Facede Bulduğum Kızı Bağırta Bağırta Siktim

onunla facede tanışmıştım. Uzun vakittir aradığım kişiyi bulduğumu anladığım zamanda peşini bırakmak istemedim. Bakire değildi, fakat 7 senedir da ilişkiye girmemiş bir toy kızdı. Ne pahasına olursa olsun onu bulmalı ve daracık vajinasını becermeliydim. Fazla uğraştım, didindim ve nihayetinde buldum. Ve derhal onu görebilmek maksadıyla randevu istedim, o da kabul etti. Fazla zor şartlarda görüşmüştük. Lakin onunla olduğum ortamda içimden birşeyler alev alıyor, beni kudurtuyordu. Nihayetinde onunla beraber olmak istediğimi, onu sabaha kadar becermek istediğimi söyledim. Buna inanamadı, sebebi ben fazla yakışıklı ve atletik yapıda birisiydim. Şahsına çok olduğumu düşünüp dalga geçtiğimi zannediyordu, ta ki o kusursuz geceye kadar.
o akşam beni gizlice yuvasına aldığında evde kimsesiz değildik. Bizden habersiz olan akrabaları içerde mışıl mışıl uyurken, ben salonun ortasında parmaklarımın ucuna basa basa onun odasına girdim. Ve ne kadar korkulu bir meslek yaptığımızı birbirimize fısıldarken, nefesimizin sıcaklığını hissettiğimiz zamanda, dudaklarımız birbirine kenetlendi ve uzun uzun öpüşmeye başladık. Bakire kadın vajinası kadar dar olan vajinasına elim dokunur dokunmaz irkildi. Ürkekti. Bir yanı istiyor, bir yanı daha fazla istiyordu. Üstüne çullandığım vakit soluk alışları beni mahfetmeye yetiyordu. Hele o memelerinin uçlarını dişlerimin arasına aldığım vakit yok mu, sanki inlercesine “içime gir! ” diyordu. Ben de onu çok bekletmeden, o mis gibi daracık vajinasına sikimi sürtmeye başladım. Içine girmem maksadıyla beni kalçalarımdan şahsına çekiyordu. Fakat kaymak gibi amının üstünde kayarak delirmesini gözlemek beni daha memnun ediyordu. Ve sonunda o hoş derinliğe dalışımı gerçekleştirmiştim. Adeta, kor olmuş bir mangalın içine maşayı sokar gibi, alevlerin sıçrayışını görüyordum.
köküne kadar bastığım maksadıyla çılgın oluyordu. Yutkunması bile, sesi soluğu bile bir diğer olmuştu bundan sonra. Benden evvel boşalmaya başlayacaktı ki, bunu fark ettiğimde onu durdurup, sakin olması lazım olduğunu, sabaha kadar onu sikebileceğimi, çabuk etmemesi lazım olduğunu söyleyip, sakin sakin, keyfini çıkara çıkara, kanırta kanırta sikiyordum. Daha sonra yarrağımı içinden çıkarmadan o hoş sırtını bana döndü ve kendi kafasına oyuncağıyla oynar gibi vajinasını yarrağa doyurmaya uğraşıyordu. Bu arada sikimi içine alırken taşaklarımı da okşamayı ihmal etmeiyordu. Ve nihayetinde üzerime sırt üstü yatıp kendini bana bıraktı. Onun amının sıcaklığı bütün bedenimi sarmıştı, ben de alev alev yanıyordum. Lakin bu ateşin sönmemesi maksadıyla, defalarca içine boşaldığım halde, ona belli etmeden sikimi dimdik tutmayı başardım. (bunu bu güne kadar bilmiyor! ) sebep derseniz, boşaldığımı söyleseydim gebe kalacağından korkup, geceyi bitirmeyi düşünebilirdi.
dakikalarca sikiştikten sonra beni üzerinden attı. “yeter bundan sonra, 7 yılın acısını bir günde çıkardın, vajinam kullanılmaz duruma geldi, canım acıyor bundan sonra! ” demesine karşın, ben onu dinlemeyip yeni baştan içine girdim ve bu başlangıç resmen tecavüz gibi oldu. Lakin o da bunun hazzına varınca inlemeleriyle bana eşlik etmeye devam etti. Kalçaları avuçlarımın arasında gidip gelmesi beni çılgın etmişti. O hadise her yaşandığında onu yeni baştan yeni baştan becermek istiyordum. Içimde onu becermek maksadıyla çılgın olan diğer bir kuvvet vardı adeta. Hayatımın en hoş, en anlamlı, en serbes, en memnun gecesini sıkışmam nedeniyle yarıda bıraktığım maksadıyla fazla üzgündüm. Pencereden işememem maksadıyla bana yalvardı, gitmemi istiyordu. Aslında bir yerdede harap olmuş amının kurtuluşu maksadıyla de memnun gibiydi. Eminim ben gittikten sonra deliksiz, kusursuz bir uykuya dalmıştır, fazla yorulmuştu. Ve tekrar eminim ki götünün üzerine oturamamıştır.
onu hergün olsa her gün ilk günkü gibi sikebilirim. Onun nefesi bile beni ereksiyon etmeye yetip artıyor. Onu çılgın gibi seviyorum, yeni baştan aynı şeyleri yaşayabilmek maksadıyla yolunu gözlüyorum. Fakat o ürkek tavşan gibi firar etmek maksadıyla elinden geleni yapıyor. Ve ben duygularıma gem vuramadığım zamanlar, onun meslek yerine gidip, en azından sikimi ağzına verip, ağzına boşalarak sakinleşmeye çalışıyorum…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir