Eşimle internette tanışmıştık

Kocam la 4 sene evvel sosyal ağ ‘te tanıştık bir zaman sonra buluştuk…
tabi o zamanlar evli değildik… ben heyecanlıydım ilk kez sanaldan biriyle buluşaçaktım…ben fazla ateşli giyinmem fakat beden ölçülerim fiziğim falan fazla iyidir. Saat 7 idi yaz günüydü fakülte okuduğum maksadıyla yaz stajım vardı…
5 e kadar stajda olduğum maksadıyla o saatte buluşabilmiştik… buluştuğumuz ortamın 50 metre aşağısındaki cafe de oturduk bir süre… sahili gezdik. O zamanlar fakülte öğrencisiydim ve 4 kadın dost kendimize ait evde kalıyorduk ama yaptığımız maksadıyla ben stajımı kocaelinden yani kocaeli üniversitesinin okulumun olduğu yerden bulmuştum. . Yaz günü olduğu maksadıyla onlar ailelerinin yanındalar dı ve onlar memleketlerinden staj yeri bulmuşlardı. . Yani yuva 1 aylık staj süresince yalnızca bana kalmıştı…akşam saat 23:00 a yaklaşırken beni eve bıraktı… ben ise eve çağrı ettim.
aklımdan sex falan geçmemişti. Çay demledim biraz sohbet tv falan derken zaman geçti ve minibüs saatleri geçti biz farkında değildi. . Bunu farkettiğimiz de ise son minübüs kalkmıştı… 4 kadın dost kaldığımız maksadıyla evde 4 döşek vardı… fakat 2 değişik oda vardı yani 1 odada 2 döşek vardı… otomobil saatlerinin geçtiğini isterse bugünlük bu evde kalabileceğini söyledim… oda ısrar etmeme gerek kalmadan kabul etti zaten… aynı odada değişik yataklarda yatacaktık. Ben kendi kendime düşündüm biraz… bakireyim diyodum eve erkek aldın ya adın çıkarsa kendi kendimle tartıştım bir zaman. . Sonra ona gerçek döndüm yatmak maksadıyla soyunmuştu o an bana fazla alımlı gelmişti.
kendimi o zamanda kaybettim… yaz günü olduğu maksadıyla tek boxer la kalmıştı… ben ise daha soyunmamıştım…sabah ki gibi altımda kot pantolon ve üstümde yeşil bluz vardı… ve yanıma geldi bana sen böylemi yatçaksın dedi ben ise şaşırmış bir şekildeydim… hayatımda ilk kez bir erkekle bu saatte aynı evde tek başımıza kalıyordum ve erkek çıplaktı derhal dibimdey di sound çıkarmadım uzun zaman ve tekrarladı ‘sen böylemi yatacaksın’ ben ‘bilmem’ dedim. . Ve elimi tuttu ve o zamanda öpüşmeye başladık… korkuyordum içim titriyordu bu meslek zararlı yerlere gidiyordu. . Bakireydim. . Ve koruyamayacağım diye fazla korktumm. . Kendime de yargıç olamıyordum… bluzumu çıkardı… memelrimi okşayarak sırt üstü yatırdı…pantolnumu çıkarttı. .
yalnızca külot ve südyenle kaldım oda yalnızca boxerliydi…sutyenimi çıkartıp memelerimi sakso çekmeye başladı… sonra kilodumuda çıkardı ve ben çırılçıplak kaldım vajinamı sakso çekmeye başladı…çenesinde bıraktığı ufak sakalını umarım yetenekle sürtüyordu ki vajinama batırıyordu sakalını biraz hoşlanıyordum biraz tahriş oluyordu…daha sonra sikini boxerindan çıkardı ve yalamamı söyledi… ilk sex im olduğu maksadıyla ben ne yapacağımı da bilmiyordum o ne diyorsa onu yapıyordum. Sikini sakso çektim daha sonra domalmamı istedi… ve götüme girecekti ama biraz zorlandı… yavaş yavaş girdi yavaş yavaş gidip geliyordu…götüm den çok sikmemizi ve kaldırdı… sırt üstü yatağıma yatırdı ayaklarım yerdeydi vajinamı yeni baştan yaladı. . Ve sonra ayağa kalkarak sıkını amima sokacaktı. .
ben bir an tepki verdim bakire olduğumu söyledim bir şey olmaz dedi ve ben direnmeme karşın amima soktu… soktuktan sonra esasen bende direnmiyor dum… vajinamı okşuyordum bende o ise hem sokuyor hemde göğüsümü okşuyordu süratle sıkıyordu vajinam dan… ben ayaklarımı beline dolamıştım… çok keder duymuyordum fakat bağırıyodum enden bağırdığımı bende bilmiyorum… ah diye inliyordum… boşalacağını anladı ve çıkardı sikini. Göbeğime ve göğüslerime gerçek attırdı. Parmağımla çekimser bir şekilde attırdığı yere dokundum yapışkan bir sıvıydı ilk defa görmüştüm sperm buydu ve sikini yalamamı söyledi ben de ağzıma aldım yaladım…. Fakat benim kafama bir şey takılmıştı.
ben bakireydim fakat kan gelmedi… ve 69 pozisyonunda yattık(pozisyonun ismini sonradan öğrendim) ve ben onun kini yalıyordum o benimkini…ve yalarken uyuya kalmışız… sabah uyandığımda hala aynı pozisyondaydık fakat o daha uyanmamış… saate bakmak maksadıyla elimi telefona uzattığımda tel yoktu… dün akşam çantamda kalmıştı. Çantam ise başka odadaydı başka odaya gidip telefonu almaya gittim ama çantadan alırken camdan muhalif binadaki komşumuzun mutfağı net görünüyordu ve kız bana baktı elini sallayarak ‘ tu orospu’ dediğini dilinden okudum telefona baktığımda saat öğlen 11 e geliyordu… staja geç kalmıştım.
işletmeyi aradım ve gelemeyeceğimi söyledim telle konuşurken oda kalkmış arka odaya gittiğimde günaydın hayatım dedi günaydın diye yanıt verdim… gel yanıma otur dedi ben oturdum ve akşam olanlar maksadıyla beni sevdiğini benimle ciddi düşünmek istediğini söyledi. Fazla hoş bir görüşme yapmıştı. Beni de esasen bakire olmadığım maksadıyla diğer kimseyle evlenemezdim basit basit bu konuşmanın arkasında tekrardan öpüştük ve kendi sikini okşayarak vajinama soktu ve tekrar uzun ve süratle sıktı bende şok olmuştum bir zamanda sebebi kan gelmişti. . Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Fakat kafama takılmıştı acaba dün akşam kan sebep gelmemişti de şu anda geldi. . Doktora soracaktım fakat doktora bu vaziyeti anlatamayacağı mı düşündüm nasıl bahsedecektim ki doktora… ve bir gazetenin bu durumlarla alakalı sayfasına yazdım ve öğrendim ki. Kimi zarlar esnek olduğu maksadıyla ilk ilişkide patlamıyormuş…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir