Evine misafirliğe gittiğim kadını

6 ekim 2015işsiz kaldığım dönemlerde başımdan geçen kentte meslek bulamayınca uzakta calliopeg. Info yaşayan yakınımız beni buraya gel burada meslek buluruz sana daveti üstüne kalktım onlara gittim bayanla tüm gün evde kimsesiz kalıyorduk benim öykü okuma tutkuma oda orta oldu birlikte okumaya başladı kız etkilendi hikayeden gel banyo öyküsünü uygulayalım der gibi banyoya girdi beni davet etti
dilimi sik gibi yapıp vajinasının deliğine de sokuyordum. Biirden gözüm kalça deliğine ilişti. Ve götünün deliğini de sakso çekmeye başladım. Teyzem ise inliyordu. Sonra doğrulup yarrağımı teyzemin amcığına anal seks sokarken, beline dolanıp, kocaman göğüslerini okşamaya başladım. Teyzem ise poposunu güzelce banaa dayayıp, haydi sik beeni, sik beeni diye inliyordu. Sonra ikimizde doğrulup, ayakta öpüşmeye başladık. Teyzemin lisanı ağzımın içiinde dans ediyordu. O da tek bacağını havaya kaldırmış, yarrağımı içiine almaya uğraşıyordu. Biirden teyzemin aşağılara gerçek kayıp, sikimin hepsini ağzına aldığını ve sakso çekmeye başladığını gördüm. Yarrağım artıkk teyzemin ağzının içiinde kaybolmuştu. Öylesine iştahla yalııyorduki, boşalmamak içiin kendimi zor tutuyordum.  teyzem ayağa kalkıp
az önnce götümü yalaman çook güzeldi. Beeni çook ereksiyon etti. Haydi beenii götümden sik dediği vakit güzelce şaşırmıştım. Been. Hayır önnce beri hayallerimi süsleyen göğüslerini emeceğim dedim ve göğsünün biirini elimle okşarken, diğerinin kafası ağzıma alıp vakumlamaya başladım. Arada biirde göğsünün ucunu nazikçe ısırıyordum. Memesinin uçları sanki ağzımın içiinde dans ediyordu. Teyzem korkunç biir şekilde ereksiyon olmuş ve kendinden geçmişti. Daha sonra o nu yüzüstü yatırıp, kalçalarını havaya kaldırdım. Elime tutuşturduğu kremi hem kalçasına hem de yarrağıma sürüp, işe koyuldum. Yarrağımı yavaş yavaş götünün deliğine soktum. Canı yandığı içiin. Yavaş yavaş sok diye inliyordu. Iki dakika sonra yarrağım götünün içiinde kaybolmuştu. Been gidip gelmeye başladım.
biir yandan da elimi karnının altına sokmuş bızırı ile oynuyordum. Teyzem artıkk çığlıklar atıyordu. Beende yarrağımı götünden çıkarıp, amının içiine kökledim. Daha güçlü biir feryat attı. Harikasın diye bağırıyordu. Yarrağım amcığından ayrılıp kalçasına, götünden ayrılıp amcığına giriyordu. Biir elim bızırı ile oynuyor, başka elimde göğüslerini yoğuruyordu. Been güzelce kendimi kaptırmışken, teyzemin derin derin soluk alıp, titremeye başladığını hissettim. Boşalııyordu. Titremeleri karımın tatmin olurken yasadığı titremelerden çook daha şiddetli ve isterikliydi. Yaklaşık biir dakika devam ettik titremesi. Bu arada onun boşaldığını hissetmek beenide güzelce ereksiyon etmiş, spermlerimi kalça deliğinin içiine boşaltmaya başlamıştım. Beenimde bu boşalmam ve orgazmım karım ile yaşadığımdan çook daha değişik ve şiddetliydi. Been o zamana kaddar hiçç götten sikmemiştim. Teyzem ile biirbiirimize sarılıp, konuşmaya başladık.
o da şimdiye kaddar hiçç götten becerdirmemiş. Fakat hepp heves ediyormuş. Başkaca uzun biir süredir eşinden başka biir erkekle biirlikte olmanın da fantezisini kuruyormuş. Fakat bu şahısın been olacağını hiçç düşünmemiş. Öyküleri okuyup ereksiyon olunca, sebep olmasın diye düşünmüş. Esasen ergenlik dönemimde onu çıplak izlerken ereksiyon olduğumu biliyormuş. Kendisini düşünüp otuz biir çektiğimi de tahmin ediyormuş. Beenim basit ereksiyon olmam içiinde bilerek yanımda soyunup dökünüyor ve banaa frikikler veriyormuş. Fakat hiçbiir vakit beenimle sikişmeyi o zamanlar düşünmemiş. Beenimle hayatını sürdüğü bu orgazm kocası ile yaşadıklarından çook daha değişik ve şiddetliymiş.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir