Gece Karanlığında Herkes Uyurken Ateşli Dakikalarım

20 nisan 2015ben küçüklükten beri hep geç yatmaya yolds. Com alışmış bir bayanım. Buna istinaden akşamları hep televizyon izlerim ve bunlarda cinsel içerikli ağırlıklı olurdu. Bu yüzden cinsel yaşama fazla düşkün bir kız olarak çıktım meydana. Günün birinde evimize konuk gelmişti ve bir kaç gün kalacaklardı. Içlerinde fazla yakışıklı bir adam vardı ve ilk gün fazla muhabbet ettik birlikte.
sohbet içkiler eşliğinde gelişmiş, saat 02:00 civarına gelmişti. Biz kocamla yatıp uyumayı planlarken, gecenin güncel başlayacağını nereden bilebilirdik ki. Kocama, “tüm bedenim fazla ağrıyor, biraz sırtımı ve belimi ovarmısın? ” dedim. Kocam da, “yapamam, esasen işten yorgun argın geliyorum, keşke bana da biri masaj yapsa sevaba girer! ” dedi. Burak derhal kocama, “uzan kanka, yapayım ayıp ediyorsun! ” dedi. Kocam asla ikiletmeden, “tamam kanka, fazla iyi olur! ” dedi ve uzandı. Burak kocama masaj yaparken, “yenge, kocanın masajını bitireyim sana da yapacağım! ” dedi. Ben de, “gerek yok burakçığım, esasen kocama yaparken yorulacaksın! ” dedim. O da, “yok valla, yorulmam, istersen sana da yaparım yenge! ” diye ısrar edince, “olur! ” dedim. .
dizi bana gelmiş, yere uzanmıştım. Kocam da kendinden geçip koltuğa uzandı. Burak bacaklarımı yavaş yavaş ovarken, kocam da içkinin ve masajın etkisiyle güzelce mayışmış, hatta hafiften horlamaya başlamıştı bile. Burak ayak bileklerimden yavaş yavaş yukarıya çıkıyor, popomun yanaklarına gerçek parmaklarını değdiriyordu. Parmaklarının popoma değmesi benim de fazla hoşuma gittiği maksadıyla asla sesimi çıkarmadım. Ben sessiz kaldıkça burak işi güzelce ilerletmiş, hesapta masaj yapıyor, fakat resmen popomu okşuyordu. Bir an amımın ıslandığını hissettim. O kadar hoşuma gitmişti ki, resmen kendimi ona bırakmış, yalnızca kocamın uyanıp uyanmayacağına bakıyordum
burak, “biraz da omuzlarına yapayım yenge! ” diyerek popomun üzerine oturup omuzlarımı ovarken, sikini arkamda hissediyordum ve hazdan nerdeyse boşalacak hale gelmiştim. Ben sesimi çıkarmadıkça burak da sikini resmen bastırır hale gelmişti. Omuzlarımı ovan ellerinin titrediğini hissedebiliyordum. Yeniden üstümden inip, belimi ve popomu ovalamaya başlamıştı. Benim sesimi çıkarmadığımı görünce, elini yavaş yavaş eşofmanımdan içeri sokmaya başlamış, resmen beni sikmek istediğinin sinyalini vermişti. Benim yaşamda böyle birşey yapacağım aklımın ucundan bile geçmezken, o zamanda resmen burağın beni sikmesini istiyordum.
burağın eli bu arada eşofmanımın içinde tangamı kenara çekerek, parmağıyla götümün deliğini okşuyordu. Daha çok dayanamamış olacak ki, eşofmanımı aşağıya çekip, tangalı götümü görünce, “ooof tuğba, fazla tatlısın! ” dedi. Ben okadar heyecanlıydım ki, asla sesimi bile çıkarmıyordum. Ani tangamı da aşağıya çekip, popomu öpmeye, hatta sakso çekmeye başladı. O kadar hoşuma gitmişti ki, burağa, “kocam uyanmadan sen de yükle şortunu! ” dedim. Burak şortunu indirdiğinde hayatımda asla görmediğim bir şeyle karşılaşmıştım, siki resmen bileğim kadardı. Coşkudan kalbim çıkacak gibi atıyor, bir yandan da kocamı gözetliyordum. Kocam yanımızda horlaya horlaya uyurken, ben doğrulup burağın yarağını sakso çekmeye ve vakumlamaya başladım
burağa biraz sakso çektikten sonra yeni baştan surat üstü yattım ve “hadi gir içime! ” dedim. Burağın vajinama girmesini beklerken, amımın suları resmen bacağıma gerçek akıyordu. Ilk kez bukadar sulandığımı hatırlıyorum. Burak o koca sikini yavaş yavaş vajinama sürterken kendimden geçecek gibi oluyordum. En nihayetinde o koca penisini içime gerçek ittirmeye başlamıştı. Siki okadar büyüktü ki, vajinamı resmen zorluyordu. Burak gidip gelmelere başladığında, ben de kocamın uyanmasından korktuğumdan bağırmamak maksadıyla dudaklarımı dişliyordum.
daha sonra beni sırtüstü döndürüp bacaklarımı açarak vajinama sokarken, bir yandan da memelrimi yalıyordu. Burak beni okadar hoş sikiyordu ki, tırnaklarımı sırtına geçirip kendime gerçek bastırıyordum. Kocamın bir an uyanması bizim sonumuz olabilirdi, fakat o an hiçbir şey umrumuzda değildi. Burak vajinamı biraz daha siktikten sonra dayanamayıp içime öyle bir boşalmıştı ki, resmen dölleri içimi doldurmuş, amımdan dışarı taşıyordu. Burak boşalmıştı, fakat ben daha tatmin olamamıştım…
burağı elinden tutup yatakodasına götürdüm. Hazdan sanki çıldırmıştım, burağın o döllü penisini ağzıma alıp kaldırırken, bir yandan da taşşaklarını okşuyordum. Burağın o koca sikini demir gibi yaptıktan sonra, burak beni domalttı ve götüme sokmaya çalıştı. Ama daha evvel kalçam asla sikilmediği maksadıyla burağın siki birtürlü girmiyordu. Biraz kremleyip yağlayınca, burak ta yavaş yavaş götüme sokmaya başlamıştı. Siki okadar büyüktü ki resmen götümü delerek ilerliyordu. Fazla acıyordu, fakat aldığım hazzı anlatmam olası değil.
biraz alıştırarak siktikten sonra kalçam güzelce rahatlamıştı, taşşaklarını vura vura pompalamaya başlamış, beni sanki uçuruyordu. Daha sonra penisini götümden çıkarıp vajinama soktu. Daha çok dayanamayıp boşaldım. Fakat canım öyle sikilmek istiyordu ki, burağın altından asla kalkmadan kalçalarımı oynatmaya devam ediyordum. Burak ta o koca penisini bir vajinama bir götüme sokuyor, beni çılgınlar gibi sikiyordu. Nihayetinde bana dönmemi söyleyip, suratıma öyle bir boşaldı ki, tüm ağzım yüzüm sperm olmuştu. “kocan uyanmadan bu işi burda bitirelim canım! ” deyip üstünü giyindi ve beni yatakta öylece bırakıp yuvasına gitti.
fakat ben yarım kalmış, ikinciyi de istiyordum. Gidip kocamı kaldırdım, yatağımıza kadar getirip, “sik beni kocacığım! ” dedim. Kocam da, “az evvel burak seni becerdi ya, yetmedi mi aşkım? ” dedi. Ben dona kalmış, konuşamıyordum. Gülerek, “korkmana gerek yok aşkım, kızmadım, hatta fazla sevindim! ” dedi. Ben halen şoktaydım, ağzımı bıçak açmıyordu. Sessizliği tekrar kocam bozdu ve “ben uyumuyordum canım, burakla sikişmeni istediğim maksadıyla uyuyor rolü yaptım aşkım! ” dedi gülerek. Bir an rahatlayıp ben de kocam güldüm ve “madem öyle, niye sen de aramıza gelmedin ki? ” diye sordum. “sizi kimsesiz bırakmak istedim canım! Rahat rahat sikişin diye! ” dedi. “eee, ne olacak şu anda? ” dedim. “burağı arasıra çağırır kendini siktirirsin aşkım! ” diyerek, dudağıma bir öpücük kondurup, beni çook sevdiğini söyledi ve vajinama girmeye başladı. Ve beni daha evvel asla sikmediği gibi heycanla becerdi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir