Fahişelik Seks Hikayem

merhaba. Benim ismim aysu, 21 yaşındayım fahişeyem. Ilk defe beni erotik yaşında okulda giderken 3 kez yolda yolumu kesip beni bir eve götürüp orda sikmişlerdi ve ondan sonra fahişeliğe başladum. Şu anda mustafa isminde sahibim var. Beni satıyor. Şu anda ben size ilk defe sikişmemi anlatacam. Bir gün okula gitmek istemiyordum. Asla keyfim yoktu. Mastürbasyon yaptım. Elbisemi giyip zorunlu mektebe gittim. Mektep evimizden biraz uzakdı. Ben az uzun olmayan giyinip okula gidiyordum. Mini etek giymişdim. Hava fazla sıcaktı. Yolda asla kimse yoktu.  birden anal seks ayakkabıyı sesi geldi. Arkaya baktım yaklaşık 25 yaşında oğlan duruyordu. Fazla utanmıştım. Sonra ben diğer bir mola yola geçtim ki, bu oğlan geçip gitsin diye. Oğlanın da benim geçtiğim yola geçtiğini görünce anladım ki beni izliyor. Nereye gidiyorsam  oraya gidiyordu. Ben korkmaya başlamıştım. Adımlarımı hızlandırdım yavaş yavaş kaçmaya başladım.  çocukta koşmaya başladı. Koşa koşa gelip beni anal seks tuttu. Ben bağırmak istesemde ağzımı tuttu. Anal seks bir araba geldi. Araba gelip yanımızda durdu. O beni arabaya sokup koltuğa oturtdu. Ben ağlıyordum. Ellerimi bağlayıp, ağzımı kapattılar.  araçta 3 toy vardı. Biz 18-20 dakika yol gittikten sonra ağaçlı gibi bir yere girdik. Orda ufak yuva vardı. Beni maşınnan düşürdüler. Oğlanlardan biri beni eve soktu. Ellerimi ağzımı açtı. Ben onu vurup “beni bırak. Beni bırak” diyordum.  o elbiselerimi çıkarmaya başladı. Dudaklarıma yapıştı. Vahşi gibi dudaklarımı emirdi. Ben onu itekliyordum fakat o beni burakmıyordu. Sonra diğer iki  oğlan içeri girdi. Ben ağlıyordum. Hepimiz çıplakdık.  biri yanıma gelip bıçağı boğazıma tutup dedi “akıllı olmazsan öldürürüm seni. Şu anda akıllı kadın ol ağzını aç”. Ben bıçaktan korkup ağzımı açtım. O sikini ağzıma soktu. “yala” dedi. Bende zorunlu yalamayaa başladım. Ben başımı sikini sokup çıkardı.  18 yaşında ağzımı sikdikden sonra sikini ağzımdan çıkardı şu anda dizi o diğerlerindeydi. Ben ağzımı açmadım.  boğazımdan tutup sıktı. Az kalsın boğuluyordum. Ağzımı açtım bu sefer 3’üncü oğlan ağzımı sıkdı. Sonra 3’üncü oğlan beni ayağa kaldırıp duvara dayayıp sikini amcığıma sokmak isteyende  sikinden tutup ağlaya ağlaya “kızlığımı bozma “. Evlat bana vurup sikinin ucunu vajinama soktu. Ben onu ittim.  siki yaklaşık erotik cm ydi. Geriye kalan kısmınıda da soktu. Amımdam 5-6 damla kan aktı. Fazla zararlı ağrıyordı. Erotik dakika beni  duvara yaslayıp sikdi. Sonra koltuğa uzandı. Benide üzerine uzattı ve sikini tekrar amcığıma soktu.  öbür oğlanlardan biri (siki neredeyse 20 cm idi) gelip arkama geçti götüme tükürdü ve sikini götüme sokmaya başladı. Sikini yavaş yavaş götüme sokuyordu. Ani yarağının tamamını götüme soktu. Az kalsın patlayacaktım. Kalçam yanıyordu.
sonra series pompalamaya başladı. Yavaş yavaş ağrılar haz veriyordu. Bağırmadan duramıyordum. Ani inlemeye başladım. Beni amcığımı sike dedi: “noldu lezzet aldın fahişe”. Ben inledikce onlar daha series siktiler. Haz veriyordu. “ahh ohh” diye diye inleyordum.  sonra kenarda duran genç gelip sikini ağzıma verdi. Bir saksoda ona çekecektim. Şonra hazdan yalvarıyordum. 30 dakika bile hem götümü, hem amcigimi, hem de ağzımı sikdiler. Sonra götümü sikenn oglanın ağzımı siken gençla yer değiştirdi.  amcığımı siken yorulup durmuştu. Erotik dakikada sikenden sonra üçüde ayağa kalktı. Benimde ağzımı açmamı istediler. Ben de açtım. Üçüde ağzıma boşaldılar. Yere tükürmek istesemde bırakmadılar beni  tüm dölleri yutturdular.  sonra oglanlardan 2  si kıyafetini giyinip çıktılar dışarı. Kaldı bir adet toy 1 saate yakın beni sikdi arzuladığı durumda dayanırdım. Nihayetinde götüme boşaldı. Sonra ayağa kalktı gitmek istesede bırakmadım, kolundan tutup sakladım.  biraz öpüşüp önünde eyilip sikini sakso çekmeye başladım. Erotik dakikada sakso çektim. Ağzıma boşaldı. Spermilerin hepsini sakso çekip yuttum. Sonra onun sikini tutup amcigima sokmak istesemde koymadı “bitti” dedi. Elbisesini giyip o da çıktı.  ben beş dakika uzanıp sora elbisemi giyip çıktım dışarı. Masada oturup çay içiyorlardı. Gidip yanlarına oturdum. Çay içtik sonra arabaya bindik beni götürdükleri yere götürüp koydular.
neyse biraz gezip eve gittim. O gunden sonra bir kaç günden sonra bir kere daha vururdum gelip beni götürüyorlardı ora sikişiyorduk. Makinin sürenin adı vuslat idi. önce demiştim eey vuslat – sahibim o benim. O günden sonra o beni sikenler benim sahibim olmuştu. Keşke o gün okula gitmeseydimde kerhanede orospuluk faişelik yapmasaydım. Işte benim faişelik öyküm küme seks ile başladı. Sanırım seks öykümü hoşlanırsınız.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir