Götümü İlk Kez Bir Taksiciye Siktirdim

bir akşam taksimden eve dönüyordum. Biraz sarhoş gibiydim, bir taksiye bindim. Akşam olduğu maksadıyla etrafta fazla travesti vardı. Mevzu onlardan açıldı. Ben de, onları kınamadığımı, benim de bir gay olduğumu söyledim (normalde bunu derhal inkar ederdim ama). Taksici fazla toy ve yakışıklıydı. Bana adının ilkay olduğunu, daha evvel asla erkeklerle ilişkiye girmediğini söyledi. Bense onun gözlerine bakıyor, malafatını okşuyordum, ama o ellerimi itiyor, gerçekleştirmek istemediğinden bahsediyordu. Kendime şaşırıyordum, galiba ona aşık olmuştum. Ona yolun bitmesini asla istemediğimi söyledim. O da, “maalesef geldik esasen, hadi in! ” dedi. Taksiden indim, ama onun maksadıyla eriyip bitmiştim. Bir erkek bukadar mı hoş olur. O arabasını devam ettik, uzaklaşmaya başladı. Biraz arkasından baktım sonra eve yöneldim.
full kapıyı açacakken bir korna çaldı. Baktım benim taksici, bana (gel) işareti yapıyor. Yanına gittim, bana, “senin yuva uygun mi? ” dedi. “hayır, fakat istersen fazla hoş bir yer biliyorum! ” dedim ve onu kimsenin olmadığı bir yere götürdüm. Heryer karanlıktı. O herhalde benim daha evvel bunu yaptığımı zannediyordu, fakat götümü ilk defa o sikecekti. Yani beni ilk kez o bozacaktı. Bana, “hadi, ilk evvel bir ağzına kırmızı bakalım! ” dedi. Ben de pantolonunun üstünden yarağını öperek sakso çekerek onu soymaya başladım. Iri bir yarağı vardı, hemde kalındı. Içimden o yarağı bana derhal geçirmesini istiyordum. O ise taksiyle durduğumuz bu yerden huzursuz olmuş, derhal gitmek istiyordu. Fakat öyle bir ağzıma aldım ki onun yarağını, hazdan inlemeye başladı.
ben sikilmek istiyordum. Kati ona vermeliydim. Pantolonumu ve külodumu indirdim, “götüm de fazla güzeldir, sik hadi beni! ” dedim. “domal da bir bakiim! ” dedi. Domaldım. “biraz daha! ” dedi. Fazla heyecanlıydım, penisini eliyle götümün deliğine hizaladı ve bastırdı. Ben sırasında feryat attım, “çıkar menfaat, fazla acıyor, yapamicam! ” dedim, fakat aslında sikilmeyi fazla istiyordum. “kes sesini! ” dedi, tabi siki kalkmıştı birkere. Beni itti, ben geri koltuklara gerçek yüzüstü düştüm. Bacaklarımı ayırıp penisini götüme ani hızla geçirdi. Canım fazla acımıştı, titriyordum, içimde de bir keder vardı, penisini götüme sokarken taa karnım ağrıyordu, fazla süratli ve şiddetli sokuyordu. “yavaş! ” diye seslendim, dinlemedi. Götümü pompalamaya devam ederken, “aahhh, ohhhhh! ” diye inliyordu.
o zamanda kendimi kastığımı fark ettim. Kendimi biraz rahat bıraktım, o da daha rahat girmeye başladı. Götümün acısı biraz azalır gibi oldu fakat yinede fazla şiddetli sikiyordu. Arkamda bir ileri bir arka devamlı gidip geliyordu. Onun inleme sesi beni de ereksiyon etmişti, tenlerimiz birbirine çarpıyor ve sound çıkıyordu. Bir eliyle saçımı tutuyor, diğeriyle memelrimi okşuyordu. Ani üzerime güzelce abandı, beni boynumdan dişledi ve daha da hızlandı. Adeta bütün vücudunu geçiriyordu bana. Az sonra kesik kesik inleyerek, hırlayarak götümün içine boşaldı.
başım dönmüştü, acıyı, hazzı ve coşkusu birarada yaşamaıştım. Kalçama bir tokat atıp, “geçmiş olsun! ” dedi. Bense ona bakıyordum ve ilk erkeğim olduğunu söylemek istiyordum. Sonra üzerine çeki nizam verdi ve bir sigara yaktı. “hadi hazırlan, seni yuvasına bırakayım! ” dedi. Ben evet anlamında başımı salladım ve toparlandım. Yolda sigarası bitince elini yüzüne kapattı ve “naptım ben ya? ” diye kendi şahsına konuşmaya başladı, “daha evvel asla yapmamıştım, niye ya, niye yaptım? ” dedi. Ben de, “beni beğenmedin mi, iyi değilmiydim? ” deyince, “senden beğendim. Ama mesele bu: benim bir nişanlım var, yakında evlenicez. Bunu nasıl yapabildim anlamadım? ” dedi.
ben de, “boşver, birdaha birbirimizi görmeyiz, birbirimizi unuturuz olur biter! ” dedim. O ise, “ben seni hiçbir vakit unutamam, senle konuşurken bile yarağım kalkıyor, seni becermek güzelmiş, sen benim maksadıyla ilk oldun, kimsesiz bunu bil! ” dedi. Ben de cevabı verdim, “sen de beni siken ilk kişisin! ” dedim. Şaşırdı. “seni ben mi bozdum? ” dedi. “evet kocacığım, götümün bekaretini sen bozdun! ” dedim. Birbirimizin telefonlarını aldık sonra aramak maksadıyla ve beni evime bıraktı.
şu anda taksimde bir yerde buluşuyoruz bazen ve dakikalarca sikişiyoruz. Ona çılgın gibi aşığım, fakat o yakında evlenecek. Acaba evlenince beni bırakır mı ?

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir