Evlenmeden Önce Natalya İle

merhabalar köyde halamın 18′ lik kadını ile beraber samanlıkta kırıştırdık. Her şey bir zamanda gelişti fakat daracık vajinasını akşam boyunca siktim. Onunla önceden beri yakınlaşmamız vardı ve akşam saatlerinde dışarıda oturuyordum. Oda yanıma geldi ve samanlığa gitmesi lazım olduğunu söyledi.
benimle yetişir misin dedi ve bende tamam dedim. Onunla birlikte samanlığa gittik ve ardından güzelce tuhaflaştım. Beraber samanlığa gittiğimiz zamanda ışıkları yakamadık ve ismim attığında götüne dayamıştım. Kendimi arka çekemedim ve eteğini kaldırarak vajinasına girecektim. Gerçekleştirme biri görecek falan dedi ve ışığı açtığında memesinin bir tanesi dışarıdaydı. Kapatmaya çalıştığı esnada ben yapıştım ve vakumlamaya başladım. Diğer fırsatım yoktu ve fazla hoşuma gidiyordu. Garip saatler harcadım ve samanların üstüne yatırarak göğüsünü sakso çektim. Köyde yokluktan bir şey yapamıyordum ve eteğini kaldırarak külotunu araladım. Külotunu çıkardığımda yarrağım dimdik oldu ve fazla fena oldum. Külotunu da aşağıya çektiğimde vajinasına girdim. Amcığını zorladığımda gidip gelerek ah ah diye bağırdı. Fazla fena oldu ve ben bağırmasın diye dudaklarını öptüm. Ağzımı onun ağzından ayırmadım ve devamlı gidip gelerek becerdim. Yalnızca boşalacağım esnada malafatımı çıkardım. Içine boşalmadım ve samanlıkta ne o beni sabaha kadar bıraktı nede ben onu. Fazla iyiydi ve devamlı gidip gelerek vajinasını sikmeye devam ettim.
aralıksız durmadan amcığını pompalayarak onu bağırtmayı seviyordum. Gide gele onu baştan çıkardım ve mükemmel dakikalara imza attık. Göğüslerini emerek vajinasını becermek erken boşaltıyordu fakat hoş bir anıydı. Her köye geldiğimde onunla kaçamak anılarımız olmaya başladı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir