Filiz Ablayla 69

merhaba dostlar. Bizim derhal muhalif apartmanımızda evli bir kız oturuyor. Adı filiz ve 26 yaşında. Eşi hakan abi fazla sık meslek seyahatlerine gider ve kız da evde kimsesiz kalır. Evli falan fakat tüm mahallenin gözü ondadır. Hem surat olarak hem de beden olarak fazla hoş bir kız. Görünce gerçekten bakmamak olası değil. Hem fazla ateşli hem de o yüzünde bir adet iz bile yok. Üstelik fazla da ateşli giyiniyor. Ben de her vakit kocasının ne kadar şanslı olduğunu düşünmüşümdür. Insana en hoş armağan olur bu kızdan fazla sevimli. Bir giyimi kuşamı var, adeta manken o kadar ender bulunacak bir elmas ki madenini bilmeyen çıkaramaz.
bir gün binanın önünde arkadaşlarımın gelip beni almasını beklerken, filiz marketten geliyordu, merhaba verdi ve asla yapmadığı birşeyi yapıp, yanıma geldi, durum hatır sordu, ne yaptığımı, okuduğumu mu, çalıştığımı mı sordu. Ayak üstü konuştuk, fakat heycan yapmıştım. Konuşmalarımdan belli olmuş olcak ki sordu, “neden heycanlandın doğan? ” dedi. Ben de, “hiç başıma gelmemişti, senin hikmetin filiz abla! ” dedim, sırıttı. Bende çılgın cesareti olsa gerek, nasıl yaptığımı halen bilmiyorum, “numaranı verirmisin filiz abla? ” dedim. Bir an duraksadı, şaşırdı, “napcaksın numaramı? ” dedi. “hiiç, durum hatır sormaya, bayramda seyranda aramak maksadıyla falan…” dedim. Yeni baştan sırıttı, “şimdi numaramı verirsem komşular görür, birşey var zannederler. Sen gece bize gel vereyim, hakan abin de evde yok, hem bir çay içeriz! ” dedi. Ben heycandan ölecek gibiydim, beni yuvasına çağrı etmişti. Gece olmasını sabırsızlıkla bekliyordum.
nihayetinde gece oldu. Kapılarının karşısına gittiğimde heycandan kalbim yerinden çıkacaktı. Zile bastım filiz abla kapıyı açtı ve içeriye buyur etti, girdim. “çay kahve mi içersin, soğuk birşeyler mi? ” dedi. “soğuk olsun, içim yandı! ” dedim, sırıttı. Oturdum, odalarını süzüyordum, içimde de bir heycan, bir horror vardı. Filiz ablanın kıyafetlerine bile dikkat edememitim. Neyse, elinde cola’larla içeri geldi, kara dar bir pantolon giymiş, üstünde de gömlek vardı, fakat gömleğin 2 düğmesi aleni, mükemmel memeleri çatalına kadar görünüyordu. Karşımdaki koltuğa oturdu. Cola’dan birkaç yudum aldım, konuşuyorduk. “neden numaramı istedin? ” dedi. “o an içimden öyle geldi! ” dedim. Sırıttı, “sen içinden gelen herşeyi yaparmısın? ” dedi. “evet, içimde asla tutamam, ne istiyorsam, ne düşünüyorsam söylerim! ” dedim. “güzelmiş yaa! Peki şimdi ne düşünüyorsun, ne istiyorsun? ” dedi.
olayın nereye gideceği belli olmuştu bundan sonra, “şuan göğüslerine dokunmak istiyorum! ” dedim. Hem şaşırdı, hem gülümsedi ve “gerçekten de aleni sözlüymüşsün! ” dedi. Oturduğum yerden kalktım ve yanına gittim, bütün cesaretimi toplayıp, elinden cola bardağını alıp, göğüslerini avuçlayarak dudaklarına yapıştım. Filiz abla da karşılık verdi ve öpüşmeye sevişmeye başladık. Öyle hoş öpüşüyorduk ki, dillerimiz asla durmuyordu. Abartısız yarım saat seks yaptık bu şekilde. Sevişirken de birbirimizi soyuyorduk. Sütyen ve külotla kalmıştı filiz abla, bende yalnızca boxer vardı. Sonra göğüslerini sakso çekmeye başladım. Küçük lisan darbeleriyle meme uçlarını sakso çekiyor, dişliyordum, avuçlarımla da sıkıyordum.
soluk alış verişi değişmişti filiz ablanın bundan sonra. Dilimle yavaş yavaş göbeğine indim, göbek çukurunu sakso çektim. Sonra yavaş yavaş öperek vajinasına geldim. Vajinasını yalamadan evvel 2-3 dakika öptüm yalnızca vajinasını. Güzelce kendinden geçmişti filiz abla. Nihayetinde vajinasını sakso çekmeye başladım. Vajinasını dilimle sikiyordum sanki. Parmaklarımla amının dudaklarını ayırıyor, girebildiğince dilimi içine sokuyordum. Filiz abla, “ben de seninkini sakso çekmek istiyorum! ” deyince, 69 pozisyonuna geçtik. Yarrağımı fazla hoş yalıyordu, inanın şimdi izah ederken bile dilini sikimin üstünde hissediyorum. 15 dakikaya yakın böyle yaladık birbirimizinkini. Filiz abla kaç kere orgazm oldu boşaldı bilmiyorum, fakat amının kokusu müthişti. Ben de daha çok sabırsızlandım ve tüm şiddetimle ağzına boşaldım. Döllerimin tek damlasını bile zarar etmedi, yuttu. Sonra yeni baştan deliler gibi öpüştük.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir