Götü Başı Rahat Durmuyordu

arkadaşlar kocamın küçük yarrağı beni tatmin etmiyor. Benimle 10 dakikalık hazzı sonrasında sırtını dönüp uyuyordu. Bana hep böyle yaptığı maksadıyla ben ona sırtımı döndüm. Tavır koymaya başladım ve kendime sevgili yapacaktım. Performansı yüksek birini aradım.
aslında beni memnun etmesi yetiyordu. Kafam fazla karışıktı fakat kararımı kati verdim. Bir adet toy erkek ile tanıştım. Bir arkadaşımın sayesinde tanıştım. Bana yol gösteriyordu ve ilk başta gerçekleştirme dedi. Ben hadiseyi abartınca iyi yapıyorsun dedi. Toy adam ile konuşmaya başladık. Bir hafta sonra gündüz onu evime davet ettim. Telefonda seks sohbeti yapıyorduk ve beni hep azdırdı. Bana penisinin fotoğrafını atıyordu ve kudurtmakta bir numaradır. Ben evime davet ettim ve o gelmeden evvel rahat on adet çıplak fotoğrafını atmıştı. Ben onlara bakarken kapı çaldı. Içeri girdi ve üstündeki elbiseleri derhal çıkardı. Beni kanepeye yatırdı ve elbiselerimi parçalıyordu. Iri ince penisini çıkardı. Sıvazladı ve sonrasında vajinama soktu. Pompalamaya başladığında daha evvel yaşamadığım hatıra yaşadım.
beni kalın bir şekilde pompalamaya başladı ve ilk postayı erken boşaldı. Ikincisinde baya uzun vakit devam etti ve ben ne yapacağımı şaşırdım. Beni değişik pozisyonlarda becerdi ve nefesi tükenmiyordu. Performansı yüksek toy ile hala görüşüyorum ve kocamın yerini dolduruyor.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir