Genç yakışıklı erkeği bulunca kadın

29 ağustos 2015o zamanlar atletik bedenim var hemde yakışıklıyım calliopeg. Info çevremde kadın fazla fakat veren yok öpüşüyor sürtünerek boşalıyoruz daha ileri gidemedim üst katımda oturan dul kız var onlara bizimkiler evde olmadığı maksadıyla gitmek zorunda kaldım kız tabi beni yakalayınca bırakmak istemedi banyo yaptı temizlendi geldi yanıma başladı seks muhabbetine benimde canım istiyor tabi kıza ayak uydurunca haz aldım
bu kadar aleni sözlü olması o kadar şaşırttı ki beni, resmen şoktaydım, ellerim ayaklarım titriyordu coşkudan, “nurhan abla deliriyorum senin maksadıyla! ” diyebildim yalnızca. “bunu bildiğim maksadıyla yetenekle bu şekilde aleni sözlü konuşuyorum. Hiçbir şey maksadıyla zorlamıyorum seni, yalnızca aradığım benim cinsel arzularımı tatmin edebilecek bir erkek. Bunu bir jigolo ile de yapabilirim, fakat anla işte, itimat meselesi fazla mühim. Hem jigoloya vereceğim parayı sana veririm! Anlaştık mı yakışıklım? ”  dedi. Ben apışıp kalmıştım, hiçbir şey diyemiyordum, yalnızca kafamı salladım. Ayağa kalktı, önüme dikilip bornozunun kuşağını açtı. “nasıl, hoşlandın mi? ” diye sormasıyla, benim o kılsız vajinasına elimi atmam bir oldu. “bundan sonra bu ellediğin vajina hep senin, nezaman istersen gelip sikebilirsin! ”  dedi. Ayağa kalkıp, bir elimi de göğüslerine atarak dudaklarına yapıştım, öpüşmeye başladık. Öpüşerek yatakodasına gerçek gidiyorduk.
yatağa uzandık, elim vajinasında, dudaklarını öpmeye devam ediyordum. Yavaş yavaş boynunu vakumlamaya başladığımda, vajinası vıcık vıcık sulanmıştı. Kulağının arkasını öpüp sakso çekmeye başlayınca amının suları güzelce artmıştı. Başka elim bütün bedenini geziyordu. Ben de çırılçıplak soyundum. Bundan sonra büsbütün üstündeydim. Dilimle yavaş yavaş göğüslerine gerçek inmeye başladım, göğüslerinin kalınlaşmış uçlarını vakumluyor, dişliyordum. Her ısırışımda kasılıyor, hazdan gözleri kayıyordu. Asla konuşmuyorduk, yalnızca nurhan ablanın inlemeleri duyuluyordu. Bir parmağımı vajinasına soktum, vajinasını parmaklarken göğüslerini vakumluyordum. Göbeğini de sakso çekerek bundan sonra vajinasına indim. Vajinasına gelince bundan sonra kaybettim kendimi, dilimi dudaklarının arasında dolaştırıyordum, lisan darbeleri atıyordum. Nurhan abla hazdan çıdırmış gibi kafası bir sağa bir sola atıyordu. Gözlerinin içine bakarak yapıyordum bunu, gözleri kaymıştı. Arada bir vajinasından parmağımı çıkarıp, vajinasını keşfetmeye çalışıyordum. Amının üst kısmını okşuyor, klitorisini ağzıma alıp vakumluyordum. Bu onu uzun olmayan sürede orgazm edip boşaltmıştı. Vajinasından akan suları sakso çekip yutuyordum, acayip bir tadı vardı.
nurhan abla delirmiş gibi hırlayarak doğruldu ve beni yatağa sırtüstü yatırıp yarağıma sarıldı. Sikimin ucundaki sıvıyı yayarak, yarağımı ağzına aldı. Öyle bir yalıyordu ki, “çok özlemişimmmm…” diyerek yarağıma bildiğiniz saldırıyordu. Arada bir çıkarıp sıvazlıyordu. Gözlerimin içine baka baka yaladıkça ben de kendimden geçiyordum. Taşaklarımı okşarken ağzıyla sikimde ileri arka yapıyordu. Ben bundan sonra biran evvel vajinasını becermek maksadıyla dayanamıyordum. Nurhan abla bu isteğimi çözmüş olcak ki, derhal yatağa sırtüstü uzandı, bacaklarını şahsına gerçek çekti ve “hadi! ” dedi. Vajinası kabak gibi ortadaydı. Yarağımı tuttum, amının girişine gerçek hizaladım ve sürtmeye başladım. Nurhan ablanın, “sokk erkeğim, koy vajinama sikicim, doyur beni! ” laflarını duydukça müthiş ereksiyon oluyordum. Birazcık daha yalvarmasını istiyordum, yarağımı sokmadan amının dudakları arasında sürtüyordum. O da, “sokkk! Sok hadi! ” diye bağırıyordu…
ani yüklendim ve dibine kadar kökledim. Köklememle beraber feryat atması bir oldu. Yıllardır tanıdığım nurhan abla gitmiş, yerine resmen ereksiyon halindeki bir orospu gelmiş gibiydi. Süratli süratli sokup çıkarmaya başladım, bir elimle göğsünü yoğururken, başka elimle de boğazını tutuyordum. “hızlı sik! Süratli! Süratli! ” diye bağırışlarıyla beraber ikinci orgazmını yaşıyordu. Fakat bu sefer boşalırken felaket titriyor ve altımda kurbanlık koyun gibi kıvranıyordu. Bir an telaşlandım, üzerinden çekildim ve sarsıntıları geçene kadar bekledim. Nurhan ablanın sarsıntıları bittiğinde yığıldı kaldı bundan sonra. Ben daha boşalmamıştım ve boşalmak istiyordum. Nurhan abla sakinleşince yan döndü ve beni arkasına çekti, kaşık pozisyonuna geçtik. Anal seks yeni baştan o kılsız şeftalisine gömdüm yarağımı. Kulağının arkasına lisan darbeleri atarken, ellerimle de göğüslerini yoğuruyordum. Süratli süratli sikmeye başladım yeni baştan, durmuyordum, delirmiş gibi sikiyordum nurhan ablayı. En nihayetinde bundan sonra sabırsızlandım, amının iliklerine bıraktım döllerimi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir