Evli Erkeklerin Göt Sikmek İçin Yapmayacağı Şey Yoktur

merhaba ben istanbuldan nevin. 30 yaşında 1. 63 uzunluğunda, 76 kiloda ak tenli bir kızım. Ufak sayılacak yaşta evlendim. Iki çocuğum var, ilkokulda okuyorlar. Bu anlatacağım hadise başıma gelene kadar 12 senelik kocamı asla aldatmamıştım. Evlilik öncesi halamın oğlunun ilki bir tecavüzü ile başlayan ve evlenene kadar devam eden 6 defa başımdan geçen anal seks tecrübesi haricinde kocamdan diğer birinin sikini dahi görmemiştim. Ben erotik yaşında iken, benden 5 yaş geniş halamın oğluyla şakalaşmalarımız öpüşmelere dönüşmüş, derken giysi üzerinden vajinamı götümü okşamış ve bana sikini elletmişti. Elbiseli olarak başlayan bu oynaş, sonuçta bizi birbirimizin çıplak vajinasını sikini sakso çekmeye götürmüştü.
halamın oğlu benimle sikişmek istedi, ben de kabul etmedim ve kudurmuş durumdaki halaoğlu beni zorla götümden sikmişti. Ona yalvarmasaydım bakireliğim da gidecekti. Beni yüzüstü yere yatırmış, sikini yalnızca kalçalarıma değdireceğini söylemişti. Sikini kalçalarımda hissetmek bana fazla zevkli gelmişti. Halaoğlu bakireliğimi bozmayacağına laf verince, ben daha rahat davranıyordum. Götümü sikeceği aklıma bile gelmemişti. Sikini ve götümü tükürüğü ile ıslatıp duruyordu. Eliyle anal seks memelrimi kavramış, kulak memelerimi öpüyordu. Kalçalarım arasında gezinen yarrağı kalça deliğime dayandı. Zorladı ve bastırmaya başladı. “hüseyin acıtıyorsun gerçekleştirme! ” dediysem de, beni daha sıkı kavrayıp şahsına çekti. Ani sikinin başı götüme girince kalçam yırtıldı umdum. Acıyla kurtulmaya çalıştım. Bana daha sıkı sarıldı ben çırpındıkça o ittirdi. Ben hem elinden kurtulmaya çalışıyor hem ağlıyordum. O ısrarla sikini sonuna kadar soktu. Kasıkları güzelce dayanmıştı ve sikinin tamamını içimde hissediyordum.
adeta içimde sik değilde bir bıçak vardı. Karşı koyulamaz bir acıyla birlikte halıyı yoluyordum. Halamın oğlu ise, “az bekle, acısı geçer! ” diyordu, fakat ben öleceğimi umdum o an. Birkaç dakika kımıldamadan öylece durduk. Bundan sonra o keder yerini hafif bir sızıya bırakmıştı. Bundan sonra ağlamıyordum. Gözlerimi kapadım olanları bekledim. Halamın oğlu yavaş yavaş hareketlendi, ileri arka yapmaya başladı. Keder neredeyse kaybolmuştu ki, halamın oğlu beni kasıklarımdan tutup şahsına gerçek çekti ve böğürür gibi sound çıkarmaya başladı. Içimde sıcacık bir şeyler akıyordu. Üzerime düşercesine kapandı. Hayatımın ilk götten sikişi böyle tecavüz gibi bir şekilde olmuştu. Sikini götümden çıkardığında halen dölleri akmaya devam ediyordu. Boşalan bir erkeği görmek beni ereksiyon etmişti, fakat kalçam bir iki gün daha hafif hafif acıdı. Halamın oğluyla bu olaydan sonra, evlenene kadar 5 defa daha değişik ortamlarda götten sikiştim. Sonrakilerde o acıyı bir daha hissetmedim. Ben erotik yaşında (amımdan bakire olarak) evlendikten sonra peşimi bıraktı ve fazla geçmeden o da evlendi.
kocamı bu anlatacağım olaya kadar da asla aldatmadım. Aynı apartmanda oturan kocamın meslek dostu ahmet beylerle ailece fazla sıkı görüşüyorduk. Karısı gültenle yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Gülten 35 yaşında, 1. 65 boylarında, kilolu sayılacak bir kız. Şahsına onarım yapmayı seven, giyimine itina gösteren bir kız. Bundan iki ay önceydi. Beni kahvaltıya çağırmıştı. Kahvaltı anında herzamanki gibi kız dergilerini inceliyorduk. Onunla birlikte parfüm ve makyaj malzemesi falan sipariş ederiz, herkes kendi payını öderdi. Gülten bol bol sipariş veriyordu. “ne yapacaksın kadın bu kadar güzellik malzemesini, hem kocan kızmıyor mu bu kadar nakit harcadığına? ” dedim. Gülten de, “erkeklere güzel gözükmek gerek, hem kocamdan nakit istemiyorum ki, benim her vakit yastık altı param olur! ” diye cevapladı. “kime süsleniyorsun kadın öyle, kocan yetmiyor mu sana? ” dedim. “yetmiyor doğal! ” dedi. Ağzım aleni kaldı, “yetmiyor da noluyor adeta? ” dedim. O da, “ne oluyorsa o oluyor. Sikecek erkek mi tükendi yani? ” dedi. Gülten adeta her zamanki gülten değildi, “öyle yakışıklı ve paralı erkekler var ki, seni altına aldı mı bağırttırır. Ikimizin de kocası bizden 7-8 yaş geniş. Seninkini bilmem fakat benim herifin haftada bir yarrağı kalkıyor, o da bana yeter mi yani? ” diyordu.
gültenle her türlü sırlarımızı paylaşırdık. Gülten son anlarda sık sık beni tanıştırmadığı bir arkadaşının yanına gidiyor, gittikçe açılıyor saçılıyordu. Güncel bir dev monitör lcd tv almışlardı. Hem hayırlı olsun ziyareti, hem de bir ikindi çayı maksadıyla gültenin yanına gitmiştim. Gülten kapıyı üstünde bir bornozla açtı, “sen mutfakta çayları doldur, ben duş alıp geliyorum! ” dedi. Nasıl olsa içeride ikimizden başkası yok diye bornozu kapının karşısına bırakıp, çırılçıplak olarak banyoya girdi. Duşunu alıp sonra aynı rahatlıkla banyodan ayrılıp, üstüne bornozu alıp karşıma oturdu. “ne oluyor kadın sana, vajina kalça ortada dolaşıyorsun? ” dedim. “nolacak ki, beni yiyecekmisin yani? Bende olan vajina kalça sende de var! ” dedi ve gülerek bornozun tamamını açtı, bacaklarını ayırdı. Çayımı yudumlarken gültenin vajinasını seyrediyordum, güncel traş etmişti. “enişte her halde kaymak gibi vajinası seviyor? ” dedim. “nerede eniştende bu yanan vajinası doyuracak sik? ” dedi. “ne yapıyorsun peki, maksadıyla maksadıyla yanıp kalıyor mu, aksi halde vibratör mü kullanıyorsun? ” dedim. “yok canım, alev almış vajinası kalkık bir sikten başkası doyurmaz. Diri sik dururken kim siktirir vibratöre? ” dedi.
gültenin götünde adeta kurt varmış gibi rahat oturamıyor, bana adeta birşeyler izah etmek istercesine oturduğu yerde heyecanla kıpırdanıp duruyordu. “kız aksi halde biriyle saklı ilişkin mi var? ” dedim. Gülten sırıtarak, “aramızda kalsın, çatır çatır siktiriyorum valla! ” dedi. Duyduğuma inanamadım. Aslında gültenin son zamanlardaki sıradışı hareketleri gözümden kaçmıyordu. “nasıl oldu bu meslek? ” dedim. Duyduklarım beni daha da şaşırttı. Gülten 2 ay evvel sosyal ağdan bir bayanla içten olmuş ve laleli’de buluşmuşlar. Burada evli kızlarla istekli erkekler bir defalık münasebet yaşıyor ve bir daha hiç birbirlerini görmüyorlarmış. Kimse de kimseyi tanımıyormuş. Gülten öyle ballandıra ballandıra anlatıyordu ki, şaşkınlığım arttıkça artıyordu. “ne yani, gidip orada sikişiyormusun? ” dedim. “nolacak ki? Hiç kimse ardına düşüp seni rahatsız etmiyor, özgürce sikişiyorsun! ” dedi. “bugün de sikiştin mi? ” dedim. “elbette, niye duş aldım sanıyorsun? 50 yaşında karısı çoktan ölmüş biri beni öyle becerdi ki asla sorma! Orgazm olurken zangır zangır titredim valla. Hele geçen gün erotik yaşında biriyle sikiştim ki, asla sorma, vajinam kendinden geçti sanki! ” dedi.
bunları konuşurken içim garip olmuş, vajinam sulanmıştı, bacaklarımı kıstım ve gültene belli etmeden orgazm oldum. Bundan sonra gültene abone olmuştum, her gün gültenin yanına gidiyor, kiminle nasıl sikiştiğini soruyor, o izah ederken ben de (artık resmen gültenin görebileceği şekilde) vajinamı ovalaya ovalaya dinliyordum ve boşalıyordum. Biçare kocasının hiçbir şeyden bilgiyi yoktu, gülten gidip her gün diğer biriyle sikişiyordu. Bu sikişlere çöpçatanlık yapan yuva, varlıklı erkeklerle yuva kadınlarını buluşturuyordu. Gültenin dediğine göre bu erkekler hiç fahişelere gitmeyen ve kimliğini saklı tutan kişilerdi. Hatta bazıları maske ile sikiyorlardı.
tekrar bir seferinde gülten sikişmelerini izah ederken, ben eteğimin üzerinden vajinamı okşuyordum. Gülten karşımda oturduğu koltuktan kalktı yanıma geldi ve benim şaşkın bakışlarıma aldırış etmeden eteğimi kaldırdı ve “rahat olsana kadın fahişe, benden mi çekiniyorsun? ” diyerek, ıslanmış külodumu çekti bacağımdan çıkardı. Sonra birşey söylemeden gitti, yatakodasından aldığı vibratörle geldi, “al bununla yap! ” dedi ve vibratörü elime tutuşturdu ve yanıma oturdu. Ben vibratörün ne işe yaradığını biliyordum, ama ilk kez görüyor ve elimde tutuyordum. Benim şaşkın şaşkın vibratörü incelediğimi izleyen gülten elimden aldı, “bak böyle kullanılıyor! ” diyerek önüme diz çöktü. Bacaklarımı ayırdı ve ayak bileklerimden tutarak ayaklarımı koltuğun üstüne koydu. Bir eliyle amımın dudaklarını aralayarak vibratörü vajinama soktu ve düğmesini dönü, vibratör amımın içinde tiremeye başladı. Bir eliyle vibtatörü vajinama sokup sokup çıkarırken, bir eliyle de klitorisimi sıvazlamaya başlayınca, ben hazdan çıldıracaktım. Fazla geçmeden kasılmaya, titremeye ve inlemeye başlamıştım. Gülten vibrtaörü amımdan çıkarıp, iki parmağını vajinama sokup, amımın içinde devinim ettirip, süratli süratli sokup çıkarmaya başlayınca, ben bundan sonra saldım kendimi ve çığlıklar atarak gültenin eline boşaldım. Hem de ne boşalma, amımın suları fışkırırcasına akıyordu…
öyle garip olmuştum ki, tüm hisleri aynı zamanda yaşıyordum. Utanma, haz, coşku, orgazm ve sevinç, hepsi bir arada idi. Gülten sordu, “kız fahişe, nezamandan beri sikilmiyor bu vajinan? Amının suları ortalığı göle dönü! ” dedi. “valla benim herif te senin herif gibi, ayda yılda bir canı isterse beceriyor, onda da iki dakikada boşalıyor, ben bir bok anlamıyorum! ” dedim. Gülten de, “bak sikişmek istersen yarın seni de götüreyim, sen de bir dene, pişman olmazsın! Benden utanmana çekinmene gerek yok, aramızda kalır! ” dedi. “valla şu anne kadar kocamı asla aldatmadım, bundan sonra da aldatacağımı asla sanmıyorum! ” dedim. Dedim fakat vajinam da yarak diye yanıyordu. Gülten gülerek, “ohoooo, sen bu kafayla vibratörden diğer bir yarak yiyemezsin! Kırmızı sana armağan edeyim de, bari bununla söndür amının ateşini! Istediğin vakit seni ben de boşaltırım, fakat doğru yarağın yerini tutmaz doğal! ” dedi.
o gün sabahı zor ettim. Duygularıma pürüz olamıyordum. Akşam yatarken kocamın sikini yokladım, fakat herzamanki gibi tık yoktu. Sabah gültene, “tamam ben de deneyeceğim! ” dedim. Süslendik püslendik, laleli’deki o eve beraber gittik. Mola sokakta bir yerdeydi. Kapıyı başı örtülü, kapalı giyimli bir kız açtı. Içeri girdik, salona geçtik. Gülten beni o bayanla tanıştırırken, “nevin’in ilki olacak! ” dedi. Kız beni bir odaya götürdü, “burda bekle! ” dedi. Odada ufak bir tv uğraşıyordu, müzik klipleri oynuyordu devamlı. Odada bir döşek, bir de kanepe vardı. Kanepeye oturdum, bahtıma nasıl biri çıkacak diye beklemeye başladım. Derken kapı açıldı, içeriye 35 yaşlarında, uzun boylu, giyimi olabildiğince doğru biri girdi. Coşkudan ölecektim. Ilk kez kocamdan diğer birinin sikini yiyecektim. Adam beni ayağa kaldırdı, belime sarıldı ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Coşkudan bir kuş gibi titriyordum…
adam sonra soyunmaya başladı. Fazla geçmemişti ki, külotu dahil asla bir şey kalmamıştı, yarrağı sallanıyordu. Yarrağı hem sert hem de uzundu. “emsene! ” diyerek omuzlarımdan bastırdı ve karşısına çömeltti beni. Sikini elimle tutarak ağzıma aldım ve sakso çekmeye başladım. Yarrağı yaladıkça büyüdü. Kolumdan tutup beni yeni baştan ayağa kaldırıp, bluzümü çıkardı. Sütyenimi de çıkarınca göğüslerim boşandı salındı. Bilmiyorum sebep yaptım fakat ellerimle memelerimi kapadım. “utanıyorsun galiba? ” dedi ve ellerimi memelerimden çektirdi. Memelerimi bir zaman okşayıp yaladıktan sonra eteğimi külotumla birlikte indirdi ve önüme çömelip vajinamı sakso çekmeye başladı. Kocam vajinamı asla yalamazdı, karşı koyulamaz bir haz alıyordum…
adam ayağa kalktı dudaklarımdan öperek yatağa geçtik. Yatakta biraz daha öpüştükten sonra 69 olmuştuk. Yarrağı ağzımda, lisanı vajinamda, sarsıla orgazm oldum boşaldım. Daha sikilmeden böyle boşaldıysam, becerince herhalde beni uçururdu. Beni sırt üstü yatırdı, bacaklarımı ayırarak, ağzıma zor sığan o sert sikini sırılsıklam olmuş vajinama yasladı. Sikinin başı vajinamı yara yara, yaka yaka dibini boylamıştı. Girip çıkarken sıcacık yarrağı vajinamı sanki dağlıyordu. Her vuruşu beni uçuruyordu. Sonra bacaklarımı omuzuna attı, yarrağı her başlangıç çıkışında kalçalarımdan ‘şlop şlop’ diye sesler geliyor, kalçalarımı sanki yamyassı ediyordu. Vakit kavramını yitirmiştim, nekadar becerdi hatırlamıyorum. Nihayetinde bağıra bağıra vajinama boşaldı. Dölleri içimi yakıyordu. Ellerimi boynuna doladım ve ben de titreye titreye, inleye inleye boşaldım. Bu adamla ikinci orgazmımdı ve hayatımda aldığım en geniş zevkti. Adam eliyle ağzımı kapatıyordu daha çok bağırmamam için…
son damlasını da vajinama akıttıktan sonra kalktı, üzerini hızla giyindi. Adını bile bilmediğim erkeğim kapıya yöneldi, döndü elime bir şey sıkıştırdı ve “bu ilkini bana verdiğinin hediyesi! ” dedi ve dudaklarımdan öperek odadan çıktı gitti. Avucumu açtığımda elimde 5 adet mavi yüzlük vardı. Şaşakaldım. Meğerse burası erkeklere evli kız temin eden bir randvu yavası imiş. Kendimi bir orospu gibi hissetsem de, aldığım haz herşeye değerdi. Ben de derhal giyindim, toparlandım, salona geçtim. O kız (hacı anne mı desem daha gerçek olur herhalde) bana, “siftahın bereketli olsun! ” dedi ve bir çay verdi. Oturdum çayımı içerek biraz bekledim, gülten de geldi. Bayanla vedalaşıp oradan çıktık. Gültene, “kızım bana buranın parayla kız satılan bir yer olduğunu söylememiştin! ” dedim. Gülten sırıtarak, “daha iyi ya, hem haz hem nakit alıyorsun! Nasıl hoşuna gitti mi? ” dedi. Hayatımda böyle bir orgazm yaşamadığımı anlattım. Gülten de, bugün kendisine ihtiyar bir adam geldiğini, iki sokuşta boşaldığını, bir saat uğraşmasına karşın yeni baştan kaldıramadığını, akşama bunun intikamı kocasından alacağını söyledi.
evlerimize vardığığmızda, gece gülten (herhalde) gayet rahat bir şekilde kocasıyla sikişirken, ben kocama muhalif kendimi fazla suçlu hissettim, fakat tekrar de birşey belli etmedim. Ertesi gün kocalarımız işe gittikten sonra gülten beni aradı, “hadi hazırlan da bir gidip gelelim! ” dedi. Kocamı aldattığım maksadıyla üzülüyordum, fakat vajinam da yarak diye yanıyordu. O gün gittiğimizde, bu sefer 22 yaşında bir varlıklı sıpası bana yatağı dar etti. Orgazm olurken kalbim duracak umdum. Vajinama full üç defa spermlerini fışkırtarak göle dönü. 300 lira da ikramiyesi oldu. Üçüncü gün, 70 yaşında bir yaşlı, yarrağı zor sertleşse de kendini de beni de orgazma ulaştırdı ve başucuma 400 lira bırakıp gitti.
dördüncü gün evli bir meslek adamıyla beraberdim. Sert yarrağıyla beni full bir saat evire çevire becerdi, vajinamı dizime indirdi. Ben giyinirken bana, “kocana asla götten veriyormusun? ” diye sordu. Kocamla asla götten sikişmediğimi söyledim. Karısının da kendisine götten asla vermediğini söyleyerek, götümü becermek maksadıyla 1. 000 lira öneri etti. Halamın oğlunun beni zorla götten siktiği o günler aklıma geldi. Götten sikilmeyi sevmiyordum, fakat 1. 000 lira verecek olması da hoşuma gitmişti. Çantamdan el kremini çıkarıp verdim. Adam götümü ve sikini güzelce kremledikten sonra, beni domaltıp, asla acıtmadan sikini bir seferde götüme gömdü. O sert yarağı acısızca aş hoşuma gitmişti. Fazla çok ileri arka yapamadan spermlerini götüme fışkırtmaya başlamıştı. Boşalması bitince ikimiz de giyindik, teşekkür ederek 1. 000 lirayı verdi. Eve dönerken gültene götten verdiğimden bahsettim. Gülten de, “özellikle evli erkeklerin götten becermek maksadıyla yapmayacağı şey yoktur. Genelde kendi karıları götten vermiyorlar. Hepsi kalça delisi! Dev monitör lcd tv’yi nasıl aldık sanıyorsun? Kocam mutfak masrafından tasarruf ettiğimi ve aldığımızı sanıyor, fakat öyle değil işte, kalçam sağolsun! Evli bir adama bir kere götten verdim de aldık! ” dedi.
derhal derhal iki ay oldu, gültenle haftada 4-5 gün gidiyorum. Sikiştikçe sıkılmak yerine, daha da sekse düşkün oldum ve sikişin tüm inceliklerini de öğrendim, farklı farklı erkekler tanıdım, erkeklerin düşüncelerini tanıdım, erkeklerin neler istediklerini, fantazilerini öğrendim. Sikiştiğim erkeklerin gittiği gibi kocamın da diğer bayanlara gitmesini engel olmak maksadıyla, bundan sonra kocama da götten veriyorum. Pro fahişe bir karısı olduğunu bilmiyor fakat, kocamı yatakta sanki uçuruyorum bundan sonra. Hatta ve hatta gültenle aramızda anlaştık, kocalarımızın bilgiyi olmadan kocalarımızı değişiyoruz. Ben gültenin kocasıyla amdan götten sikişiyorum, gülten de benim kocamla. Yetenekle de gültenin tane gördüğü günlerde kocasını ben doyuruyorum, benim muayyen günlerimde ise gülten kocamın altında inim inim inliyor. Fakat en hoşu de, kocalarımızın bunlardan haberimiz yokmuş davranmaları ve bizden gizlemeleri. Kocalarımıza bunu fazla görmüyoruz, nede olsa biz de birşey söylemeden, gidip diğer erkeklerle sikişiyoruz, hem de nerdeyse hergün !
kısacası, meydan mutlu, veren mutlu

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir