Eşimin geçmişini öğrendiğimde 2 hikayesi

eşimin gizlice gittiği evde uyutulup soyulmamın ardından onun kabul edilemez gariplikteki davranışlarını çözemezken telefondaki kızın mailime bakmamı emretmesi neredeyse doğal gelmişti. Karım ise sevişmemiz esnasında diğer bir isimle orgazm çığlığı atmanın utancını banyoya kendini kilitleyerek gidermeye uğraşıyordu. Arabam, cüzdanım ve eşime olan güvenimi yitirmiş, ne yapacağımı hesaplamaya uğraşırken tek gerçek şeyin mailime bakmak olduğunu anlayıverdim.
adıma gelmiş bir mesaj mevzu satırı yok ve yalnızca bir eklenti. Bir. Avi dosyası. Çift tıklayınca açılıverdi fakat açmadan içinde eşimle alakalı berbat birşeyler göreceğimi biliyordum…
yanılmışım…
berbat şeyler benimle ilgiliydi…
fazlaca ayrıntıya girmeden şu kadarını söyleyebilirim ki kemal’in yuvasında 4 saat kadar baygın kaldığımda büsbütün baygın değilmişim, yani zihnim kapalı fakat vücudum neredeyse büsbütün faalmiş ve o tanımadığım bayanla fazlaca içten olmuşum. Üstümde kıvranırkenki çekimleri yetenekle fotojenikti fakat asla bir saniyesini bile hatırlamadığım bu sevişmeyi izlerken yeni baştan uyarılmıştım. Tamam demek sorun buydu yani sonuçta bana şantaj yapacaklardı fakat bununla eşimin o alçağı önceden tanıması ve şimdiki acaip davranışlarının ne ilgisi vardı ?
karımın banyodan çıkmasını beklemeden üstümü değişip yanıma biraz nakit ve yedek kredi kartlarını alıp ç. . N oteline gitmek üzere çıktım. Yöneticisi olduğum şirket orayla yabancı konukları ağırlamak üzere anlaşmalıdır ve yer sıkıntısı çekmeyiz. Üstelik resepsiyonda beni tanırlar ve bavulsuz filan gelmemi yadırgadıklarını belli etmeyecek kadar iyi eğitimlilerdir.
otelin aşırı lüks lobisinde vakit harcamadan gerçek odaya attım kendimi, son 8 saatin hadiseleri gözümün önünden geçerken uyumuşum.
telefonun sesi mi aksi halde odaya giren gün ışığı mı evvel uyandırdı bilmiyorum fakat gözümü açtığımda otel odasını görmek başımdan geçenlerin düş olması olasılığını ortadan kaldırmıştı. Telefondakinin eşim olmasını umarak açtım, oydu. “aşağıdayım” dedi “geliyorum”.
dünden kalan pantolon ve gömlekle uyuduğumu farkettim, kendimi o derece düşmüş gösteremezdim nizam timsali ben üstümdekilerle mi sızmış olacaktım? Gelene dek çabucak soyundum bornozu üstüme geçirdim saçlarımı ıslattım ki duştan çıkmışım sansın ve kapıya yöneldim çalınmasıyla beraber. Üzerinde askılı bir penye giysi, bapetler ve fazla az makyaj vardı. Uzun bacaklarını yarısına kadar kapatan giysi dik memelerinin sütyensiz olduğunu saklamıyordu. Onu her gördüğümde olduğu gibi tekrar içimden bir şeyler aktı, uzanıp sarılmak isteğimi güçlükle denetleme ettim. “hoş geldin” dediğimde dinlemedi bile. “mail geldi değil mi? Ondan mı gittin evden? ” “evet” diyebildim. “ne oluyor allaşkına” ani yatağa oturup ağlamaya başlaması beni fazla şaşırtmıştı. Semayla şu kadar senedir evliyiz fazla ağladığını gördüm doğal fakat hiç bu şekilde tamamiyle sessizce ve içine atarak ağladığını görmemiştim. Bu gerçekten mutsuz ve korkan birinin ağlamasıydı. Yanına oturup sarıldım “anlat sevgilim ne oluyor? ” ağlaması daha da sessizleşti, adeta ağladığının anlaşılmasından korkuyor gibiydi. Fısıldayarak “burada” dediği esnada kapının tıklandığını duydum. Kim olacağını biliyordum doğal. “aç nolur kapıyı” dedi.
kemal yüzünde iğrenç bir sırıtışla içeri girdiğinde saçma bir şekilde keşke üstümde bornoz olmasaydı diye düşündüm. Pantolon olsaydı örneğin, bir ekip giysi, bir benzer zırh… bilmiyorum…
“suat seninle aleni oynayacağım hayatım” dedi. “filmi gördün, konuyu çok uzatmadan istediklerimi yap bu işi kapatalım”. Kahkahayla güldüm. “sen manyak mısın, böyle bir sapıklık olabilir mi yani akla sığar mı ulan böyle şantaj işte eşim burada esasen biliyor oyun olduğunu ben politikacı mıyım salak? Ne ilgisi var kurgulanmış seks kasetinin benimle” diye biçare savunmamı sıralarken bile işim içinde bir puştluk olduğunun farkındaydım.
“salak babandır” dedi gözümün içine bakarak. “konunun senle ilgisi olmadığını anlamadın mı? Eşinin rezil olmasını istemiyorsan dediklerimi harfiyen yapacaksın, aksi halde senin filmin gibi çekilmiş diğer erkeklerin üzerinde zıplayan o namuslu karının filmlerini almaya başlar partnerlerin birer birer”
başımdan aşağı kaynar sular döküldü…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir