Gelinlikci de kendimi Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirdim

Ismim fatma, 31 yaşındayım. Memelerim, bacaklarım ve suratımın hoşluğu hep başıma bela olmuştur. Mazbut bir ailede yetiştim, gecekondu semtinde geliştim, ama usum hep bir tık daha rahat yaşam yaşamaktaydı. Bu surattan annemin başımı kapatma baskısına hep muhalif çıktım, elimden geldiğince alımlı, sexy fakat kapalı sayılabilecek biçimde giyinirdim. Topuklu kundura olmazsa olmazımdı. Lise çağlarımda ise fazla azgındım, çıktığım erkeklerin beni okşamalarına, memelrimi emmelerine lisans verdiğim öğrenir olmuştu. Birinin altına uyumamak maksadıyla kendimi kuvvet yakalıyordum. Ama bu durum manitalerimden birinin beni çok derecede ereksiyon etmesi ile değişmiş, henüz erotik yaşımda iken götümden vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirmiştim kendimi. Ama ne sikilme! Erkek dostum beni evire çevire 3 saat süresince sikmişti. Yarrağı ince olduğu maksadıyla ilk başlarda dinlediğim bir ölçü acıdan sonra götten skilmenin hazzını almıştım.
vajinamı vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirmesem de, götten vermeye güzelce alışmıştım. Lise ve fakülte hayatım süresince takribî 15 erkeğe verdim götümü. Fakültesinden sonra performansa başladım. Evluluk hadisesini pek çok da düşünmüyordum. Çalıştığım 7-8 sene içinde işyerimden birkaç erkekle ciddi ilişkim oldu, ama cinsellik yaşamadım. Cinselliği, bu ilişkilerim haricinde, meslek maksadıyla gittiğim şehirdışı meslek seyahatlerinde tanıştığım erkeklerle, tekrardan götümü vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirerek yaşıyordum.
sonrasında ağabeyimin bir arkadaşı ile saklıca görüşmeye başladım. Adı mert idi, 41 yaşındaydı, diğer bir deyişle benden 10 yaş büyüktü. Fakat fazla yapılı ve yakışıklı idi. Kendisine olan alakamı farkedince, boş durmayıp beni ayartması kuvvet olmadı. önce bir kahve içmeye gittik, sonraki günlerde göl kenarında yürüyüş yaptık. Derken iki hafta sonra ormanda yürüyüşe gittiğimizde olanlar oldu. Otomobilde başlayan öpüşme, gömleğimin düğmelerini açıp memelrimi vakumlamaya başlamasıyla sevişmeye dönüştü, kendimizi otomobilin yanındaki ağaçların altında bulduk.
bakire olduğumu söyledim. Belime topladığı eteğimin kenarından külodumu sıyırarak yarağını vajinama sürte sürte sevişirken, kulağına, “götümden sik! ” deyiverdim. O zamanda gözleri parladı. Amımın suyunun akmasıyla ıslanan kalça deliğime yarağını bastırarak kafası kolaylıkla sokuverdi, sonrasında kendimi rahat vazgeçerek yarağın tamamını aldım. Yarağı sert ve uzundu, tekrardan de zorlanmadan almıştım. O da bunu fark etti ve “daha önce yaptın mı? ” diye sordu. “evet, kerelerce! Ben fazla ereksiyon halindeki bir bakireyim! Mahsuru var mı senin maksadıyla? ” dedim. “hayır, sana öyle aşığım ki, bunu umursamıyorum bundan sonra! ” dedi ve mutlu bir biçimde yarağını götüme sikmeye başladı. 15-20 dakika kucağında becerip, götümün içine boşaldı.
içimden çıkmadan saatlerce öpüştükten sonra kulağıma, “benimle evlenir misin? ” diye fısıldadı. Ben de, “evet! ” diyerek kabul ettim ve “hadi beni de boşalt! ” diye ek ettim. Götümden çıkmadan ikinci postaya geçtik. Yarım saat daha bir güzel götümü becerip, aynı anda vajinamı okşayarak ikimiz de aynı zamanda boşaldık, derlendik ve döndük…
bir hafta sonra ailesi ile beni istemeye geldi ve evluluk hazırlığına koyulduk. Derken gelinlik bakmaya gittik, hususi dikim olacağından miktar vs. Işleri uzun sürecekti. Beni gelinlikçide vazgeçip, “bir saat sonra kazanç alırım seni! ” dedi ve şahsına damatlık bakmaya gitti. Ölçümü meydan bireyi bir yerden tanıyor gibiydim. Bana, “demek evleniyorsun fatma? ” deyince onun da beni tanıdığını anladım. “nerden tanışıyoruz? ” dedim. “üniversiteden! Aşkolsun fatma, nasıl unutursun seksi gecemizi? ” dedi. Suratımı alev basmıştı. Tekerrür dikkatlice baktığımda andırmıştım, cem idi bu, top sakal olunca tanıyamamıştım. Talebeyken cem fakültesinden 3 arkadaşıyla birlikte evta kalıyordu. Bir akşam beni yuvasına çağrı etmişti. O akşam cem’e götümü vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirmiştim, ama azgınlığım geçmeyince, isimlerini dahi öğrenmediğim yuva arkadaşlarının da götümü sikmelerini istemiştim. Sabaha kadar 4 yarak anca söndürmüştü azgınlığımı, seksi geceden maksadı o hadiseydi.
“damat fazla uğurlu, senin gibi ereksiyon halindeki ve muhteşem kalçası olan bir kıza sahip olacağı maksadıyla! ” dedi. “lütfen, o günler 10 yıl geçmişte kaldı, açmayalım mevzuyu! ” dedim. Ama ben ne kadar mevzuyu kapatmaya uğraşsam da, elleri bacaklarımda dolaşmaya başlamıştı dahi. Kimse yoktu dükkanda bizden diğer. O okşadıkça kurtulmaya çalışıyordum fakat olmuyordu, beni belimden sıkıca anlamıştı. Dudaklarımdan öpmeye başladığında dirensem de bundan sonra eforum yetmediği maksadıyla teslim olmuştum. Kuvvet bela kendimi arka sürükleyip, “dur, şu anda nişanlım gelecek, hayatımı karartacaksın! ” dedim. Cem ise, “sana değmeden de yapabilirim bunu, nişanlına geçmişi anlatırım! ” dedi.
“o öğreniyor yaşadıklarımı! ” dediğimde, “peki benimle yaşadığını ve tekrardan bana gelinlik yaptırmaya geldiğini öğrense, bunun bir rastla olduğunu anlatabilir misin ona, inanır mı? ” dedi. Mütalaa edince haklı olduğunu kavradım. Fakat, “lütfen, vazgeç gideyim! ” desem de vazgeçmiyordu. Dükkanın kapısını kilitleyip geldi. Beylikdüzü türbanlı escort üzerimde dikişi olmayan sadece iğnelerle yakalatılmış gelinlik ile önünde duruyordum, ellerimi çeksem gelinlik üstümden düşecekti ve içimde sadece sütyen ve külot vardı.
“nişanlın gelene kadar bir kere sikeyim kalçasını! ” deyip ellerimi zorla çekince gelinlik üzerimden düştü. Beni kucaklayıp geri tarafa götürdü. Beni becermeyi kafaya koymuştu. Elinden kurtuluşum yoktu, “sik, fakat aramızda yatacak, lütfen! ” dedim. “tamam! ” deyip memelerime yumuldu. Bundan sonra ben de kudurmuştum. Meme uçlarımı ısırıp emerken amımdan sular bacaklarıma akmaya başlamıştı. Beni duvara yaslayıp, amımdan aldığı suyu götüme sürüp, taş gibi sikini kalça deliğime sokmaya başladı. “offf, sıcacık, ne de basit giriyor, baya alıştırmışsın deliğini! ” diyerek götüme sikmeye başladı. Eli de klitorisimdeydi, deli gibi sikiyordu, fazla süratliydi, resmen beş dakika içinde iki kere orgazm etmişti beni.
“amını da sikeceğim! ” diye kulağıma fısıldadığında, “sakın gerçekleştirme, kızım! ” dedim. “tamam, onu da sonra sikeceğim! ” diyerek sikmeye devam etti. Nerdeyse 20 dakika kadar vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktikten sonra içime boşalıp, beni de kucağına alıp kenardaki koltuğa oturdu. Öpüşmeye devam ettik, o sırada vajinamı okşuyordu. Düşünüyorum da, orospunun tekiydim, evleneceğim adamı gelinlikçide başkasıyla sikişerek daha evlenmeden kandırmıştım ve bunu da geniş hazla yapmıştım. Sonra derlendik. Gelinlik miktarını aldıktan sonra, “düğüne geleceğim! ” dedi. “hayır! ” desem de, “geleceğim, heves etme kimseye birşey demem, yeter ki tekerrür vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktir bana kendini! ” dedi. Fobiyle, “tamam! ” dedim. Nişanlım geldiğinde heyecanımı saklamaya çalıştım ve oradan böldük…
düğün günü gelip çatmıştı. Nişanlım azıcıktan kocam olacaktı. Salona geldiğimizde gelin odasına sürüklendik, nedimem esra, nişanlım ve ben oturuyorduk. Nişanlım, “bizi azıcık kimsesiz vazgeçebilir misin esra? ” dedi. Esra odadan menfaat çıkmaz, nişanlım kapıyı kilitledi ve “dekolten beni deli etti, gelin otomobilinde saldıracaktım, senden katlanamıyorum, hadi beş dakika seks yapalım, fantazi yapalım! ” dedi. “tamam! ” dedim gülerek. Derhal gelinliğimin fermuarını indirdi, ben de üstten alt yükleyip memelrimi ona sundum, etek kısmını belime topladı, külodumu çıkarttı ve vajinamı vakumlamaya başladı. Deli olmuştum, “hadi sik beni, burada boz beni! ” dedim. “emin misin? ” dedi. “evet, nasıl olsa evleniyoruz, geceyi bekleme, boz fahişeni! ” dedim.
nişanlım bunu dinleyince daha da heyecanlandı, çabukla pantolonunu ve külodunu çıkartıp, vajinama bir hücumda geçirdi yarağını. Amımdan gelen kanı derhal yanımda terimi sildiğim havluya silerek gelinliğime bulaşmasını yasakladım. Fazla keder sürüklememiştim ve kız olmuştum bundan sonra. 10 dakika kadar becerip içime boşaldı, sonra kalkıp pantolonunu giydi. Ona, “sen çık, ben üzerimi düzenleyip makyajımı tazeleyip geleyim, bana 15 dakika ver! ” dedim. Nişanlım, “tamam! ” deyip çıktı. Ben kalkıp kapıyı kilitlemeye gidene kadar, içeriye adını öğrenmediğim bir arkadaşıyla birlikte cem girdi. Cem kapıyı kilitleyip, “seni direnemedim fatma’m, geldim bak! ” dedi.
“durun! ” demeye kalmadan ikisi kolumdan yakaladığı gibi koltuğa gerçek götürdü beni. Haykıramıyordum, sebebi bağırsam rezil olacaktım. “şimdi seni birer posta becerip gideceğiz, bugünü iple çektik! ” dedi. “tamam, fakat ikinizle aynı zamanda yapalım, ivedi bitsin, bundan sonra bakire değilim, az önce nişanlımla birlikte olduk! ” dedim. Cem, “vay ereksiyon halindeki fahişe! ” deyip tebessümdü. Bana fahişe demesi beni ereksiyon etmişti, “bakın, şu anda ne isterseniz yapın ve gidin, fakat lütfen evluluğumu bozmayın! ” dedim. “tamam! ” dediler sırıtarak.
zati fermuarı sarih olan gelinliğimi çıkarıp attım ve memelrimi cem’e sundum. O sırada diğeri de arkamdan yaklaşıp, nişanlımın döllerinin süzüldüğü vajinama parmaklarını sokup çıkardı. Döllü parmaklarını cem’e gösterince, cem de, “vaay be, nişanlının spermiyle sikeceğim seni! ” diyerek yarağını pantolonundan çıkardı, beni kucağına gerçek kaldırıp vajinama soktu yarağını. Diğeri de parmaklarındaki dölleri kalça deliğime sürüp kayganlaştırarak yarağını götüme batırmıştı dahi.
ikisinin arasında kucaktaydım, bacaklarımı cem’in beline dolamış, aynı zamanda hem amımdan hem götümden sikiliyordum. Zıplata zıplata sikerlerken memelerim cem’in ağzındaydı. Bir kolum cem’in boynunda, diğeri kolum ismini dahi öğrenmediğim diğeri sikicimin boynundaydı. Hazdan başımı sallıyor, saçlarımı savuruyor, “sikin orospunuzu! ” diyordum. 10 dakika kadar bu pozisyonda becerip, içime boşaldılar. Biri vajinamı, ötekiyi götümü döllemişti. Işleri bitince, “sonra görüşürüz! ” deyip odadan çıktılar.
tuvalete girip, amımdan ve götümden akan dölleri sildim. Gelinliği giyip, makyajımı tazeleyip odadan çıktım ve nişalımın yanına gittim. Tören konuşması ve nikah töreni yapıldı. Düğün süresince kocamla dans ederken, hali hazırda amımdan ve götümden akan döller külotuma süzülüyordu. O an kocamın gözlerine bakarak, içimden nasıl bir fahişe olduğumu düşünüyordum, bu bana gizemli biçimde mutluluk veriyordu…
balayından döndükten sonraki hafta, cem bana bir sürprizi olduğunu söyleyip meslek yerine çağrı etti. Gittiğimde, cem’in fakülte dönemindeki daha eski yuva arkadaşlarının da orada olduklarını görünce nasıl heyecanlandığımı anlatamam. Natürel bu fırsatı kaçırmadım ve bundan sonra bakire olmadığım maksadıyla hudutsuz bir küme sikişi yaptık. Kocamı kandırdığım maksadıyla üzülsem de, elimde değil, tek erkek bana yetmiyor zira

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir