Götten Siktirdim Kendimi

selam ben yeliz bir markette akşam kafeye bakıyorum devamlı gelen müşterilerimizden bir tanesi bana iyi davranıyordu. Fazla da yakışıklı bir beyefendidir, ismi arda. Arda ile uzun vakittir sohbet ediyoruz. Geçen geldiğinde bana latife maksatlı komplimanda bulundu ve bu benim fazla hoşuma gitti. Zamanla da ile aramızda cinselliğe dayalı bir arkadaşlık ortama geldi, arda bir akşam bana mesaj attı seni arkada bekliyorum diye. Ben de patrona tuvalete gidiyorum diye yalan söyleyip arkaya gittim, arkada tuvalette arda beni duvara dayalı ve geri parmağını kalça deliğime soktu.
daha evvel asla böyle bir serüven yaşamamıştım fakat canım fazla acıdı, ne yapacağımı bilmedim kaçmaya çalıştım fakat müsaade etmedi bana. Orta parmağını neredeyse tamamı ile kalçasına soktuğunda bundan sonra fazla geçti. Büsbütün indirmişti pantolonumu yağladığı sikinin kafası göğsüme yasladı. Ne yapacağımı bilemedim firar etmek istedim fakat olmadı ve beni becerdi. Açıkçası daha evvel ön taraftan ilişkiye girmiştim fakat anal seks asla ilişkiye girmemiştim… canimin asla bu kadar keder acıyacağını bilmiyordum. . Sebep arda beni götten becerdi onu da bilmiyorum. Ilk seferde fazla canım acımıştı fakat tekrar de hoşuma gitti. Bugün bana arda mesaj attı. Gece tekrar seni ziyarete geleceğim diye, fazla heyecanlıyım.
size fazla acayip gelebilir fakat gerçekten fazla garip durumlarla yaşıyoruz. Evde bir gün dolaşırken onu çırıpçıplak gördüm ve gerçekten fazla etkilendim. O malafatını ağzıma almak maksadıyla sabırsızlanıyor ve ardından kendi ellerimle deliğime sokmam maksadıyla içimden geçiriyordum ki oda anladı ve beni davet etti. Tuvalete git dedi ve bende gidiyorum dedim.
banyo yaperken kapının arasından abimi gördüm ordan geçerken abin sikini eline almış ozaman ne yaptıgını bilmiyodum fakat 31 çekiyodu abim çıktı bende abime onu gördügümü ve ne yaptıgını sordum oda sen daha bunların ne oldugunu bilmiyonmu o kca kadın oldunsende ögrensen iyi olur dededi bende seninkinden yokki bende dedim bana glümseyerek bakireyim seninki değişik benı ki değişik şeyler bak kimseye söyleme sana da ögreteyim fazla hoş bişey dedi bende merakımdan tatam dedim benni yannaaldı başladı okşamaya perdeleri kapattik kapıyıda kıtledik kımızde soyunduk abim benim vajinamı yaladıkca hoşuma gidiyodu bazende ta götümün delügini yalıyo
delige dilinı sokmayaçalışıyodu bana sikini yalttı pek hoşuma gitmemişti ozamanlar fakat abim çok ısrar edmedi beni yatırdı amımım arasından şahsına 31 çektiriyodu bnde halimden fazla menmumdum abimin yarrağı iri olmuştu sen birazdaha büyünce sana böyle bişey girecek vajinasına dedi bende hele büyyüm de şair girerer abidedim abim beni aksi dönü nedersin kalçasına yavaşşa sokuyumu dedi ben fazla geniş girmezki bu dedim beni domaltı sikini full daracık deligime getirdi esasen sikinin suyuyunana ıslanan kalçam vıçık vıçık omuşdu bana bi zorladı sikini başını girdi ben bagırınca geriçekti bana bakireyim korkma bikez daha deneyelim diğer yapmayalım dedi yeniden sikini götümün deligine getirdi bosefer bi kökledi yarısı girdi daracık delime belimden kuçakladı bırakmıdu bideha zorladı küküne kadar soktu ben çılgınca vargucumle bagırıyodum abimse yavaş yavaş sokup sokup çıkarıyodı beş on dakkasonra götümü asla hissetmedim abim keyfince becerdim fakat bi yarımsaat sonra acısı tekrardan başladı

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir