Genç Baldızım Çok Tehlikeli

saygılar efendim. Arkadaşımın yuvasında proje ödevini gerçekleştirmek maksadıyla buluştuk. Hoca o ödevi yapmadan sınıvı geçirmeyeceğim dedi. Bizde arkadaşımla beraber aynı ödevi yaptığımız maksadıyla birlikte gerçekleştirme kararı aldık.  odasına geçtik ve performansa başladık. Onunda fazla hoş bir ablası vardı.
ben onu evde dolaşırken gördüm ve fazla hoş memeleri vardı. Hatta giydiği tayt bedenini tamamıyla belli ediyordu. Hele ki eğilip bize meşrubat bir şeyler verdiği sırada iki tombik memelerini gördüm. Yalanmış olduğu belliydi ve gereğinden çok büyüktü. Ben büsbütün onlara odaklandım ve ödevi boşladım. Arkadaşım beni kendime getirdi ve ödev akşam yarısına kaldı. Yavası aradım ve gelemeyeceğimi söyledim. Tamam dediler ve biz ödevi akşam bitirdik. O saatte herkes uyumuştu ve fazla garip oldum. Yatağıma yattı ve uyku girmedi. Akşam arkadaşım uyuduğunda ben tuvalete diye odadan çıktım. Yan odanın kapısını sessizce açtım. Akşam lambası yanıyordu ve ablası yayılmış bir halde uyuyordu. Kapıyı kapattım ve sessizce ona yaklaştım. Ilk olarak memelerine yaklaştım. Ellerim ile beraber memelerini okşamaya başladım. Fazla iyi gidiyordum ve mükemmel haz aldım. Yarrağımı dışarıya çıkardım ve ağzına sürtmeye başladım. Ağzına sürterek haz almaya çalıştım. Bir an esnedi ve ağzına sikimi soktum.  sonra sakso çektirmeye başladım.
full bu sırada uyandı ve beni görünce şaşırdı. Ilk evvel ufaktan dişledi. Biraz yaladı ve beni üstüne çıkardı. Taytını indirdi ve bacaklarını açtı. Vajinasına girdim ve belimi çalıştırtım. Coşku ve haz doruktaydı. Mükemmel gidiyordum ve fazla fena terlemeye başladım. Sabaha kadar hoş hatıra yaşadım. Hem ödevimi yaptım hem tutkularımı yerine getirdim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir