Ev Bakmaya Gelen Sarışına Kaydım

merhabalar. Şirketimizde ihtiyacından ötürü yapacak diğer bir meslek bulamayan toy amale yiğit ile sex yaptım. Fazla yakışıklıydı ve onunla ilgilenmeye başladım. O geldiğinden beri devamlı bir şeyler içmeye başladım. Her gün çay ve kahve içe içe bir durum oldum.
aramız fazla iyi olmuştu ve bundan sonra ikimiz mükemmel saatler geçirmeye başladık. Büro ortamında ve dışarıda yemeğe ayrılıp takılıyorduk. Fakat son anlarda benden çekinmeye başladı. Benden uzak durdu ve sonradan öğrendiğimde müdür onu tehdit etmişti. Paraya gereksinimi olduğu maksadıyla asla bir şey söylememişti. Bunun üstüne benle alakasını kesmeye başladı. Bende aksine ondan hoşlanmaya başlamıştım ve bunu müdür yapınca sinirlendim. Müdür benden büyüktü ve benden hoşlandığını efe’ ye söyledi. Bu yol ile onu benden uzaklaştırdı. Bende inadına yiğit ile takılmaya başladım ve onu zorla dışarı çıkardım. Hafta sonu onunla beraber akşam takılmaya gittik. Her aleme girdik ve zil zurna sarhoş olduktan sonra bizim eve gittik. Evin içerisine beni kucağında soktu. Fazla şaşırdım ve sarhoş kafayla ona resmen ilanı sevgi ettim. Fazla fena oldum fakat kafam fazla dağınık olduğu maksadıyla bir şey söyleyemedim. Dediklerimi dememin ardından sustum. Beni yatağa yatırdı sonra çıkıyorum dedi. Ben elinden tuttum ve onu kendime çektim. Üzerime düşer düşmez dudaklarıma yapıştı. Sevişmeye başladık ve soyunmaya geçtik. Onu azdırdım ve soyunduk. Beraber soyunduk ve külotumu indirdi. Penisini elime aldım ve amıma yerleştirdim.
yavaşça gidip gelmeye başladığı an itibariyle haz almaya başladım. Harikaydı ve daha öncesinde böyle bir haz yaşamadım. Güzelce kendimden geçtim ve onunla beraber uzun bir zaman seks yaptık. Sabah uyandığımda her yerim ağrıyordu. Çoğu yerimde morarmıştı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir