Evli Olduğunu Evime Gelince Söyledi

çok yakın bir arkadaşımla birlikte sevdiğimiz bir sanatçının konserine gittik ve ön taraflardan bir bistroya geçtik. Derhal yan tarafımızda kalabalık bir kadın grubu vardı biz iki kişiydik onlarda 5-6 şahıs vardı. Fazla neşeli bir gruptu, biz de arkadaşımla öyle bayanlara asılan tipler değiliz yani onları rahatsız edecek hiçbir şey yapmadık ve sevdiğim sanatçının şarkılarına eşlik ettik. Tabi kafalarda çakırkeyif olmaya başladı konser sonuna gerçek şarkıcı hareketli şarkılar söylüyordu ve yandaki kadın grubu güzelce cozuttu devamlı dans ederek bizim masaya gerçek yaklaşıyorlardı. O zamanda içlerinden biri dikkatimi zamanda çekti fazla güzel bir kadındı 1. 60 boylarında, uzun olmayan kara saçları olan, esmer tenli, kahverengi gözlü, ufak ağzı ve dudakları ile son derece ateşli ve marjinal görüntüsü olan bu kız derhal çekim alanıma girdi ve bundan sonra ona bakmaya başladım.
onun da bana baktığını görüyordum, bundan sonra aleni aleni birbirimize bakıyorduk ama kızın yanındaki arkadaşlardan çekindiğini fark ettim. Bana bakarken dostları ona bakıyor mu diye derhal onlara da bakıyordu. O zamanda bayanı rahat bırakmaya karar verdim ve bir daha bakmadım. Konser nihayetinde yanındaki arkadaşlarından üç tanesi derhal ayrıldı onlarda iki kadın kaldılar ve bundan sonra kız bana direk bakmaya başladı. Ben de gözlerimi ondan çekmedim ve bir zaman bakıştık açıkçası günümüz fazla neşeli geçmişti devamını istiyor ve bu kadında en azından bir akşam geçirmek istiyordun ama nasıl olacaktı bilmiyordum. Sonra ona güzelce baktım ve tuvalete gerçek gittim derhal arkamdan geldi. Beni yarım saat sonra köşedeki taksi durağının oradan kırmızı dedi ve yanımdan ayrıldı, şok olmuştum sebebi beni asla tanımıyor, ismimi dahi bilmiyordu ve böyle bir şey söylemişti.
ben de arkadaşıma olanları anlattım, şans kuşu kafasına konmuş böyle bu hoş kadını sikeceksin dedi. Yarım saat sonra o dediği yere gittim orada beni bekliyordu kimsesiz başınaydı arabaya bindi, ben de eve gidiyorum dedim tamam dedi benim eve gerçek gittik esasen yakın oturuyorum. Eve gelince derhal banyoya gitti 10-15 dakika kadar banyoda kaldı, ben de sabırsız bir şekilde onu bekliyordum sonra yanıma geldi muhabbete başladık. Aslında son derece aklı kafasında bir kız olduğunu gördüm yani öyle oynak veya paralı çalışan bayanlardan değildi. Daha sonradan bana evli olduğunu ve yanındaki arkadaşlarından ötürü konserden bir erkekle ayrılamıyacağını ama beni fazla beğendiğini ve ondan ötürü böyle bir çılgınlık yaptığını söyledi. Kocası yurtdışında çalışıyormuş o da dostlarıyla dışarı çıkmış ve beni görünce aşırı beğendiği maksadıyla böyle bir şey yapmış.
daha evvel kocasını asla aldatmamış bunları söylüyordu, ama benim gözlerim onun dudaklarındaydı öylesine ateşli dudakları vardı ki o konuşurken ani dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım. Aynı şekilde bana karşılık verdi çılgınlar gibi öpüşüyorduk. Onu derhal ayağa kaldırdım ve o da bacaklarını belime sardı ayakta öpüşmeye devam ederken onu duvara dayadım ve boynunu vakumlamaya başladım, o da benim kulak göğüslerime kadar yaladı. Ilk kez kendimi bu kadar deli bir seks yapmanın içinde hissediyordum ve öyle bir kudurmuştum ki derhal bayanı yere indirdim, tişörtünü çıkardım, pantolonu indirdim, karşımda çamaşırları ile kaldı. Kara dantelli iç çamaşırı giymişti ve bedeni harikaydı, esmer cilt pürüzsüzdü ben de bedenini okşarken bir yandan dudaklarını öpmeye devam ettim. Sutyenini çıkararak ufak ve şekilli memelerini ağzıma alarak vakumlamaya başladım.
ben onun memelerini emerken o da benim kafamı okşuyor bazen boynumu öpüyordu ve gerçekten dolu dolu full anlamıyla bir sevişme yaşıyorduk. Daha full olarak tanımadığım bu kız bana olağan üstü afiyet veriyordu, onun da aynı şekilde fazla afiyet aldığı belliydi. Derhal kilodunu çıkardım ben de üzerimi soydum ve sonra bayanı yeni baştan kaldırdım ve duvara dayadım. Öpüşmeye devam ederken bir elimle yarrağımı tuttum vajinasına gerçek yaklaştırdım ve bastırdım. Tek seferde hepsini içine kökledim kız bir ah çekti ama sırıl sıklam olan vajinası derhal beni kabul etti ve onu duvara yaslanmış halde bacakları belimdeyken pompalamaya başladım. Öyle bir inliyordu ki kendinden geçmiş haldeydi ben de onun hoş inlemeleri ve aldığı hazla güzelce coştum ve kalın şekilde becermeye başladım. Daha sonradan kızın içinden asla çıkmadan koltuğa yatırdım ben de misyoner pozisyonda üstüne çıktım ve sikmeye devam ettim.
onu sikerken hala öpüşüyorduk, bazen boynumu vakumluyordu, sıcacık dilini ağzıma dudaklarımın içine sokarken ben de onun nefesini hissederek bu akşam ne kadar şanslı olduğumu bir kere daha anladım. Ayaklarımdan titreme geldi ve beynime kan saldırı etti boşalacağımı anladım ona da söyledim korunuyorum içime boşalabilirsin deyince içinden asla çıkmadan sıcacık vajinasına memelerimi akıttım. Kız daha boşalmamıştı bunu fark etmiştim yalnızca benim mutlu kaldığım bir münasebet tadacak halim yoktu derhal kendimi toparladıktan sonra kızın bacaklarını araladım ve vajinasına yumuldum. Esasen sırılsıklam haldeydi ve daha güncel sikilmenin etkisiyle vajinası alev alev yanıyordu, ben de derhal lisan atmaya başladım. Klitorisini dilledim daha sonradan aşağı indim ve amının bütün çevresini dilleyerek parmaklarımı içine sokmaya başladım, sonra klitorisine yeni baştan çıktım sündürerek emerken parmaklamaya devam ettim.
kız esasen daha biraz evvel sikilmişti ve zevkin doruğundaydı, yaklaşık iki üç dakika sonra orgazma ulaştı. Derhal yanına yeni baştan geldim ve yüzümü hoş boynuna gömdüm, orada içim geçmişti ve uykuya dalmak üzereyken beni eve bırakır mısın dedi, nasıl yani yaşamda bırakmam bu akşam burada kal sana sarılarak uyumak istiyorum dedim, ama eve gitmesi lazım olduğunu söylüyordu. Benle alakalı bir mesele mu var deyince hayır hayır yanlış anlama yalnızca kocam görüntülü ararsa evde olmak istiyorum dedi. Ben de sana yuva meydanını burada sağlayabilirim lütfen gitme diye ısrar edince onu ikna ettim ve sarılarak uyuduk, esasen kocası da aramadı.
sabah olduğunda dudaklarını öperek uyandırdım ve ona kahvaltı hazırladım. Kahvaltı yaptıktan sonra yeni baştan elini tuttum döşek odasına götürdüm ve derhal bacaklarını ayırarak kadınlığına eğildim ve sakso çekmeye başladım. Tekrar onun g noktasını emerken parmaklarımı içine soktum ve orgazma ulaşmasını sağladım. Fazla uzun olmayan bir zaman içerisinde tekrar orgazm olmuştu kızın nelerden hoşlandığını bundan sonra çözmüştüm. Daha sonradan onu yan şekilde yatağa yatırdım ben de arkasına geçtim ve içine tuşlayarak pompalamaya devam ettim.
sikiş öyküleri esasen biraz evvel boşaldığı maksadıyla sırılsıklamdı ve bu kaygan vajinası becerirken kendimden geçtim. Ben de esasen sabah ereksiyonu halindeydim ben de kendimi tutmayarak içine yeni baştan boşaldım. Sonradan hazırlandık ve onu yuvasına bıraktım gerçekten muhteşem bir kadındı ve fazla güzeldi, bir daha görüşmek istedim ama kocasının geleceğini ve onunla iletişime geçmemem lazım olduğunu söyleyince elimden bir şey gelmedi. Bir daha onu maalesef asla görmedim ama hala konser sonrası anım olarak hafızamda yaşamaya devam ediyor ve uzun yıllarda unutamayacağım gibi görünüyor.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir