Fizikçi Kızlığımı Bozdu

selam sevgili öykü severler ben giresun’dan filiz şu an 21 yaşındayım ve fakülte öğrencisiyim. Sizlere lise hayatımda başıma gelen öykümü izah etmek istiyorum. Aslında bunun psikolojisini ve etkisini hala üzerimden atamadım diyebilirim. Fakat aynı anda yaşarken de fazla değişik zevkler aldım. Lise son sınıfta okulumuza güncel gelen ve olabildiğince yakışıklı olan fizik öğretmenimiz biraz tuhaftı. Onun tuhaflıkları herkesi şaşırtıyordu fakat en fazla ta benim dikkatimi çekiyordu. Kızlara muhalif daha bir alakalı ve farklıydı. Bana olan ilgisi ve bakışları da asla gözümden kaçmıyordu. Ben yaşıtlarıma göre daha görkemli ve kalıplı bir kızdım ve yaşımdan olabildiğince erişkin gösteriyordum. Ne kadar korksam da hoşuma da gidiyordu ve yakışıklı olması beni havalara sokuyordu. Lakin başıma gelen olaydan sonra bana biraz ders oldu diyebilirim.
biz fizik derslerimizi labaratuarda işliyorduk ve bu dersler kimse aracılığıyla sevilmiyordu. Lakin ben bu derste değişik şekilde eğleniyor ve iyi hissediyordum. Sebebi hocamız fahri’nin bana bambaşka bir elektriği geçiyordu. Tekrar dersimiz olduğu bir gün sınıfta olabildiğince iyi diyaloglar kurduk ve bu beni fazla etkilemişti. Dersin nihayetinde sınıfta kalarak fahri hocayla daha çok muhabbet etmek istemiştim. Bana beni beğendiğini ve benden fazla çok etkilendiğini söylemesi beni fazla şaşırtmıştı. Bana mektep çıkışı bir buluşma yeri ayarladığını ve beni oraya çağrı ettiğini söyledi. Mektep çıkışı söylediği yere gittim lakin bu yer yıkık dökük evlerin yer aldığı bir yerdi.
ben garip garip etrafıma bakarken fahri arkamdan geldi ve belime sarıldı fazla ürkmüştüm biraz debelendim fakat elinden kurtulamadım. Eteğimin altından elini sokarak bacaklarımı okşamaya başlamıştı. Ona muhalif koymak istiyordum fakat hem gücüm yetmiyordu hem de bu vaziyet hoşuma gidiyordu. Ben karmaşık hisler içinde gidip gelirken fahri çoktan pantolonunun içinden iri olmuş yarağını çıkararak vajinama dayamıştı. Evvel istemediğimi söyledim fakat fahri etkileyici lisanı ile beni ikna etmişti. Yavaş yavaş yarağını vajinama sokmaya başladı. Ilk başta acıyan vajinam daha sonra haz almaya başlamıştı. Hatta hazdan o kadar kendimden geçmiştim ki daha süratli sokmasını söylemeye başlamıştım. Fahri hızlandıkça hızlanmıştı ve bakireliğimi yırtmıştı. O an hazdan asla bir şey anlamasam da işimiz bittikten sonra farkına varmıştım ve fazla pişman olmuştum. Bakire sikiş öykü

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir