Gece Kulübünde Barmen Kızla Hikayem

merhabalar ben aksaray’ dan nurgül. 34 yaşında biri olarak kocamın hazdan anlamaması ilişkimizi bitirdi.  beni fena halde ereksiyon halindeki bir kız haline getirdi. Doğal olarak benimle alelade bile olsa cinsel hayatımız olsaydı hoş olacaktı.
fakat asla beni dinlemeden başına göre takılıyordu. Esasen onunla yaşadığımız haz yarım saatin üstüne çıkmıyordu. Buda sevişmemizle beraber başlıyordu. Ama bana devamlı iltifat edip, benimle ilgileniyor. Ilk başlarda anlamıyordum. Fakat sonrasında dikkatimi çekmeye başlayınca bende onun ilgisini çekmek maksadıyla uğraştım. Bana giyim konusunda kocam asla karışmazdı. Evde ve dışarıda istediğim gibi giyiniyordum. Ateşli bir kızım ve dışarıya çıktığım vakit söz atan fazla oluyordu. Bu aslında benim hoşuma gidiyordu fakat bundan sonra haz almak istiyordum. Evliyim diye devinim bile edemiyordum. Kocamın dostu olan erdal ile çarşıda karşılaştım. Benim altımda mini ak elbisem ve altında kara çorabım vardı. Dekolteli askılı bir elbisem ve memelrimi dik tutan sütyenim vardı. Benim memelrimi izlediğini gördüm ve sohbet edemiyorduk. Hoşuma gitti ve fiziğimi baştan aşağıya süzdü. Bir yerlerde bir şeyler içelim mi? Dedi. Bende seni işinden alı koymayayım dedim. Oda ya bırak ne işi falan dedi. Sen varsan hepsi boş diye ağzından kaçırdı. Öyle mi? Dedim ve bende bunun üstüne kafede görüşmek sakıncalı olabilir dedim. Biri gördüğünde yanlış anlaşılmaya neden olur. O yüzden yuvasına gidelim dedim. Oda tamam diyerek yuvasına geçtik. Mutfağın yerini göstermesini istedim ve kahve yaparak beraber içtik. Bacak bacak üzerine attığımda, senin gibi karım olsun isterdim dedi. Yanlış anlama huy, güzellik ve her konuda fazla iyisin dedi. Teşekkür ederim fakat değer bilen yok dedim. Yavaşça birbirimize yaklaştık ve ben elimi aletinin üstüne attım. Okşadığımda yerinde duramadı ve ne yapıyorsun dedi. Sen kendini bana bırak dedim ve bu defa o kalın davranarak beni koltuğa yatırdı. Üzerime çıktı ve memelrimi açarak sakso çekmeye başladı. Süratli bir şekilde memelerimi sakso çekerek başlayınca garip ereksiyon oldum. Bacaklarımı sakso çekerek devam ettiği zamanda fazla fena oldum. Daha çok yapacak bir şey bulamadım ve kendimi tamamıyla ona bıraktım.
bacaklarımı sakso çekerek amıma gerçek geldi. Orayı da yaladıktan sonra bundan sonra gir dedim. Onunla dakikalarca evde kaldık ve yaşamadığım bir hazzı yaşattı. Aşırı kalın ve bir o kadarda coşkulu bir an oldu. Telefonlar çalıyordu fakat bizim umurumuzda değildi. Biz sikişimizin tadına bakıyorduk.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir