Evinde Kaldığım Arkadaşımın Yengelerini Siktim

selam, ben volkan 25 yaşındayım. Ateşli sayılabilecek atletik vücutlu, 1. 78 uzunluk ve 74 kiloda, sarı saçlı ve ela gözlü bir erkeğim. Genelde ne vakit aklıma seksle alakalı birşeyler gelse, nerede olursa olsun farketmez, 31 çekmeden duramam. 31 çekmeye, 5 yıl evvel gittiğim askerde de devam ettim tabi. Askerlik dönemi bittiğinde yatacak bir yerim ve çalışacak bir işim yoktu. Arkadaşım kerem kendisiyle beraber onlarda kalabilceğimi ve meslek arayabileceğimi söyledi.
arkadaşımın yuvasına gittiğimizde ailesinin bayağı kalabalık bir aile olduğunu gördüm. Apartman kendilerine aitti ve herkesin bir dairesi vardı. 3 erkek 2 de kadın kardeşi vardı. Erkek kardeşleri evliydi, yani 3 adet de yengesi vardı. En geniş yengesi nalan, ortanca yengesi yeşim, ufak gelin ise tülin. Bana gayet iyi davranıyorlardı. Ben genelde en geniş yengesi nalanla muhattap oluyordum ve aklımdan seksle alakalı asla birşey geçmiyordu. Aradan bir ay kadar vakit geçtikten sonra nalanla aramızda şakalaşmalar başladı. Birbirimize el şakaları falan yapıyorduk, fakat kocası evde olduğu vakit bunlar olmuyordu tabiki. Nalan o kadar hoş de bir manita değildi, bilgisiz, köylü kısmından bir kız. Ama nedendir bilmiyorum, şakalaştığımız zamanlar kendisini ateşli bulmaya başladım. Aslında ben ortanca gelinden yani yeşimden fazla hoşlanıyordum. Yeşimin o hoş kalçasını ne vakit görsem, soluğu derhal tuvalette alıyor ve 31 çekiyordum.
daha kendime çalışabileceğim bir meslek bulamamıştım. Benim dışımda, erkeklerin hepsi performansa gidiyordu. Ben de sabahtan akşama tüm gün evde gelinlerle beraberdim. Nalanla samimiyetimiz devam ediyordu ve içimden bir duygu onun canının penis istediğini söylüyordu. Tekrar bir sabah alt katta tüm aile hep beraber kahvaltı yaptık ve erkekler performansa gitti. Kocası gittikten sonra nalan tekrar bana söz atmaya falan başladı. Kafaya koymuştum nalanı sikecektim. Fakat nasıl olacaktı bu meslek? Saat sabahın sekizi, herkes aşağıda. Hep beraber afiyet çayı içiyoruz, fakat ben vajina becermek, nalanı becermek istiyordum. Nalan apartmanın üzerindeki dairede oturuyordu. Bir bahane uydurmam gerekiyordu, “yukarıda gömleğimi ütülemek istiyorum. ” dedim, nalandan kayi aldım ve onların daireye çıktım. Biliyordum ki biraz sonra nalan da gelecekti. Dediğim gibi de oldu, 5 dakika kadar sonra geldi.
nalan “ver ben ütüleyim. ” deyip gömleğimi elimden aldı ve tekrar şakalaşmaya başladık. El şakakları falan derken bedenlerimiz birbirine değiyordu. Ben şakayla dağınık göğüslerini elliyordum. Sütyen yoktu ve memeleri narindi, avuçlarımı dolduruyorlardı. Bilerek ellediğimi fark etmişti fakat çaktırmıyordu. Derken ellerim kalçasına kaydı, adeta güreş yapıyorduk. Bir öpücük kondurdum yanağına, imalai yapımı baktı bana. Sıkıca sarıldım nalana ve öpmeye başladım. “dur, gerçekleştirme. ” falan dediyse de bundan sonra benim duracak halim yoktu. Ikimizin de de altında eşofman vardı. Coşkudan titriyordum ve nalanı becermeyi fazla istiyordum. Derhal çabuk döşek odasına sürükledim nalanı. Eşofmanının altını ve külodunu dizlerine kadar indirdim, yalnızca sikimi vajinasına sokmak ve boşalmak istiyordum. Bir yandan da korkuyordum, kapı çalacak, birisi gelecek diye. Nalan da çok muhalif koymadı, adeta bir an evvel işimi bitireyim de gideyim istiyordu.
sikimi çıkardım ama coşkudan çok kalkmamıştı, biraz vajinasına bakarak sikimi ovalayınca kalınlaştı. Nalanı yatağa sırtüstü uzatıp bacaklarını kaldırdım. Eşofmanı hala dizlerindeydi. Vajinasını görüyordum. Penisimin kafası tükürükledim ve vajinasına ani soktum. Vajinası o kadar dar değildi fakat sıcaktı. Bir kaç defa gidip geldikten sonra sikimi vajinasından çıkartıp kendi avucuma boşaldım. Nalan derhal üstünü kafası topladı ve aşağı indi. Giderken de “bu benim maksadıyla güncel bir yaşamın başlangıcı. ” dedi. O zamanda pek anlamamıştım ne demek istediğini, fakat uzun olmayan bir zaman sonra anladım. Nalanla bundan sonra neresi olursa olsun, her fırsatta sikişiyorduk. Arabada, evde, ormanda… nereye birlikte gitsek mutlaka nalanı sikiyordum. Vajinasını, ağzını, göğüslerinin arasını ve tane olduğu vakit götünden sikiyordum.
nalanla bundan sonra karı koca gibi olmuştuk, her fırsatta en az iki kere sikiyordum. Ama tekrar de aklım yeşimdeydi, yeşimin o hoş götündeydi, kurutmak maksadıyla balkona astığı o ateşli tanga külotlarındaydı. Hatta nalanı becerirken bile yeşimi hayal ediyordum. Son zamanlar aş vakitlerinde genelde yeşimlerde takılmaya başlamıştım. Nalan bu vaziyeti kıskanıyordu ve yeşimle araları da pek iyi değildi esasen.
tekrar bir gece keremle beraber yeşimlere çıkmıştık. Tv’de horror sineması seyrediyorduk. Yeşimin kocası yatmıştı. Ben uyuma bahanesiyle uzandım, benim koltuğun kafa tarafı boştu. Yeşim geldi benim uzandığım koltuktaki boş kısma oturdu. Önümdeki masadan keremin görmesinin imkani yoktu, hem esasen beni uyuyor sanıyordu ve de kendini filime güzelce kaptırmıştı. Bu benim maksadıyla ele geçmez bir fırsattı. Aradan 5 dakika geçti, ben uyuyormuş gibi yapmaya devam ederek yeşimin bacaklarına yaklaşmaya başladım. Başımı yeşimin bacaklarına dayadığımda bir tepki vermedi, uykuda yaptığımı zannetti herhalde. Yeşimin üstünde uzun olmayan bir şort vardı ve ben o bembeyaz bacaklarını yastık olarak kulanıyordum.
biraz sonra başımı döndürdüğümde yüzüm vajinasıyla burun buruna gelmişti. Amının o hoş kokusu ve sıcaklığı benim siki kaldırmaya yetmişti. Kerem karşılaşmadığı maksadıyla rahat davranıyordum ve yeşim de asla tepki vermiyordu. Elimi başımın altına, full amının üzerine koydum. Parmaklarımı yavaşca oynatmaya, şortunun üzerinden vajinasını okşamaya başladım. Yeşimden tekrar aksi bir tepki gelmeyince elimi şorttan içeri soktum. Vajinası hafif kıllı idi ve sıcacıktı. Tanga külodunu kenara çekip amının kıllarıyla ve bızırı ile oynadım. Parmağımı vajinasına sokup çıkarmaya başladığımda yeşim yavaş yavaş geriliyordu. Vajinası güzelce sulanmıştı ve az sonra ufak titreşimlerle boşaldı. Parmaklarımı ağzıma götürüp amının sularını sakso çektim, garip tatlıydı. Sonra başımı yeşimin kucağından çekip tekrar koltuğun minderine koydum.
derken sinema bitmek üzereyken yeşim kalktı masayı toparladı, ben uyuyormuşum hattına devam ettim. Filim bitince kerem beni uyandırmaya çalıştı, “hadi volkan kalk, eve gidelim. ” dedi. Yeşim ise “bırak toy uyuyor, uyandırma, burada yatsın. ” dedi ve üstüme birşeyler getirdi örttü. Kerem de “yenge ozaman ben kaçtım, gidip yatacam, uykum var. ” dedi ve gitti. Ben garip heyacanlıydım ve uyuma hattına devam ettim. Yeşimin kocası içeride yatıyordu. Yeşimin ne gerçekleştirmek istediğini anlamamıştım. O zamana kadar yeşime birkaç defa sürtünmüştüm ve bana kalın kalın bakmıştı. Bana yaklaşmaya pek cesaret edemiyordu. Kendi kendime “bu akşam bu meslek olacak, nihayetinde sikecem yeşimi. ” dedim içimden. Ama öyle olmadı. Yeşim döşek odasına gitti. Adeta bana garez yapar gibi kocasını uyandırdı ve kocasıyla 2 saat sikişti fahişe. Salonun kapısını büsbütün aleni, döşek odasının kapısını da aralık bırakmıştı, kocasıyla sikiştiğini benim duymamı istiyordu sanki.
onlar içerde sikişirlerken ben de salonda yattığım koltukta yarağımı çıkardım, 31 çektim ve yeşimin o hoş kalçasını hayal ederek çaresizce uykuya daldım. O şekilde sabah oldu. Yeşimin kocası her sabah 07:00 de işe gidiyordu. Kocası gittikten 15 dakika sonra sessizce döşek odasına geçtim. Yerde serili iri bir döşek vardı ve yatakta yeşim yan dönmüş bir şekilde yatıyordu. Sıcaktan yorganı ayakucuna ittirmişti. Üzerinde ince bir gecelik, altında ise ipi götünün arasına girmiş bir tanga vardı. Aman tanrım o ne hoş bir kalça öyle. Yavaşca geçtim arkasına uzandım. Elimle omuzunu bir yokladım, “uyanıkmısın? ” dedim, bir yanıt vermedi, yalnızca yastığa sarılıp sol bacağını karnına gerçek çekti iyicene. Yeşimin o hasta olduğum, düşünü hazırlayarak 31 çektiğim kalçası kabak gibi ortadaydı.
geceliğini yavaş hareketlerle yukarı kaldırdım, tangasından götünün deliği belli oluyordu. Elimi atıp götünün etli yanaklarını okşamaya başlayınca, yeşim biraz kıpırdadı. Yeni baştan uyanık olup olmadığını sordum, tekrar bir yanıt vermedi. Galiba bu sefer yeşim uyuma hattı yapıyordu, geçen akşam benim yaptığım gibi. Yavaşca götünün yanaklarını sakso çekmeye başladım. Dilimi kalça deliğine değdirince yeşim biraz irkildi, ama asla sesini çıkarmadan uyuyormuş gibi yapmaya devam etti. Ben biraz durakladıysam da daha çok dayanacak halim yoktu, sikim kazık gibi olmuştu. Eşofmanımın altını, külodumla beraber indirdim. Penisimin başını tükürükledim ve yeşimin o etli götünün arasına sürtmeye başladım. Dünyada böylesine bir coşku daha olamazdı herhalde. Boşalmamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum.
biraz daha sürttükten sonra bundan sonra dayanamayıp yeşimin götünün arasına boşaldım. Döllerimle ne kadar da hoş görünüyordu yeşimin o ak kalçası. Penisimden gelen son damla dölleri de parmağımla kalça deliğine sürüyordum ki, yeşim ani sırtüstü döndü ve uykudan güncel uyanmış gibi yaparak gözlerini açtı. Adeta beni gördüğüne fazla şaşırmış gibi, “sen ne yapıyorsun burda? ” diye sordu. Ben de “dün geceden yarım kalan o işi tamamlamak maksadıyla geldim. ” dedim. Yeşim elini kalçasına uzatıp parmaklarıyla döllerimi sıyırdı ve bana döllerimi göstererek “vaziyete göre sen o işi tamamlamışsın bile. ” dedi. Ben de “dur bakalım hele, daha güncel başladık. ” diyerek elimi vajinasına attığım gibi tangasını yana çektim ve vajinasını sakso çekmeye başladım. Bundan sonra 31 çekmelerimi süsleyen bayanı sikmeme az kalmıştı.
tangasını çıkardım ve vajinasını deliler gibi yalıyordum, yeşim de dilimi vajinasına sokmam maksadıyla eliyle başımı amının üzerine bastırıyordu. Dilmi amının içinde oynattıkça yeşimin vajinası daha da sulanmaya başladı. Full sikilecek kıvama gelmişti. Benim penis tekrardan kazık gibi oldu. Daha çok sabredemedim, biran evvel o sulu vajinasını becermek istiyordum. Yeşimi yan döndürdüm, demin uyuyormuş gibi yaptığı pozisyona getirdim. Sikimi anal seks o sıcacık vajinasına soktuğumda yeşim bir ‘ohh’ çekti. Ben pek birşey yapmıyordum, yeşim ileri arka gidip geliyordu. Yaklaşık on dakika kadar sonra yeşim boşaldı ve bana “ben bittim. Boşalacağın vakit sakın içime boşalma! ” dedi. Oysa benim daha boşalmaya niyetim yoktu, yeşimi daha o hoş ak götünden becermek istiyordum. Yarağımı vajinasından çıkardım, bir elimle kalça yanaklarını ayırıp başka elimin parmaklarını amının sularına bandırıp amsuyunu kalça deliğine sürdüm. Yeşim kalçasını sikeceğimi çözmüş olacak ki kaçmaya çalıştı, fakat nafile, sikmeden bırakmaya asla niyetim yoktu.
yeşimin kalçasını yan vaziyette sikecektim fakat yeşim rahat durmuyor, kalçasını siktirmemek maksadıyla devamlı debeleniyordu. “sakin ol, kıpırdama, canını yakmıyacam. ” diyerek zorla da olsa sakinleştirdim ve tükürükleyerek kayganlaştırdığım sikimi yeşimin kalça deliğine yasladım. Bundan sonra hayallerimdeki kalça penisimin ucundaydı. Penisimin kafası kalçasına soktuğumda pek keder hissetmemişti, asla sound falan da çıkarmadı. Yeşim gayet sakin bir şekilde duruyordu öylece, ben ise ereksiyon halindeki itler gibiydim. Yavaşca geliştirmeye başladım. Penisimin tamamını soktuğumda yeşimin acıdan bağıracağını beklerken, yalnızca hafif bir ıhılama sesi geldi. Ben yavaşca gidip gelmeye başladım, yeşimde halen sound yoktu. Demek ki götten sikilmeye alışıktı, kocasına da götten veriyordu, ama bana gelince naz yapıyordu fahişe. Hızlanmaya başladım. Yeşimi domaltıp olanca hızımla pompalamaya başladım kalçasını. Full olarak kaç dakika becerdim kalçasını bilmiyorum fakat yeşim “götümün deliği uyuştu, yeter bundan sonra bu kadar, bitir bundan sonra! ” demeye başlamıştı. Sikimi götünden çıkarıp vajinasına soktum ve birkaç defa vajinasına gidip geldikten sonra sırtına boşaldım ve yatağa yığıldım kaldım.
o günden sonra yeşim bana birdaha asla vermedi, yanıma bile yanaşmadı fahişe. Fakat nalanla sikişmelerimiz devam etti. 4 ay sonra nalan da, “artık yalnızca kocamla memnun olacam volkan, bir daha ne olur isteme! ” dedi. Ben de, “eyvallah! ” dedim, bana bu dünyada sikecek vajina çoookkk !
yani anlayacağınız, arkadaşımın 2 yengesini de becerdim. Üçüncü yengesi pek hoşuma gitmediğinden ötürü becermek maksadıyla asla uğraşmadım bile.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir