğe götümü siktirecektim. Derken simitci kapıyı çaldı. Kapıyı açtım ve “yarrağını ağzıma derhal verirsen gel! ” dedim. O da, “tamam! ” dedi ve içeri aldım. Simitçi antrede beklerken ben derhal cama yönelip tezgahına baktım. O da, “tezgaha birşey olmaz, heves etme! ” dedi.
ben camdan dönüp antreye ilerliyordum ki, baktım simitçi penisini çoktan çıkarmış, bana, “hadi gel, ağzına kırmızı! ” dedi. Simitçinin siki uzun olmayan ama kalındı. Asla şansım yoktu, ben aslında kocaman yarak istiyordum. Neyse derhal önünde diz çöküp penisini ağzıma aldım. Simitçi başımı elleriyle tutup bir ileri, bir arka yaparak, bana penisini emdiriyordu. Penisini antrede biraz emdikten sonra, “salona geçelim, koltuğa otur! ” dedim. Geçtik, oturdu, bacaklarının arasına girip penisini yeni baştan ağzıma aldım ve vahşice vakumlamaya devam ettim.
bir müddet sonra, “ağzına akıtıyım mı? ” dedi, ben kabul etmedim, “götümü sik ve götüme akıt! ” dedim. Beni omuzlarımdan iterek, “tamam, kalk! ” dedi. Derhal yüzümü duvara döndürdü ve külotumu indirdi. Ohh ne hoş bir andı. Sonra penisini tükürükleyip o yuvarlak ak kalçamın arasına sürtmeye başladı. Arada bir penisini başını kalça deliğime denk geliyor ve giriyormuş gibi oluyordu. Aman tanrım ne hoş bir duyguydu bu. Götümü ilk kez bir erkeğe teslim edecektim.
sürtünürken, siki ani köküne kadar götüme girdi ve içimde gidip gelmeye başladı. Götümü o kadar süratli sikiyordu ki, penisini götümde asla hissetmiyordum adeta. O vakit anladım ki, kalçam hertürlü siki alabilecek durumda idi. Daha sonra beni koltuğa domalttı ve götümü pompalamaya o pozisyonda devam etti. Birkaç dakika siktikten sonra da bellerini götümün iliklerine boşalttı. Ohhh. .. Fazla zevkli olmuştu götümü simitçiye siktirmek.
simitçi getirdiği simitlerden iki tanesini bıraktı, ona 10 lira nakit verdim. Parayı alıp evden ayrıldı, aşağıya indi, tezgahını alıp, benim pencereye baka baka gitti. O günden sonra birçok kişiye daha becerttirdim götümü. Napayım, penis yemeyi fazla seviyorum ve yarraksız yapamıyorum :))

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir