Genç tezgahtara ayakkabı deposunda verdim

10 haziran 2015sizlere eşimin anlattıklarını yazacağım yolds. Com ben bundan sonra sana yetemıyorum başkaları ile sikişebilirsin dediğimde ben o işi hallediyorum demezmi anlat dedim bana en zevklisini anlatmaya başladı mağazaya gitmiş pabuç denemeye her modeli deniyormuş tezgahtar da karşısına eğildiğinde karşısına bacaklarının arasını açıp gösteriyormuş en son birini alıp çıkmış sonra peşinden gelen tezgahtar depoda diğer modeller var deyince depoya geçmişler oda sikişmişler
tezgahtarın da eli ayağına karışıyor, bir yandan karıma pabuç beğendirmeye uğraşırken, öte yandan da baldırlarını dikizlemeyi ihmal etmiyormuş. Karım bir mola bacaklarını öyle bir ayırmış ki, tezgahtar al külotunu rahatlıkla görebilmiş. Bundan sonra meslek çığırından çıkmış; tezgahtar karıma pabuç giydirirken bundan sonra resmen ayaklarını okşuyormuş. Oyunun çok uzadığını görünce de, ayakkabılardan birini sardırıp parasını şmiş, ardından dükkandan ayrılıp evin yolunu tutmuş.
bir iki dakika sonra peşinden soluk nefese koşan birinin farkına varmış karım. Geriye döndüğünde tezgahtarla burun buruna gelmiş doğal. Tezgahtar karıma yanaşıp hanımefendi, bizim depoda diğer çeşitlerimiz de var. Dilerseniz size onları da gösterebilirim demiş. Karım gülümseyerek delikanlının peşine takılmış. Az sonra tezgahtarla birlikte dükkanın geri sokağındaki depoya gelmişler. Tezgahtar geriye dönüp karıma sarılmış ve zaman kaybetmeden elini eteğinin altına daldırıp külotunu hızla aşağı yüklemiş. Karım esasen buna dünden razıymış. Arkasını delikanlıya dönüp eteğini yukarı gerçek kaldırmış. Karımın kalçalarını izleyen tezgahtar delikanlı dimdik kalınlaşan sikini karımın kadınlığına yaslayıp içine gerçek itivermiş. Yarağı bir çırpıda karımın içine kaymış ve onu hızla yapmaya koyulmuş. Karımın dediğine göre, benim kendisini ilk evlendiğimiz yıllardaki gibi süratli yapıyormuş delikanlı. O yüzden ikisi de soluk nefese, kan ter içinde kalmışlar. Ani depoda sesleri duymuşlar. Iki üç onları seyrederek gülüşüyorlarmış. Içlerinden biraz geniş olanı, bakın köpekler gibi sikişiyorlar diye bağırınca, tezgahtar kafası geriye döndürüp, defolun piçler, yanınıza gelirsem sizi de böyle sikerim diye bağırmış. Geniş olan da, nah sikersin. Babam seni yakalarsa aynen böyle siker diye bağrışarak kaçışmışlar. Karım elleri duvara dayalı, baygın gözlerle, devam et! … durma… bırak şu anda uğraşmayı da işimize devam edelim… demiş. Bunun üstüne tezgahtar delikanlı karımın kalçalarına daha sıkı sarılıp onu düzmeyi sürdürmüş. Karım düzülmekten öylesine fazla haz almış ki, vakit vakit kafası geriye döndürüp delikanlının dudaklarını öpüyormuş. Nihayet her ikisi de boşaldıktan sonra rahatlayıp yere çökmüşler.
o günden sonra karım devamlı olarak tezgahtar delikanlıyla buluşup kendini ona düzdürüyormuş. Karımın anlattıkları bana doping gibi gelmişti. Tezgahtarla düzüşmesini anlattıkça aletim kabarmıştı. Fermuarımı açarken karıma soyunmasını söyledim. Karım bir saniye içinde külotunu çıkarıp önümde domalmıştı bile. Bembeyaz kalça yanaklarına yapışıp malafatımı kadınlığına yerleştirip içine daldırdım. Demek ki bundan sonra benim de bir ortağım vardı. Karım arada bir ona gidip kendini düzdürüyordu. Arkasında gidip gelirken karıma bunu söylediğimde o hazdan hıçkırarak, evet kocacığım, karını düzdüler. Hem de fazla toy bir onu defalarca sikti diye yanıt vermişti. Malafatımı içinde oynatırken, tezgahtar kalçalarını seyrederken kim bilir ne kadar zevklenmiştir diye sorduğumda, karını pompaladı durdu kocacığım. Onu yedi yedi de bir türlü bitiremedi diye yanıt vermişti. Bu konuşmalar beni güzelce doruğa çıkarmış, aletim değnek gibi sertleşmişti. Yıllardır böylesine sertleşmemiştim. Soluk nefese kalmıştım. Düzmeye devam ederken karımın kulağına eğilip, tohumlarını da içine akıttı mı karıcığım? Anlat kocana güzelim… deyince, karım titreyen sesiyle, evet erkeğim… toy adam karını defalarca spermleriyle doldurup aldığı hazdan titredi. Onu haz doruklarına çıkardı karın. Oh tanrım! … ben bir orospuyum… bana fahişe diyebilirsin artık… dedi. Ardından da hıçkırarak ağlamaya başladı. Karımın yaptıklarından rahatsız olduğunu, haz almış olsa bile şu anda vicdan azabı duyduğunu kavrayarak bir an durdum. Içinden çıkmadan uzanıp sırtını öptüm bir zaman. Elerimle de memelerini okşuyordum. Mühim olan senin tekrardan doğmuş olman hayatım. Seni kim düzerse düzsün, kaç şahıs gerçekleştirirse yapsın. Sen tekrar benim biricik karımsın diyerek onu sakinleştirmeye çalıştım. Söylediklerimi duyan karım pelte gibi gevşemiş, yere yayılmıştı. Inler gibi, ah kocacığım, sen fazla iyisin. Diğer birisi olsa bu durumda karısını evden kovar, boşamaya kalkar. Oysaki sen, ne kadar da anlayışlısın… dedi. Boynunu ve sırtını öpmeye devam ederken, sen benim yirmi iki senelik karımsın. Istersen tümce alemle düzüş, tekrar seni boşamam. Seni her halde kabul ederim çiçeğim. Hem farkında mısın, anlattıkların beni ne kadar ereksiyon ediyor? Nasıl da sertleştim ani? Dedim. Karım içinde malafatımı hafif hafif oynatırken inlemeye, bu sefer hazdan hıçkırmaya başlamıştı. Karım ikinci orgazmını yaşarken, ben de uzun vakittir tatmadığım bir haz sarhoşluğuyla içine boşalıyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir